سامانه جامع مدیریت بهره وری

سامانه جامع مدیریت بهره وری

comprehensive system of productivity management

این نرم افزار برای ارزیابی و بهره وری کارکنان یک سازمان طراحی شده است. نرم افزار علاوه بر امکان ارزیابی کارکنان و پرسنل ،دارای امکان عارضه یابی ، پیشنهاد یک بهبود برای عارضه ها و در نهایت یافتن عارضه ها و بهبود ها در سازمان می باشد.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز تحت وب
دسته بندی
امور اداری / نرم افزارهای ارزشیابی و نظرسنجی
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

بروزرسانی اطلاعات

1 سال و 6 ماه پیش

توضیحات

توضیحات کلی سیستم جامع مدیریت بهره وری
سیستم دارای 3 سطح کاربری است
1- مدیر کل
2- مدیر واحد
3- کارمند
ارزیابی و بهره وری:
پروژه توسط مدیر کل طراحی می شود و توسط مدیران واحد پاسخ دهی می شود.
مراحل اجرای پروژه:
1- مدیر کل باید ابتدا شاخص های هر واحد را تعریف کند این شاخص ها یکبار تعریف می شوند و در پروژه های مختلف از آنها استفاده می شود.
2- پس از تعریف شاخص ها، مدیرکل یک ارزیابی جدید ایجاد کرده و یک زمان بندی برای آن تعیین می کند مدیران واحد باید در این زمان بندی تعیین شده وارد سیستم شده و ارزیابی را انجام دهند.
3- وارد شدن مدیران هر واحد و ارزیابی شاخص های مربوط به واحد خود. مدیران واحد برای هر ارزیابی وضعیت موجود و مقدار ایده آل را وارد می کنند.
4- مدیر کل پس از پایان زمان بندی می تواند نتایج هر یک از ارزیابی ها را مشاهده کرده و نمودارهای مقایسه ای ارزیابی ها را ببیند.
5- مدیر کل می تواند ارزیابی های مربوط به هر واحد را مشاهده و ویرایش کند.
عارضه یابی و بهبود :
پروژه توسط مدیر هر واحد طراحی شده و توسط کارمندان همان واحد پاسخ دهی می شود. این پروژه چند مرحله ای است و برای هر مرحله یک زمان بندی تعریف می شود.
مراحل اجرای پروژه:
1- مدیر واحد یک پروژه جدید ایجاد می کند و زمان بندی تعریف عارضه ها را تعیین می کند. کارمندان این واحد باید در زمان بندی تعیین شده وارد سیستم شده و تعدادی عارضه را تعریف کنند.
2- کارمندان هر واحد وارد سیستم شده و به تعداد دلخواه عارضه تعریف می کنند.
3- در پایان زمان تعریف عارضه تمامی عارضه های تعریف شده توسط کارمندان برای مدیر واحد ارسال می گردد مدیر واحد با بررسی عارضه ها تعدادی از آنها را تایید می کند و یک زمان بندی جدید برای ارزیابی ها عارضه های تایید شده ایجاد می کند. کارمندان در این زمان بندی باید وارد سیستم شده و عارضه های تایید شده را ارزیابی کنند.
4- کارمندان واحد وارد سیستم شده و تمامی عارضه های تایید شده به آنها نشان داده می شود و آنها باید برای هر عارضه سه مقدار "احتمال وقوع" ، "شدت تاثیر گذاری بر روند بهره وری" و "قابل پیگیری بودن" را وارد می کنند.
5- پس از پایان ارزیابی عارضه های تایید شده توسط کارمندان سیستم به صورت اتوماتیک میانگین کل نظرات را گرفته و مقدار RPN را محاسبه کرده و آن را نرمالایز می کند و در نهایت بر اساس قانون پارتو 20 درصد برتر را به صورت پیش فرض انتخاب و به عنوان عارضه های بحرانی در نظر می گیرد مدیر واحد باید این مقادیر را تایید کند مدیر واحد همچنین می تواند تعدادی از این عارضه های بحرانی را حذف یا اضافه کند مدیر واحد یک زمان بندی تعیین می کند که طی این زمان بندی کارمندان دوباره باید وارد سیستم شوند و برای هر عارضه بحرانی تعدادی استراتژی بهبود تعریف کنند.
6- کارمندان در زمان بندی تعیین شده وارد سیستم شده و لیست عارضه های بحرانی برای آنها نشان داده می شود و می توانند برای هر عارضه بحرانی به تعداد دلخواه بهبود تعریف کنند.
7- در پایان زمان تعریف بهبود تمامی بهبود های تعریف شده توسط کارمندان به مدیر واحد ارسال می شود و مدیر واحد در این مرحله باید تعدادی از این بهبودها را تایید کند بر اساس بهبود های تایید شده ماتریس ارزیابی تشکیل می شود. مدیر واحد همچنین یک زمان بندی تعریف کند تا کارمندان طبق این زمان بندی به ماتریسی ارزیابی پاسخ دهند.
8- کارمندان وارد سیستم می شوند و ماتریس ارزیابی به صورت جدول به آنها نمایش داده می شود کارمندان به این جدول پاسخ می دهند و نتایج آنها به مدیر واحد ارسال می گردد.
9- پس از پایان زمان بندی تعیین شده از ارزیابی ها میانگین گرفته می شود و به همراه تمامی مراحل پروژه به مدیر واحد نشان داده می شود.

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

امکان تحت وب- امکان گسترش و سفارشی سازی

بسته و نسخه های نرم افزار

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

ویژگی های فنی

پلتفرم توسعه

.Net Framework

پایگاه داده

SqlServer

امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
ندارد
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
نامشخـص
سخت افزارهای مورد نیاز

گواهی و تاییدها

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان

آموزش رایگان اولیه

10 ساعت
نحوه آموزش
Help
پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان اولیه

12 ماه
نحوه پشتیبانی
تلفنی

قیمت و شرایط فروش

نحوه خرید
خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین)
اطلاعات بیشتر
نسخه آزمایشی (Demo) / کاتالوگ / نمایش حضـوری
قیمت
شروع از 100,000,000 ريال

تصاویر و فیلم

تصاویر این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (علیرضا جلایق) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »