نرم افزار مدیریت اطلاعات ملکی "دیتاگستر 4"

نرم افزار مدیریت اطلاعات ملکی "دیتاگستر 4"

melkgostar

نرم افزار دیتاگستر 4 جامع ترین نرم افزار مدیریت اطلاعات ملکی ویژه استفاده مدیران و دست اندرکاران معاملات املاک است که مدتهاست در گروه دلتا در حال بهره برداری است.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز
دسته بندی
ساختمان و مسکن / نرم افزار مشاورین املاک
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

بروزرسانی اطلاعات

3 سال پیش

توضیحات

ویـژگـی هـای نـرم افـزار
نرم افزار مدیریت اطلاعات ملکی " دیتاگستر 4" نرم افزاری کاربردی ویژه استفاده مشاوران، مدیران آژانسها و دست اندرکاران معاملات املاک است که به صورت تک کاربره و چند کاربره تهیه شده است. بنابراین کلیه ی کاربران حاضر در شبکه همزمان می توانند از این نرم افزار استفاده کنند. افراد می توانند متناسب با سطح دسترسی خود از یک پایگاه داده مشترک استفاده کنند به گونه ای که فقط فایلهای شخصی خود و فایلهایی که توسط همکاران به اشتراک گذاشته شده را ببینند، یا تغییراتی را روی فایلهای خود اعمال کنند.
ویژگیهایی از قبیل توانایی تعریف کاربران در سطوح مختلف، تعریف چارت سازمانی، تعریف مناطق کاری و مدیریت سطح دسترسی پرسنل براساس نوع ملک، متراژ، قیمت، نوع سند و منطقه، توانایی جستجوی سریع و پیشرفته برای مالکان و متقاضیان و نیز توانایی ویرایش، بروزرسانی، حذف و شخصی کردن فایلها، ضمیمه کردن عکس جستجوی ملک از روی نقشه و ثبت گزارش بازدیدهای ملک و خدمات ارائه شده به هریک از مالکان و یا متقاضیان ، مجموعه امتیازاتی است که این نرم افزار را تبدیل به کاملترین نرم افزار مدیریت اطلاعات ملکی موجود کرده است.
" دیتاگستر 4 " با بهره مندی از قفل سخت افزاری و نرم افزاری و نیز امکان پشتیبان گیری خودکار و دستی ضمن تضمین امنیت اطلاعات، آرامش خاطر شما را تأمین می کند.

1. بخش مدیریت :
تعریف کاربران ، تعریف اطلاعات پایه، تعریف چارت سازمانی، تعریف مناطق کاری، محدود کردن فعالیت کاربران بر اساس چارت سازمانی، تعریف 7 نوع سطح دسترسی به کاربران بر اساس نوع معامله، نوع ملک، متراژ، قیمت، نوع سند، منطقه، خیابان اصلی .
3. جستجوی پیشرفته مالکین:
کاربر علاوه بر موارد جستجوی سریع میتواند چندین منطقه یا خیابان اصلی، قیمت، متراژ، طبقه، موقعیت ملک و .............. بر اساس سطح دسترسی خود جستجو کند. ضمنا امکان جستجوی پیشرفته در فایلهای آرشیو نیز وجود دارد.
2. جستجوی سریع:
کاربر با توجه به سطح دسترسی خود می تواند در میان فایلهای مالکان، متقاضیان، آرشیو مالکان و متقاضیان، فایلهای تایید نشده و اطلاعات دفتر تماس بر اساس:
منطقه، خیابان اصلی، نوع معامله، نوع سند، نوع ملک، نشانی، تلفن، نام مالک و نیز در محدوده زمانی خاص بر اساس تاریخ جستجو کند.
4. جستجوی پیشرفته متقاضیان:
کاربر علاوه بر امکان جستجوی سریع در میان فایلهای ثبت شده ، می تواند به جستجوی پیشرفته در میان این گونه فایل ها و همچنین فایل های آرشیو اقدام کند. در جستجوی پیشرفته علاوه بر موارد جستجوی سریع امکان جستجو بر اساس قیمت و نوع معامله وجود دارد.
ویـژگـی هـای نـرم افـزار (صفحـه دوم)
5. امکان چاپ فایلها
برای سهولت مقایسه فایلهای مشاهده شده توسط مشتری، نرم افزار دیتاگستر 4 قادر است نسخه چاپی از این فایلها را در اختیار مشتری قرار دهد.
7. ورود اطلاعات مالکان:
در این قسمت امکان ثبت مشخصات مالک ، مشخصات ملک، تشخیص فایل های تکراری (فایلهایی که قبلا در سیستم ثبت شده اند) وجود دارد.
6. نقشه:
امکان مشاهده و جستجوی موارد ملکی بر روی نقشه همراه با قابلیت بزرگنمایی.

8. ورود اطلاعات متقاضیان:
در این بخش کاربر می تواند کلیه اطلاعات مربوط به مشخصات متقاضی و مشخصات درخواستی را ثبت ، ویرایش و بایگانی کند. ضمنا امکان ثبت کلیه بازدیدهای صورت گرفته و سرویس های ارائه شده به متقاضیان نیز وجود دارد.
ویـژگـی هـای نـرم افـزار (صفحـه سوم)
9. ویرایش و شخصی کردن فایل:
کاربران می توانند روی فایلهای مورد نظر، اعم از فایلهای مربوط به مالکان یا متقاضیان بر اساس امکان دسترسی خود، تغییراتی داده و یا فعالیتهای خود را در آن خصوص ثبت ، بایگانی و پیگیری کنند.

11. ذخیره فایل های منتخب:
این توانایی اجازه انتخاب کردن فایل های مالکین و متقاضیان بر اساس سطح دسترسی کاربر را به او می دهد.
10. ارسال رایگان فایل به سایت دلتا:
نرم افزار دیتاگستر 4 امکان ارتباط شما با وب سایت را از طریق انتقال فایل فراهم می آورد. شما می توانید با انتخاب فایهای منتخب خود و با مشخصات آژانس خود، آنها را رایگان در سایت دلتا قرار دهید. این توانایی به شناسایی آژانس شما به کاربران بازدیدکننده از وب سایت کمک و نیز معرفی تعداد بیشتری از مشتریان را به شما معرفی می کند.
12. دفتر تماس:
در این قسمت امکان درج و ثبت کلیه تماسهای گرفته شده همراه با مشخصات تماس گیرنده و نوع تماس با قابلیت ویرایش و جستجو فراهم شده است.
ویـژگـی هـای نـرم افـزار (صفحـه چهـارم)
13. آرشیو و بازیابی فایل:
توانایی آرشیو و نگهداری فایلهای فروش رفته و اجاره داده شده و همچنین جستجو بر اساس آنها و نیز توانایی به روزرسانی فایل های آرشیو در موعد مقرر در این قسمت پیش بینی شده است.
15. امکان پشتیبان گیری و بازیابی فایل ها (بک آپ):
این توانایی در صورت بروز نقض فنی، از کلیه اطلاعات شما حفاظت می کند.
17. ماشین حساب:
19. راهنمای نرم افزار:
راهنمای کامل و جامع با دو روش متنی و تصویری استفاده آسانتر از نرم افزار را فراهم می کند.
14. مشاهده سطح دسترسی کاربران:
در این بخش توانایی گزارش گیری از امکان دسترسی کاربران و افراد زیر دست فراهم شده است.
16. ثبت قراردادها:
در این بخش امکان ثبت کلیه قراردادها، مشخصات طرفین معامله، جستجو و ویرایش وجود دارد.
18. تقویم

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

ارسال فایل های ملکی به وب سایت دلتابه صورت رایگان -دریافت فایل های متقاضیان بصورت روزانه رایگان -دریافت فایل های ملکی بصورت روزانه

بسته و نسخه های نرم افزار

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

نامشخص

پایگاه داده

ندارد

امکان اجرای تحت شبکه
ندارد
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
ندارد
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
نامشخـص
سخت افزارهای مورد نیاز

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

نامشخص
نحوه آموزش
نامشخـص
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

نامشخص
نحوه پشتیبانی
نامشخـص

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین)
اطلاعات بیشتر
نسخه آزمایشی (Demo) / کاتالوگ / نمایش حضـوری
قیمت
شروع از 3,800,000 ريال

تصاویر و فیلم

تصاویر این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (گروه املاک دلتــــا) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »