ماهور، نرم افزار فروشگاهی

ماهور، نرم افزار فروشگاهی

Mahoor, store system

نرم افزار فروشگاهی ماهور برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده است، اما بسیار محکم و قدرتمند است و بصورت کاملا خودکار و منطبق بر اصول حسابداری، کلیه عملیات مالی را انجام میدهد.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز
دسته بندی
امور مالی و تجاری / نرم افزار حسابداری فروشگاهی
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

بروزرسانی اطلاعات

1 سال و 4 ماه پیش

توضیحات

- گزارشهای فصلی خرید و فروش، گزارش امتناع و خروجی تی تی ام اس (TTMS)، برای انجام کامل قوانین و مقررات سازمان امور مالیاتی کشور در مورد مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شهرداری موضوع ماده 169 در نرم افزار فروشگاهی ماهور، به صورت تایید شده، طراحی و پیاده سازی گردیده است.
- انبار در این نرم افزار هم مقداری و هم ریالی است و این قابلیت در بین نرم افزارهای فروشگاهی بندرت دیده می شود.
- کلیه عملیات دریافت و پرداخت به شکل کاملا ساده و در عین حال بسیار جامع در کنار عملیات خودکار اسناد حسابداری مربوطه در این نرم افزار اجرا شده است.
- کاربر این نرم افزار، نیازی به دانستن علوم حسابداری مالی و اداری ندارد، اما با استفاده از این نرم افزارهمه ی اطلاعات مالی مربوطه را داراست و مدیران مالی به راحتی گزارشهای مورد نظرخود را از این نرم افزار استخراج می کنند.
- کاربران صندوق که حداقل خواندن بلد باشند می توانند در کمتر از ده دقیقه با تسلط کامل با برنامه و فرم های محدوده ی کاربری خود کار کنند.
- نرم افزار فروشگاهی ماهور، با انواع تجهیزات و وسایل مربوط به فروش فروشگاهی، اعم از انواع بارکد خوانها، فیش پرینترها، چاپ بارکد و برچسب کالا، انواع ترازوها، مانیتورهای لمسی و نظایر آن سازگار است و برای استفاده از آنها نیازی به نصب و تنظیم مجدد ندارد.
- گزارشها و نمودارهای متنوع ، وضعیت کلی و جزئی مجموعه را به مدیران بازتاب می دهند.
- فروش نقد و نسیه و همچنین خریدهای نقد و نسیه در نهایت سادگی با کنترل کامل ورودی ها و خروجی ها انجام می پذیرد.
- بدون نیاز به تهیه گزارشها و سردرگم شدن بابت فرم ها و گزارشها و منوهای مختلف (با اینکه همه ی اینها در این نرم افزار هم هست!) به محض انتخاب یک طرف حساب، کلیه حسابهای معوق ، چکهای نزد صندوق ، اسناد در جریان وصول (واگذار شده ه بانک) سابقه چکهای برگشتی و ... به کاربر نمایش داده می شود تا در هنگام فروش بتواند از وضعیت حساب خریدار آگاهی کامل داشته باشد.
- پبش فاکتورها به همراه پیش دریافتهای نقدی و یا چک به راحتی در این نرم افزار انجام شده و اسناد حسابداری مربوطه بصورت خودکار در سیستم اعمال می شوند. پس از تبدیل پیش فاکتورها به فاکتور، کلیه پیش دریافتها به سرفصل طرف حساب مربوطه به صورت خودکار سند خواهند خورد.
- تخفیفات متنوع تاریخی، زمانی، حجم فروش، گروه کالا، دسته بندی کالا، گروه مشتریان، کالاهای خاص، وی آی پی و ... برای مدیریت فروش در نظر گرفته شده و کاملا خودکار عمل می کنند.
- معرفی کاربران بدون محدودیت بوده و مجوزهای کاربری با تمام جزئیات عملیاتی که در این نرم افزار وجود دارد قابل پیاده سازی است.
- نرم افزار بر روی یک دستگاه رایانه، بر روی دستگاههای کامپیوتر شبکه کابلی و شبکه اینترنتی و مانند آن، نصب و با سرعت و کیفیت بالا اجرا می گردد.

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

تعداد نامحدود صندوق و کاربر، سازگار با انواع بارکد خوانها، سازگار با انواع ترازوها، سازگار با انواع فیش پرینترها، سازگار با انواع مانیتورهای لمسی، تایید شده برای گزارشهای فصلی خرید و فروش و امتناع، خروجی TTMS، صدور خودکار اسناد حسابداری برای کلیه رویدادهای مالی، قابل اجرا در محیط ارتباطی اینترنت با کاربران نامحدود، سطوح نامحدود برای سرفصلهای حساب و کدینگ دلخواه

بسته و نسخه های نرم افزار

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

.Net Framework

پایگاه داده

SqlServer

امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
قفل نرم افزاری
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
Setup / از راه دور / حضوری
سخت افزارهای مورد نیاز

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

نامشخص
نحوه آموزش
Help / ویدئو آموزش / اینترنتی
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

نامشخص
نحوه پشتیبانی
اینترنتی / 24 ساعته

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین) / خرید از فروشگاه های سطح کشور / خرید از نمایندگی
اطلاعات بیشتر
نسخه آزمایشی (Demo) / کاتالوگ / نمایش آنلاین
قیمت
شروع از 620,000 ريال

تصاویر و فیلم

تصاویر این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (شرکت حلقه های پویا) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »