نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان

نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان

TEBYAN Pharmacy Software

نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان، یک نرم افزار جامع، کاربردی و در عین حال بسیار ساده و روان می باشد که توسط گروه مهندسین تبیان و با حضور و یاری داروسازان سرشناس، جهت ایجاد سهولت در انجام امورات جاری داروخانه، کاهش کسورات بیمه ای، افزایش دقت در عملیات نسخه پیچی و حسابرسی طراحی گردیده است. www.tebyangroup.com

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز
دسته بندی
سلامت و درمان / نرم افزارهای داروخانه
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

بروزرسانی اطلاعات

10 روز پیش

توضیحات

‼️ تحولی بزرگ در مکانیزاسیون داروخانه های ایران
📌 برای اولین بار در سطح کشور؛ با همکاری شرکت داروپخش و گروه مهندسین تبیان امکان ایجاد ارتباط بین شرکتهای دارویی و نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان فراهم شد.

معرفی نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان :
نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان، یک نرم افزار جامع، کاربردی و در عین حال بسیار ساده و روان می باشد که توسط گروه مهندسین تبیان و با حضور و یاری داروسازان سرشناس، جهت ایجاد سهولت درا نجام امورات جاری داروخانه، کاهش کسورات بیمه ای، افزایش دقت در عملیات نسخه پیچی و حسابرسی طراحی گردیده است.
نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان، یک بسته نرم افزاری شامل 3 پانل می باشد، که عبارتند از :
1) صندوق
2) نسخه پیچی
3) حسابداری
یکی از مهمترین دغدغه های کاربران نرم افزار در کل دنیا و بخصوص در ایران، انتخاب نرم افزار با امکانات و کیفیت قابل سنجش بر اساس معیار های معتبر جهانی است. از آنجا که یکی از اساسی ترین اهداف در خط مشی گروه مهندسین تبیان، تضمین کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان می باشد، این گروه به منظور تضمین کیفیت محصولات خود توانسته با استفاده از توانمندی ها و قابلیت های فنی و با پشتکار نیروهای متخصص، برای اولین بار در ایران و با افتخار به عنوان تنها شرکت تولید کننده نرم افزار مدیریت داروخانه، گواهینامه های بین المللی ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت)، ISO 10004 ( سیستم مدیریت شکایات و رضایتمندی مشتری)، ISO 27001 ( سیستم مدیریت امنیت اطلاعات) را در کارنامه خود جای دهد.
پانل نسخه پیچی :
پانل نسخه پیچی نرم افزار تبیان، چرخه کامل فروش یک داروخانه را با عملکردی ساده در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد. شما می توانید فعالیت داروخانه خود را از زمان قرار گرفتن دارو در انبار تا فروش، دریافت مبلغ و رسیدگی به وضع تراکنش ها مدیریت کنید. توسط این نرم افزار کاربران می توانند با عملکردی ساده و سریع مواردی مانند خرید و فروش دارو، صندوق پول و ... را مدیریت نمایند.
در این سیستم تمام فیلدهای اطلاعاتی که در فرم های مختلف ذخیره می شوند قابلیت جستجو، مرتب سازی و گزارش گیری را دارند. این سیستم با ارتباط بین داروها با موارد مختلفی از قبیل بیمه، داروی با تخصص خاص، سقف بیمه پزشکان و ... کنترل های داخلی را انجام می دهد. در این نرم افزار تشخیص داروهای بیمه، داروهای متخصص، محاسبه درصد و قیمت تعهد تمامی شرکت های بیمه و در کل تمامی محاسبات مربوط به نسخه پیچی داروخانه، بصورت کاملاً اتوماتیک و هوشمند انجام می گیرد. لذا کسورات بیمه ای داروخانه را به حداقل و به جرات می توان گفت به صفر می رساند. همچنین کنترل موجودی داروخانه به تفکیک تاریخ انقضاء داروها به سادگی و بر اساس اطلاعات ثبت شده هنگام خرید و فروش انجام خواهد گرفت.
این نرم افزار شامل بانک اطلاعاتی پزشکان، بانک کامل اطلاعاتی داروها، بانک اطلاعاتی شرکت های بیمه، تعهدات بیمه و ... می باشد.
امکان استفاده از بارکد خوان، چاپ قیمت روی نسخه و صدور فاکتور برای مشتری از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد..
پانل حسابداری :
از آنجایی که انجام عملیات حسابداری داروخانه بسیار پیچیده بوده و نیازمند تخصص حسابداری می باشد، لذا گروه نرم افزاری مهندسین تبیان، نرم افزاری طراحی نموده تا بتوان بدون نیاز به تخصص حسابداری و با عملکردی آسان کلیه عملیات حسابداری داروخانه را مدیریت نمود.
یک داروخانه فعال به دلیل داشتن گردش حساب پویا، نیازمند داشتن یک حسابدار ماهر برای انجام امورات حسابرسی داروخانه می باشد. با استفاده از پانل حسابداری نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان، دیگر نیازی به حسابدار نخواهید داشت؛ چراکه کلیه عملیات حسابداری مربوط به یک داروخانه، در این پانل پیش بینی شده و بصورت هوشمند انجام می گیرد. شما فقط کافی است عملیات مالی روزانه خود را بصورت کلی و بسیار ساده در نرم افزار وارد نمایید تا نرم افزار به صورت اتوماتیک و کاملاً هوشمند اسناد مربوط به اطلاعات وارد شده را ایجاد نموده و کلیه گزارشات حسابداری را به شما ارائه می دهد. از وجوه تمایز این نرم افزار با نرم افزار های مشابه دیگر، عدم نیاز به تخصص حسابداری، کاربری آسان و سرعت عمل بالای آن است.
چگونه یک نرم افزار خوب انتخاب کنیم؟!!
تصمیم به پیاده سازی نرم افزار در هر مجموعه ای می تواند یکی از مهمترین چالش های فکری مدیران باشد، لذا انتخاب درست نرم افزار مناسب از اهمیت بسزایی برخوردار است.
پارامترهای مهم و تاثیرگذار در انتخاب یک نرم افزار مناسب عبارتند از :
1- کیفیت عملکرد نرم افزار
2- تجربیات دیگران
3- مبتنی بر اصول مهندسی نرم افزار
4- سرعت، سهولت و سادگی
5- امنیت اطلاعات
6- پشتیبانی شرکت ارائه کننده
در اصطلاح نرم افزاری، خوب بودن میزان پاسخگویی به نیازمندی ها می باشد.به داروخانه هایی که در جستجوی یک نرم افزار خوب هستند پیشنهاد می شود نظرات کاربران فعلی نرم افزار مورد نظر را جویا شوند. رضایت کاربران از نرم افزار می تواند اطمینان از شرایط کار واقعی و توانایی پاسخگویی به نیازهای شما را حاصل نماید.
برای ارتباط با کاربران نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان، با واحد مشاوره و فروش تماس حاصل نمایید. ( 09129051181/ 04431801)

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

تجربه یک مدیریت آسان - جامع ترین نرم افزار داروخانه در سطح ایران - سرعت، سهولت و سادگی - پشتیبانی 24 ساعته (حتی در ایام تعطیل) - اولین نرم افزار آنلاین متصل به شرکت های پخش دارو - مبتنی بر اصول مهندسی - داشتن استانداردهای جهانی(ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت / ISO10004 سیستم مدیریت شکایات و رضایت مندی مشتری / ISO27001 سیستم مدیریت امنیت اطلاعات) - استانداردهای لازم جهت متصل شدن به سامانه HIX - آپدیت اتوماتیک تمام اطلاعات بیمه ها دقیقا از فایل اکسل شرکت های بیمه - تایید اینترنتی نسخ از طریق نرم افزار

بسته و نسخه های نرم افزار

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

.Net Framework

پایگاه داده

SqlServer

امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
Crystal Reports
قفل و امنیت
قفل نرم افزاری
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
Setup / از راه دور / کپی فایل / حضوری
سخت افزارهای مورد نیاز

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

یک جلسه آموزشی کامل
نحوه آموزش
Help / اینترنتی / حضوری
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

6 ماه
نحوه پشتیبانی
تلفنی / اینترنتی / در محل مشتری / در محل شرکت / 24 ساعته

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین)
اطلاعات بیشتر
کاتالوگ / نمایش حضـوری / نمایش آنلاین
قیمت
شروع از 18,000,000 ريال

تصاویر و فیلم

آخرین اخبار

لینک عضویت در گروه نرم افزار مدیریت داروخانه تبیان : https://telegram.me/joinchat/Bn7eDwJC2dORC4lE3nzL1w

16 آذر 1394

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (گروه مهندسین تبیان) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »