سیستم مدیریت پروژه سازمانی سامیکس

سیستم مدیریت پروژه سازمانی سامیکس

Enterprise Project Management ( EPM )

راهکار مدیریت پروژه سازمانیEPM سامیکس با استفاده از متدولوژی مدیریت پروژه و پورتفولیوی مایکروسافت Microsoft PPMو با بهره گیری از استاندارد و فرم های تعریف شده PMBOKراهکاری جامع، قدرتمند، و انعطاف پذیر برای مدیریت پروژه سازمانی ارائه می دهد.

مشخصات

پلتفرم اجرا
دسته بندی
تولید و انبارداری / برنامه ریزی و کنترل پروژه
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

بروزرسانی اطلاعات

1 سال و 6 ماه پیش

توضیحات

پیاده سازی راهکار مدیریت پروژه سازمانی مایکروسافت (EPM) توسط شرکت سامیکس به سازمان ها برای دستیابی به اهداف ذیل کمک می کند: مدیریت منابع، مدیریت زمانبندی، مدیریت مالی، مدیریت زمان و وظیفه، همکاری تیمی، مدیریت مشکلات و ریسک، مدیریت برنامه، مدیریت تقاضا، انتخاب پورتفولیو و تحلیل آن، هوش کسب و کار و گزارشگیری .
راهکاری که سامیکس برای پیاده سازی سیستم مدیریت پروژه سازمانی پیشنهاد می دهد، مبتنی بر راهکار EPM مایکروسافت می باشد. این بستر نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت سبد پروژه(PPM) به کمک نسخه های مایکروسافت پراجکت سرور و MSP ارائه شده است . این خدمات امن و قابل اطمینان که پیچیدگی های IT را کاهش می دهد به تمامی افراد شامل آنهایی که تجربه مدیریت سبد پروژه محدود دارند، کمک می کند تا آغاز به کار کنند، سرمایه گذاری های سبد پروژه را تعریف و الویت بندی نمایند و نتایج را با ارزش تجاری مطلوب انتقال دهند.

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

تجربه علمی و اجرایی سامیکس در حوزه های زیر به شما کمک می کند: تکنولوژی: بازبینی فنی و طراحی معماری سیستم ها جهت رسیدن به حالت بهینه، ساختاردهی و پیوند دادن منابع داده پروژه جهت پشتیبانی از گزارشگیری و هوش تجاری. نصب، پیکره بندی و توسعه مایکروسافت پراجکت سرور یکپارچه سازی مجموعه ابزار EPM با دیگر پایگاه های داده، پلت فرم ها و سیستم های IT. سامانه ها و سیستم های نرم افزاری مرتبط با مدیریت پروژه – ماژول های ارزش افزوده برای EPM- مشاوره: پیاده سازی سایت های پروژه منطبق با استاندارد PMBOK برنامه ریزی موارد کسب و کار و تحقق منافع تحلیل کارشناسی عملکرد مدیریت پورتفولیو و پروژه و برنامه فعلی تان و توسعه استراتژی ها جهت تحقق توانمندی های آینده. توصیه و راهنمایی بر اساس بهترین تجارب تعریف فرایند و استراتژی تعریف شاخص های ارزیابی خدمات: آموزش و پشتیبانی از مدیریت و کارکنان در مورد وفادار ماندن به فرایندها و استفاده موثر از ابزارهای پیاده سازی شده آموزش و پشتیبانی مدیران و ادمین های IT و توسعه دهندگان نرم افزاری در مورد نگهداری و به روزرسانی تکنولوژی

بسته و نسخه های نرم افزار

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

نامشخص

پایگاه داده

ندارد

امکان اجرای تحت شبکه
ندارد
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
ندارد
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
نامشخـص
سخت افزارهای مورد نیاز

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

نامشخص
نحوه آموزش
نامشخـص
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

نامشخص
نحوه پشتیبانی
نامشخـص

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
نامشخـص
اطلاعات بیشتر
نسخه آزمایشی (Demo) / کاتالوگ
قیمت
شروع از 0 ريال

تصاویر و فیلم

تصاویر این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (سامیکس) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »