نرم افزار مطب قابل نصب در تبلت

نرم افزار مطب قابل نصب در تبلت

Portable Clinic Software

نرم افزار مطب طراحان طب با قابلیت نصب بر روی کلیه تبلت ها - پرتابل بودن ( قابل حمل ) در هر مکانی حتی غیر از مطب مانند بیمارستان ، مراکز پزشکی - دستیابی به کلیه پرونده های بیماران شامل گرافی ها، تصاویر، برگه های آزمایش، نسخ، داروهای تجویزی و .... به صورت یکجا با قابلیت ویرایش با قلم و سپس ذخیره مجدد جهت مشاهدات بعدی- بدون نیاز به اینترنت - همسان سازی خودکار و هوشمند اطلاعات داخل تبلت و سیستم منشی در غیاب پزشک در مطب بدون حتی یک کلیک - برای اولین بار در کشور

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز فون
دسته بندی
سلامت و درمان / نرم افزار مطب
مناسب برای کسب و کارهای
کوچک (کمتر از 100 کارمند)
متوسط (کمتر از 500 کارمند)
بزرگ (بیش از 500 کارمند)

بروزرسانی اطلاعات

7 ماه پیش

توضیحات

نرم افزار مطب هوشمند طراحان طب با قابلیت نصب برروی تبلت و پرتابل بودن
گروه طلای نرم نرم افزار مدیریت مطب طراحان طب را برای پزشکان عزیز ارائه نموده تا به راحتی بانصب بر روی تبلت خود چه در مطب و چه در سایر مراکز پزشکی دور از مطبمانند بیمارستان ها، مراکز پزشکی و ..... به تمامی پرونده ها و اطلاعات آنها دستیابی داشته باشند. وجود چنین سیستمی می تواند تاثیر بسزایی در وقت و کیفیت ویزیت پزشکان داشته باشد که تاکنون نیز با استقبال زیادی از سوی پزشکان روبرو بوده ایم . این نرم افزار علاوه بر تبلت بر روی لپ تاپ ،Allinone و... نصب می گردد. نرم افزار مطب طراحان طب براساس کارت های ویزیت هوشمند بیماران است که جهت شناسایی هوشمند بیماران توسط نرم افزار به کار گرفته می شود.
این نرم افزار با بکارگیری یک محیط کاربری بسیار روان و ساده بدور از هرگونه باگ نرم افزاری و یا پیچیدگی رضایت پزشکان محترم را جلب نموده است . به عنوان مثال یک دندانپزشک با داشتن یک تبلت و یا Allinone به راحتی می تواند پلتفرم دندان را به همراه کلیه عملیات صورت گرفته بر روی دندان ها ( باتوجه به رنگ ) تشخیص داده و بدون نیاز به کار با نرم افزار به راحتی بتواند تصاویر دندان و گرافی های آن، شرح و جزئیات درمان ، داروهای مصرفی و نسخ، فیلم ها و اسکن ها و .... را ا یک نگاه در پرونده بیمار مشاهده نماید. در صورت نیاز دستیار دندانپزشک با قلم نوری بر روی Allinone و یا قلم تبلت با دستخط خود یادداشت نماید.
این نرم افزار مطب طراحان طب برای کلیه تخصص های چشم پزشکی، دندانپزشکی، مغز و اعصاب، آنکولوژی، ارتوپدی، پوست و مو و زیبایی، زنان و زایمان و نازایی، طفال، قلب و عروق، چشم و گوش و بینی و سایر تخصص ها کاربرد دارد.
این نرم افزار با سرعت زیر یک ثانیه تمامی گرافی ها و تصاویر و اسکن و برگه های آزمایشات و نسخ و داروهای تجویزی و .... بیمار را در پرونده بارگذاری می کند تا پزشک با یک نگاه به شرح و جزدیات درمان پی ببرد . نیازی به تایپ ، جستجو، کلیک، درگیری با منوهای مختلف از سوی پزشک نیست و پزشک به همین آسانی می تواند لیست بیماران حاضر در مطب، ساعت و تاریخ ویزیت های گذشته و .... را از همین صفحه کاربریخود مشاهده نماید.
پس از کار با تبلت در مطب چنانچه پزشک به بیمارستان، درمانگاه، کلینیک و سایر مراکز پزشکی مراجعه نماید می تواند این تبلت را به همراه داشته تا به راحتی بدون نیاز به اینترنت به پرونده بیمار با تمامی اطلاعات گرافی و تصاویر و .... دستیابی داشته باشد. ه راحتی با قلم ویرایش کند، یادداشت بنویسد، نسخه را بنویسد و .... و جهت مشاهدات بعدی ذخیره نماید. پس از ورود مجدد پزشک به مطب همسان سازی اطلاعات بین سیستم منشی و تبلت پزشک به راحتی به صورت خودکار و هوشمند اتفاق می افتد تا همیشه اطلاعات به روز باشد.
این نرم افزار با چنین ویژگی های مطرح شده برای اولین بار در کشور توسط گروه طلای نرم پیاده سازی شده است.

امکانات

مدیریت پذیرش

تشکیل پرونده

کارت ویزیت

مدیرت نوبت دهی

ارتباط با پزشک

ثبت نسخه پزشک

ثبت یادداشت دیجیتالی پزشک

اتصال به دستگاه های پزشکی

مدیریت امور مالی

محاسبه ی تخفیف بیمه

سیستم پیامکی ویزیت

سیستم حضور وغیاب

چاب قبض

جلسه درمانی

انواع شیفتهای کاری

سیستم الصاق تصویر

گزارش ساز

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

قابل نصب بر روی تبلت - قابل حمل بودن پرونده بیماران با کلیه جزئیات تصویری و متنی در جاهایی حتی غیر از مطب - ویرایش پرونده های بیماران با قلم و نوشتن یادداشت و .... و ذخیره در تبلت - دسترسی از هر کجا به تمامی اطلاعات بدون نیاز به اینترنت - همسان سازی خودکار و هوشمند اطلاعات تبلت و سیستم منشی در غیاب در مطب بدون هیچ کلیک

بسته و نسخه های نرم افزار

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

Delphi

پایگاه داده

Access

امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
قفل سخت افزاری
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
Setup / از راه دور / کپی فایل / حضوری
سخت افزارهای مورد نیاز
تبلت

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

بسته به مشتری
نحوه آموزش
Help / ویدئو آموزش / اینترنتی / حضوری
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

12 ماه
نحوه پشتیبانی
تلفنی / اینترنتی / در محل مشتری / در محل شرکت / 24 ساعته

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین) / خرید از فروشگاه های سطح کشور / خرید از نمایندگی
اطلاعات بیشتر
نسخه آزمایشی (Demo) / کاتالوگ / نمایش حضـوری / نمایش آنلاین
قیمت
شروع از 0 ريال

تصاویر و فیلم

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (طرح اندیشان تولید « گروه طلای نرم ») مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »