نرم افزار طب کار آرمون

نرم افزار طب کار آرمون

ARMOON OCCUAPATIONAL SYSTEM

این نرم افزار یک سرویس تحت وب به کاربران ارائه می­دهد که با استفاده از امکانات آن، فرایند استاندارد پایش سلامتی کارکنان سازمان، در قالب فرمهای پرونده پزشکی شاغل، سوابق شغلی، ارزیابی عوامل زیان­ آور شغلی، سابقه شخصی، خانوادگی و پزشکی، معاینات پزشکی، آزمایش­ها، معاینات پاراکلینیکی،مشاوره ­ها و نظرات متخصصین، و نظریه نهایی پزشک طب کار به صورت الکترونیکی انجام می­شود.

مشخصات

پلتفرم اجرا
تحت وب
دسته بندی
سلامت و درمان / بهداشت صنعتي و ايمني محيط کار
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

بروزرسانی اطلاعات

2 سال و 1 ماه پیش

توضیحات

ویژگی­های فنی سامانه

هسته مرکزی سامانه که در سمت سرور اجرا می­شود به زبان جاوا توسعه یافته است که با توجه به درخواست کاربر، کدهایHtml, Javascript در سمت کاربر تولید می­کند. لذا در سمت کاربر نیاز به نصب هیچ افرونه­ای بر روی مرورگر وب نیست. وب­سرور سامانه Apache Tomcat می­باشد که البته با توجه به امکانات سرور می­تواند هر نوع وب ­سرور با قابلیت پشتیبانی از زبان جاوا انتخاب گردد. لذا وب­ سرور به طور کلی مستقل از سیستم ­عامل است و تنها وابسته به ماشین مجازی جاوا است. پایگاه­ داده مورد استفاده نیز می­تواند یکی از انواع MySql , PostgreSql , MS-SqlServer باشد.

مدلهای استفاده از سامانه
با توجه به شرایط مختلف محیط کاربری، استفاده از سامانه به روش­های زیر میسر است:

استفاده از سرویس آنلاین
در این روش یک سازمان و یک نام کاربری مدیریت (ادمین) سازمان برای خریدار تعریف می­شود و با استفاده از این حساب کاربری، خریدار قادر به استفاده از سامانه برای سازمان خود می­باشد. در این روش خریدار تنها نیازمند اتصال به سرور مرکزی سامانه از طریق اینترنت است و خدمات به صورت کاملا تحت ­وب ارائه می­شود.


استفاده در شبکه محلی
در این روش، سامانه به صورت وب­ سرور بر روی سرور سازمان خریدار نصب می­شود. سازمان خریدار می­تواند سامانه را بر روی سرور موجود خود راه ­اندازی کند زیرا با توجه به استفاده از مبنای جاوا برای پیاده ­سازی سامانه، مستقل از پلتفرم بوده و بر روی انواع نسخه­ های ویندوز و لینوکس قابل راه ­اندازی است. کاربران سامانه نیز با اتصال به سرور از طریق شبکه محلی و بدون نیاز به اینترنت قادر به کار با سامانه می ­باشند.

این سرویس بدون محدودیت ارائه می شود و مناسب استفاده برای مراکز تخصصی طب کار و سازمانها و صنایع بزرگ است.

استفاده به صورت Local
این روش مشابه روش شبکه محلی است با این تفاوت که سرور و کلاینت بر روی یک ماشین قرار داشته و از طریق شبکه مستقل کار نمی ­کنند. (به صورت Localhost ارتباط کلاینت و سرور برقرار می ­شود) قابل ذکر است که با توجه به نیاز عملیاتی این سامانه که استقرار در محیط­های دور از دسترس اینترنت و شبکه است، استفاده از سامانه به صورت Local و انتقال اطلاعات به صورت آفلاین به سرور میسر است.

این سرویس مناسب شرکتها و صنایع کوچک و مناسب برای بایگانی پرونده های معاینات شاغلین میباشد.

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

سادگی بایگانی- نگهداری و جستجوی اطلاعات پرونده الکترونیکی نسبت به نوع کاغذی یا نیمه الکترونیکی (نظیر اکسل)-امکان تعامل با سامانه ­های دیگر در سطح کشوری-دسترس ­پذیری

بسته و نسخه های نرم افزار

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

نامشخص

پایگاه داده

ندارد

امکان اجرای تحت شبکه
ندارد
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
ندارد
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
نامشخـص
سخت افزارهای مورد نیاز

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

نامشخص
نحوه آموزش
نامشخـص
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

نامشخص
نحوه پشتیبانی
نامشخـص

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین)
اطلاعات بیشتر
نسخه آزمایشی (Demo) / کاتالوگ / نمایش حضـوری
قیمت
شروع از 2,000,000 ريال

تصاویر و فیلم

تصاویر این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (سیراف طب البرز) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »