عکسر

عکسر

Axer

قفل گذاری بر روی تصاویر شخصی به صورت بایت به بایت توسط یک کلمه عبور اختصاصی و امکان نمایش تصاویر تنها با وارد کردن کلمه عبور

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز مک
دسته بندی
IT، رایانه، شبکه و مخابرات / نرم افزارهای کاربردی رایانه
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

بروزرسانی اطلاعات

3 سال و 1 ماه پیش

توضیحات

حفاظت از تصاویر و فایل‌های ویدیویی یکی از دغدغه‌های کاربران اینترنت و رایانه هستش و عدم وجود امنیت مناسب باعث شده که کاربران نسبت به نگهداری فایل‌های شخصی شون نگران باشن. مجموعه عکسر، از یک سری نرم افزار تشکیل شده که برای شما این امکان را فراهم میاره تا بتونید تصاویرتون را بیت به بیت حفاظت کنید. اصطلاحا عملیات قفل گذاری روی عکس را عکسری کردن اطلاق می‌کنیم. عملیات عکسری کردن به کمک یه کلمه عبور که خودتون انتخاب می‌کنید انجام میشه. چون عکس‌های شما بیت به بیت رمزگذاری (عکسری) میشن، می‌تونید با خیال راحت از تصاویر شخصی تون حفاظت کنید. از ویژگی‌های منحصر به فرد این مجموعه اینه که تصویر عکسری شده به هیج عنوان و در هیچ سیستم عاملی بدون کلمه عبور شما قابل مشاهده نیست. درضمن در عملیات عکسری کردن هیچ گونه آپلودی انجام نمیشه و تمام عملیات مستقیما روی مموری سیستم خودتون صورت می‌گیره.
مجموعه عکسر از چهار نرم افزار اصلی تشکیل میشه که عبارتند از عکسر رایگان، عکسیو، عکسن و عکسیوم. عکسر رایگان. عکسیو نرم افزاریه که می‌تونید روی سیستم عامل ویندوز و مک نصبش کنید و به کمک اون فایل‌های عکسری شده خودتون را بعد از وارد کردن کلمه عبور مشاهده کنید. این نرم افزار هم به صورت رایگان عرضه میشه. اگر از یکی یکی عکسری کردن عکساتون در گام اول خسته شدید می‌تونید نرم افزار عکسن را خریداری کنید و به کمک اون در یک لحظه تعداد زیادی تصویر را قفل کنید. و اما عکسیوم، نرم افزاری که مطابق با نیازهای شما طراحی میشه، یعنی می‌تونید به قسمت سفارش ویژه برید و امکاناتی را که برای عکسیوم نیاز دارید با ما در میان بذارید تا براتون طراحی کنیم. عکسیوم بیشتر برای کاربرانی مناسبه که آتلیه عکاسی و فیلمبرداری دارن و قصد دارن با قفل کردن تصاویر و فیلم‌های مشتریهاشون، امنیت عکس‌های شخصی اون‌ها را تضمین کنند. عکسیوم می‌تونه یه نرم افزار گالری ساز باشه و یا هر امکان دیگه که شما نیاز دارید را داشته باشه. در واقع عکسیوم را شما طراحی می‌کنید و ما براتون اجرا می‌کنیم.
درصورتی که نیاز دارید عکسای عکسری شده را در پروژه‌هاتون نشون بدید (البته با وارد کردن کلمه عبور) می‌تونید از قسمت ابزار توسعه استفاده کنید. در این قسمت یه کامپوننت در اختیار شما قرار می‌گیره که از اون می‌تونید در پروژه‌های فلش و فلکس استفاده کنید.

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

بسته و نسخه های نرم افزار

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

نامشخص

پایگاه داده

ندارد

امکان اجرای تحت شبکه
ندارد
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
ندارد
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
نامشخـص
سخت افزارهای مورد نیاز

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

نامشخص
نحوه آموزش
نامشخـص
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

نامشخص
نحوه پشتیبانی
نامشخـص

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
خرید اینترنتی (آنلاین)
اطلاعات بیشتر
نسخه آزمایشی (Demo)
قیمت
شروع از 140,000 ريال

تصاویر و فیلم

تصاویر این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (نوید فتح الله زاده) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »