آرمانت یک پورتال معرفی نرم افزار است و هیچکدام از نرم افزارهای ثبت شده در این پورتال، متعلق به آرمانت نمی باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزاری خاص، یک درخواست در سایت ثبت کنید. ما درخواست شما را از طریق پست الکترونیک به تولید کننده نرم افزار ارجاع می دهیم.

تولیدکنندگان ثبت شده در آرمانت به سه گروه تقسیم می شوند:

گروه سبز: تولیدکنندگان مورد تایید آرمانت
این تولیدکننده ها، از واحد ارتباط با مشتری قدرتمندی برخوردارند و در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کرده و به درخواست های شما پاسخ خواهند گفت.

گروه زرد: تولیدکنندگان در انتظار تایید در آرمانت
این تولیدکنندگان در آرمانت ثبت نام کرده و محصولات خود را معرفی نموده اند. اما هنوز واحد ارتباط با مشتریان آرمانت را راه اندازی نکرده اند. پاسخگویی به مشتریان توسط این تولیدکنندگان با کندی همراه بوده و ممکن است که اصلا با پاسخی همراه نباشد.

گروه قرمز: تولیدکنندگان عدم تایید در آرمانت
آرمانت به علت عدم پاسخگویی این دسته از تولید کنندگان به مشتریان، دسترسی و همکاری خود را با این گروه قطع کرده است. امکان ارسال درخواست برای این تولید کنندگان وجود ندارد.

توجه داشته باشید پشتیبانی و به روز رسانی نرم افزار یکی از مهمترین و کلیدی ترین فاکتورهای انتخاب نرم افزار است. شما می توانید در یک نگاه متوجه شوید چه شرکت های از نظر محتوا در سایت به روز تر و فعال تر می باشند ، بدیهی است این شرکت ها می تواند به شما خدمات بهتری را ارائه دهند.