نرم افزار مدیریت فاکتور قطره

نرم افزار مدیریت فاکتور قطره

Qatreh Invoice Manager

نرم افزار مدیریت فاکتور قطره نرم افزاری است ساده و فاقد هر گونه پیچیدگی است که برای صدور فاکتور طراحی شده مزیت این نرم افزار نسبت به نمونه‌های دیگری که در بازار به عنوان نرم افزار صدور فاکتور معرفی می‌شوند، داشتن بانک اطلاعاتی جهت ذخیره‌ی اطلاعات فاکتورها مشتریان و کالاهاست که با استفاده از همین اطلاعات گزارشاتی ساده به همراه نمودار نیز در این نرم افزار طراحی شده که می‌تواند این نرم افزار را به عنوان نرم افزاری جهت مدیریت فروش نیز مطرح سازد

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز
دسته بندی
امور مالی و تجاری / نرم افزارهای خرید و فروش و بازاریابی
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

بروزرسانی اطلاعات

2 سال و 8 ماه پیش

توضیحات

فرض کنید وارد فروشگاه رضایی می‌شوید کالایی خاص را انتخاب می‌کنید سمت صندوق می‌روید صندوقدار از شما مشخصات و شماره تلفن همراهتان را سوال می‌کند و برای شما فاکتور صادر می‌کند. مبلغ فاکتور را پرداخت کرده و از فروشگاه خارج می‌شوید.(تا همین جا این فروشگاه نسبت به رقیبان معمولی‌اش در جایگاه بالاتری قرار دارد چرا که صورتحسابی شکیل و زیبا در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. ) به فاصله ده دقیقه بعد صدای پیامک تلفن همراهتان را می‌شنوید. تلفن را از جیبتان خارج، پیامک را باز کرده و به آن خیره می‌شوید. چرا تعجب کردید؟ مگر در آن پیام به چه نکته‌ای اشاره شده بود که شما تا این حد متعجب شدید؟ متن پیام به این صورت بود "از اینکه ما را شایسته اطمینان خود دانستید سپاسگزاریم فروشگاه رضایی" درست است این پیام که تعجب ندارد ولی علت تعجب چه بود؟ بله فروشگاه رضایی یک فروشگاه کوچک و معمولی است و استفاده از چنین مواردی برای این فروشگاه عجیب است همینطور سرعت عمل آن ها در ارسال پیام نیز تعجب برانگیز است چطور می‌توانند برای تک تک مشتریان پیام ارسال کنند یعنی یک نفر تک تک فاکتورها را پس از صدور برداشته و برای آنها پیامک ارسال می‌کند؟
پاسخ سوال شما منفی است. راه حلی که فروشگاه رضایی از آن استفاده می‌کند یک کلمه است: قطره آنها با استفاده از قطره فاکتورها را ثبت می‌کنند و در قسمت تنظیمات پیام خودکاری تعریف کرده‌اند که پس از ده دقیقه برای مشتریانشان پیام تشکر ارسال کند. به همین سادگی نه هزینه‌های بالای خرید و نگهداری پنل پیامک را متحمل شده‌اند و نه هزینه و دستمزد اپراتوری که یک به یک برای مشتریان پیام ارسال کند. با یک هزینه‌ی اندک و خرید نرم افزار قطره نسخه‌ی 3 همه‌ی این کارها به راحتی قابل انجام است.

پس چرا فروشگاه و کسب و کار شما چنین امکانی را ندارد؟؟


امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

کاربری بسیار ساده - امکان ذخیره اطلاعات فاکتورها به صورت یکجا و در یک فایل - گزارشگیری از میزان فروش و حساب‌ها - تولید نمودار - امکان ارسال پیام کوتاه

بسته و نسخه های نرم افزار

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

نامشخص

پایگاه داده

ندارد

امکان اجرای تحت شبکه
ندارد
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
ندارد
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
نامشخـص
سخت افزارهای مورد نیاز

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

نامشخص
نحوه آموزش
نامشخـص
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

نامشخص
نحوه پشتیبانی
نامشخـص

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
خرید اینترنتی (آنلاین)
اطلاعات بیشتر
نسخه آزمایشی (Demo)
قیمت
390,000 ريال

تصاویر و فیلم

تصاویر این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (گروه نرم افزاری قطره‌ها) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »