سیستم جامع مدیریت فروش کیان

سیستم جامع مدیریت فروش کیان

KCMS

این مجموعه می‌تواند سازمان را به سطوح مختلف نقاط فروش (POS)، دفتر مدیریت فروشگاه(Back Office) ، دفتر مرکز پخش (Distribute Center) و دفتر مدیریت مرکزی(Head Office) تقسیم کرده و طیف وسیعی از فرآیندهای عملیاتی مدیریت کالا و انبار، مدیریت فروش و فروشگاه‌ها، مدیریت مالی، مدیریت کارمندان و مدیریت مشتریان را در اختیار مدیران سطوح مختلف سازمان قرار دهد. با استفاده از این سیستم‌ها مدیران ارشد کنترل به‌لحظه و کاملی از عملکرد سطوح عملیاتی سازمان خود به دست می‌آورند.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز
دسته بندی
امور مالی و تجاری / نرم افزارهای خرید و فروش و بازاریابی
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

بروزرسانی اطلاعات

3 سال و 7 ماه پیش

توضیحات

شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه با هدف ارائه راهکارها و نرم‌افزارهای جامع و یکپارچه به جامعه تجاری داخل و خارج کشور، مبتنی بر آخرین دستاوردها و فناوری‌های روز صنعت نرم‌افزار و صنعت خرده‌فروشی، فعالیت می‌نماید.
شرکت کیان در سال 1379 به عنوان بخش خارجی طراحی و توسعه شرکت لوگ‌ور آلمان، با هدف ارائه راهکاری مطمئن و متمرکز به مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تولید نرم‌افزارهای یکپارچه فروش فروشگاهی و طراحی نرم‌افزار LUCAS (پیشرفته‌ترین نرم‌افزار فروشگاهی زنجیره‌ای در اروپا مبتنی بر فناوری Java) تأسیس گردید.
حاصل این همکاری تکمیل نرم‌افزار LUCAS و ارائه آن به بسیاری از فروشگاه‌های زنجیره‌ای اروپا شد؛ پس از موفقیت‌های پی‌درپی در سال 1382 شرکت تورکس ریتیل انگلستان، شرکت لوگ‌ور و این نرم‌افزار را خریداری کرده و این برنامه را به عنوان محصول استراتژیک خود معرفی نمود.
پس از آن در همان سال شرکت کیان نور رایانه به عنوان یک گروه توانمند، با توجه به دانش فنی فراهم شده در زمینه صنعت خرده فروشی و با آشنایی با بازارهای بین‌المللی به طراحی و تولید مجموعه نرم‌افزاری جدیدی در زمینه سیستم‌های جامع و یکپارچه فروشگاه‌های زنجیره‌ای مبتنی بر فناوری .Net Framework اقدام نمود.
در این راستا KCMS (سیستم جامع مدیریت فروش کیان)، به عنوان یک سیستم مدیریتی فراگیر، جهت سازماندهی و بهینه‌سازی تمامی مراحل سازمانی در زمینه فروش و به ویژه اتوماسیون فروشگاه‌های زنجیره‌ای، بر اساس استانداردهای بین‌المللی و نیازهای عملیاتی روز کشور، طراحی و پیاده‌سازی شد. شرکت کیان نور رایانه با به‌کارگیری مجموعه نرم‌افزاری منحصربه‌فرد خود هم‌اکنون به منظور رفع نیازهای جاری جامعه فروشگاهی به صورت پویا به فعالیت‌های خود در زمینه توسعه نرم‌افزار KCMS ادامه می‌دهد و می‌کوشد تا با پشتیبانی مستمر، مشتریان خود را در عرصه مدیریت متمرکز همراهی کند. از مهمترین و منحصربه‌فردترین ویژگی‌های این مجموعه نرم‌افزاری، پشتیبانی از چندین زبان زنده دنیا و پشتیبانی از تمامی ارزهای رایج دنیا با قابلیت انتقال اطلاعات به صورت آنلاین می‌باشد.

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

انتقال اطلاعات آنلاین-مقیاس‌پذیری-یکپارچه‌سازی-ایمنی سیستم-مطابق با استاندارهای جهانی و...

بسته و نسخه های نرم افزار

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

نامشخص

پایگاه داده

ندارد

امکان اجرای تحت شبکه
ندارد
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
ندارد
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
نامشخـص
سخت افزارهای مورد نیاز

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

نامشخص
نحوه آموزش
نامشخـص
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

نامشخص
نحوه پشتیبانی
نامشخـص

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
خرید حضوری
اطلاعات بیشتر
نسخه آزمایشی (Demo) / کاتالوگ / نمایش حضـوری
قیمت
شروع از 20,000,000 ريال

تصاویر و فیلم

تصاویر این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (کیان نور رایانه) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »