نرم افزار حسابداری آرین سیستم

نرم افزار حسابداری آرین سیستم

Accounting Software

یکی از بنیادی ترین اهداف گروه آرین سیستم ارزشها و باورهاست. ارزشهایی ساده اما اثر بخش و کارامد که سعی داریم آن‌ها را با مشتریان ، سهامداران و کارمندان خود به اشتراک بگذاریم. ما اعنقاد داریم ارزشهای اشاره شده در تمام روابطمان هدایتگر ماست.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز تحت وب سرویس ابری
دسته بندی
امور مالی و تجاری / نرم افزارهای حسابداری
مناسب برای کسب و کارهای
کوچک (کمتر از 100 کارمند)
متوسط (کمتر از 500 کارمند)
بزرگ (بیش از 500 کارمند)

بروزرسانی اطلاعات

16 روز پیش

توضیحات

آرین سیستم فعالیت خود را به طور رسمی از سال 1383 آغاز نموده ایم . ابتدای کار ، با در اختیار گرفتن یک اتاق از یکی از مشتریان ، کار برنامه نویسی شروع گردید . که این امر موجب راه اندازی 4 نرم افزار به صورت کاربردی برای مشتری مورد نظر گردید . طولی نکشید تا نرم افزار های آرین سیستم در بازار به صورت عمومی عرضه شود . به طوریکه در مدت کوتاهی تعداد مشتریان آرین سیستم از مرز 3 رقم گذشت .

در سال 1389 نرم افزار های تحت وب را تولید نموده و وارد عرصه بازار نمودیم . و در ابتدای سال 1390 تولید نرم افزار های برنامه ریزی منابع سازمان مبتنی بر فرایند کسب و کار مشتری ERP در راس امور گروه آرین سیستم قرار گرفت .

پیشرفت روزافزون فن آوری اطلاعات، مدیران این شرکت را وادار نموده است تا نرم افزارهای آرین سیستم را منطبق بر متدلوژی های روز دنیا طراحی نمایند به طوریکه امکانات گسترده این نرم فزارها ، طیف وسیعی از نیازهای کاربران را برآورده نموده و سهولت استفاده در رابطهای کاربری را به دنبال داشته است .

یکی از ویژگیهای مهم نرم افزارهای این گروه را می توان قیمت مناسب آن نسبت به سایر نرم افزارهایی موجود در بازار ب شمرد که عامل بسیار مهمی در موفقیت فروش نرم افزارهای آرین سیستم بشمار می رود ما همواره با تمرکز بر تولید و طراحی نرم افزار های کاربردی مورد نیاز شرکتهای و سازمان‌ها، آن‌ها را به استفاده ازفناوری‌های روز برای ساده‌تر کردن و سرعت بخشیدن به فعالیت شان ترغیب کرده‌ایم.

پشتیبانی آنلاین ، تاکید بر آموزش مستمر ، ایجاد تخصص‌های ویژه در بخش سرمایه‌های انسانی برای هر صنعت و به دنبال آن، تمرکز بر صنعت‌ محوری نرم افزار ها ، از مهم‌ترین فعالیت‌هایی بوده که به توسعه کار گروه آرین سیستم کمک کرده ‌است.

آرین سیستم 10 شرکت زیرمجموعه دارد که شامل 2 شرکت تخصصی، و 8 شرکت منطقه‌ای است . این شرکت‌ها حوزه فعالیت آرین سیستم را همگام با فناوری روز توسعه داده و سراسر کشور را زیر پوشش محصولات و خدمات ما قرار می‌دهند. شرکت‌های تخصصی با فعالیت‌های خود در حوزه‌های مختلف، آرین سیستم را در ارائه بهترین محصولات و خدمات بر اساس تازه‌ترین فناوری‌ها یاری می‌کنند. شرکت‌های منطقه‌ای مسئولیت بازاریابی، فروش، نصب و راه‌اندازی، پشتیبانی و آموزش نرم‌افزارهای آرین سیستم را در شهرستان‌ها بر عهده دارند.

امکانات

عملیات خرید و فروش نقدی

مدیریت سود و هزینه های تولید

خرید و فروش کالا

خرید و فروش خدمات

مدیریت حساب های بانک

ثبت و صدور پیش فاکتور

ثبت و صدور فاکتور

عملیات خرید و فروش اقساطی

مدیریت اعتبار اشخاص

مدیریت انبار کالا

طراحی دلخواه فیلدها و اسناد

طراحی دلخواه گزارش (گزارش ساز)

عملیات امور مالیاتی

طراحی دلخواه فرمول ها و توابع محاسباتی

مدیریت امور بازاریابی

مدیریت بیش از یک صندوق

محاسبه حقوق و دستمزد

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

دسترسی آسان از هر نقطه‌ی جغرافیایی و کارتابل آفلاین - افزایش بهره‌وری و صرف وقت برای کارهای کلیدی در سازمان - تعامل الکترونیک برون‌سازمانی با امنیت بالا - امکانات سیستم برای دولت الکترونیک - امکانات سیستم برای امنیت مکاتبات - احراز هویت امن - رویداد نگاری - حقوق دسترسی به منابع

بسته و نسخه های نرم افزار

ماژول ارسال پیامک هوشمند

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

.Net Framework

پایگاه داده

SqlServer

امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
قفل نرم افزاری
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
Setup / از راه دور / کپی فایل / حضوری
سخت افزارهای مورد نیاز

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

6 ماه
نحوه آموزش
Help / ویدئو آموزش / اینترنتی / حضوری
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

6 ماه
نحوه پشتیبانی
تلفنی / اینترنتی / در محل مشتری / در محل شرکت / 24 ساعته

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین) / خرید از نمایندگی
اطلاعات بیشتر
نسخه آزمایشی (Demo) / کاتالوگ / نمایش حضـوری / نمایش آنلاین
قیمت
شروع از 1 ريال

تصاویر و فیلم

آخرین اخبار

پذیرش نمایندگی فعال در تمامی استانهای کشور از ابتدای سال 95 مجدد آغاز شد

12 مرداد 1395

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (داده پردازی آرین سیستم) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »