نرم افزار مدیریت هوشمند مدارس توانا - هوشمندسازی مدارس

نرم افزار مدیریت هوشمند مدارس توانا - هوشمندسازی مدارس

Tavana School Managemen Software

نرم افزار مدیریت هوشمند مدارس توانا قدرتمندترین نرم افزار مدیریتی مدارس موجود در حوزه هوشمندسازی مدارس می باشد که با فراهم آورد محیط و کاربری ساده ، پاسحگوی تمام نیازهای اصلی مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی می باشد. ابن نرم افزار به صورت اپلیکیشن / وب می باشد و حتی جهت ارسال sms سازگار با اینترانت مدارس است.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز اندروید ویندوز فون تحت وب
دسته بندی
امور آموزشی و پژوهشی / نرم افزار مدرسه
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

بروزرسانی اطلاعات

1 سال و 1 ماه پیش

توضیحات

امکانات و قابلیت های برگزیده نرم افزار مدرسه توانا:

* امکان حضور و غیاب کاملاً اتوماتیک بدون نظارت مدیر / معاونین مدارس ( ارسال sms ورود ، خروج ، تأخیر ، غیبت به صورت خودکار بوسیله کارت هوشمند دانش آموزی / اثر انگشت با سرعت بسیار بالا به صورت آنی به موبایل والدیت دانش آموزان )

* قدرتمندترین و بینظیرترین سیستم مدیریت و تولید کارنامه های ارزشیابی کیفی و کمی ( کارنامه ارزشیابی مستمر کیفی و کمی : نوبت اول ، دوم ، سه ماهه ، روزانه ، هفتگی ، به همراه نمودارهای بسیار زیبا و قابل فهم برای اولیاء با قابلیت انعطاف پذیری طراحی به هرگونه ممکم اط نطر معاونین )
* نمودارهای مقایسه ای کامل و زیبا برای مقایسه دانش آموزان و همچنین پرسنل در هر معیار (کلاسی ، درسی ، پایه ای ، مدرسه ای و ...)
* در اختیار دادن وب کیوسک در مسیر ورودی مدارس جهت عملیات کارت زنی دانش آموزان به منظور جلوگیری از ازدحام دانش آموزان و دسترسی آسان و همچنین شکیل بودن پروژه هوشمندسازی مدارس که موجب افزایش جذابیت پروژه برای دانش آموزانمقطع ابتدایی می گردد.

* وب سایت مدرسه باامکانات وبلاگ اختصاصی معلمین ، دریافت تکالیف دانش آموزان از صفحه اختصاصی تکالیف ، انتقال اطلاعات و نمرات دانش آموزان با یک کلیک از نرم افزار به وب سایت و بالعکس ، مشاهده نمرات و کارنامه ها بصورت آنلاین توسط اولیاء ، گالری تصاویر و کتابخانه دیجیتال و معرفی دانش آموزان برگزیده بطور خودکار در صفحه اول ، تبریک تولد اتوماتیک به دانش آموزان بصورت روزانه و ...

* تابلو اعلانات الکترونیکی و هوشمند جهت نمایش روزنامه دیواری ، معرفی دانش آموزان برتر ، معرفی کتاب هفتگی ، اطلاعیه و اخبار ، .... از طریق LCD مدارس در سالن

* قابلیت خواندن اطلاعات دانا و سناد توسط نرم افزار با یک کلیک بدون نیاز به ورود مجدد اطلاعات

* ثبت نمرات دانش آموزان در نرم افزار و ارسال SMS اتوماتیک و هوشمند نمرات کیفی و کمی آنها به موبایل والدین - طراحی کامل بخش نرم افز SMS این امکان را به شما میدهد که بدون محدودیت هر گونه طراحی متن SMS زا انجام دهید تا نرم افزار اتوماتیک بر اساس آن اطلاعات جزیی دانش آموزان را از داخل آن استخراج نماید و خود اتوماتیک ارسال نماید.

امکان ارسال SMS نمرات کمی ، کیفی تکی و گروهی دانش آموزان در هر بازه مورد نظر برای هر تعداد دانش آموز با هر فیلترینگ و گزینش دلخواه با محاسبه معدل

* ارسال اتوماتیک SMS تولد ، زنگ هوشمند مدارس ، پرونده های انضباطی و الکترونیکی ، برنامه های زمانبندی شده مانند آهنگ ، فیلم ، اسلایدشو و .. جهت پخش و اجرای روزانه یا در زمان رویدادهای خاص تاریخی و......

امکانات

آزمون تستی

آزمون تشریحی

آزمون اینترنتی

دوره های امتحانی

آموزش از راه دور

طراحی دلخواه کارنامه

تعریف شیوه ارزشیابی

موارد تشویقی

موارد انضباطی

ارسال و دریافت پیامک

بانک سئوال

وب سایت

گزارش ساز

مدیریت تاخیر، غیبت و اخراج از کلاس

مدیریت تکالیف

مدیریت مشاوره دانش آموزی

امور فارغ التحصیلان

ثبت نام اینترنتی

نظرسنجی

مدیریت اهداف و سیاست های آموزشی مدرسه

مدیریت جلسات

دفتر کلاسی

نمره توصیفی

تلفن گویا

حضور و غیاب الکترونیکی

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

نرم افزاری بودن بدون نیاز دائم به اینترنت / اینترانت - اولین سیستم حضور و غیاب کاملاً اتوماتیک و هوشمند در سراسر کشور - قدرتمندترین سیستم مدیریت و تولید کارنامه های کیفی (توصیفی) و کمی (بدون محدودیت و با اتعطلف پذیری منحصر بفرد)

بسته و نسخه های نرم افزار

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

نامشخص

پایگاه داده

SqlServer

امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
قفل نرم افزاری
نیاز به اینترنت
دارد
نحوه نصب
Setup / از راه دور / کپی فایل / حضوری
سخت افزارهای مورد نیاز
یک دستگاه کامپیوتر - دستگاه کاتخوان

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

بسته به مشتری
نحوه آموزش
Help / ویدئو آموزش / اینترنتی / حضوری
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

12 ماه
نحوه پشتیبانی
تلفنی / اینترنتی / در محل مشتری / در محل شرکت / 24 ساعته

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین) / خرید از فروشگاه های سطح کشور / خرید از نمایندگی
اطلاعات بیشتر
نسخه آزمایشی (Demo) / کاتالوگ / نمایش حضـوری / نمایش آنلاین
قیمت
شروع از 10,000,000 ريال

تصاویر و فیلم

آخرین اخبار

اولین نرم افزار حضور و غیاب از راه دور ( از فاصله 10 تا 100 متری) توانا در دبستان علوی یک و دو تبریز توسط گروه طلای نرم راه اندازی شد. در این روش سیستم با رد شدن دانش آموزان با داشتن کارت در جیب به فاصله 10 تا 100 متری از دستگاه حضور و غیاب sms ورود ، خروج ، تاخیر و در صورت غیبت sms غیبت را به موبایل والدین در همان لحظه اتوماتیک به موبایل والدین ارسال می نماید.

29 آذر 1394

دبستان علوی یک و علوی دو تبریز به خانواده توانا پیوست .

05 مرداد 1394

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (طرح اندیشان تولید « گروه طلای نرم ») مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »