مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

6 اپلیکیشن رایگان برای کنترل برنامه غذایی

نوشته شده توسط: زارع
در تاریخ:

1-     7 Days – چربی سوز

این اپلیکیشن توسط شرکت Conixdu Limited ساخته شده است و به شما کمک میکند در 7 روز وزن خود را کاهش دهید. این اپ به شما میگوید که چه غذاهایی را در چه زمانی مصرف کنید. علاوه بر اینها اطلاعات مفیدی در مورد نوشیدنی ها ، سبزیجات و برنامه های غذایی به شما میدهد. یک برنامه 10 روزه برای از بین بردن چربی های شکم را هم شامل میشود.
2-     MyFitnessPal – شمارنده ی کالری

این اپ شامل یک دیتابیس کامل و بزرگ از انواع غذاها میشود. این اپ همچنین مقدار کالری ، قند ، کربوهیدرات و چربی هر غذا را به شما نشان میدهد.
3-     My Diet Coach – کاهش وزن

My Diet Coach نکات کوچکی که در نوع زندگی شما برای حفظ تناسب اندام و کاهش وزن تاثیر دارد را به شما گوشزد میکند. همچنین برنامه هایی را هم شامل میشود که شما میتوانید با مشخص کردن هدف خود در مدتی مشخص به آن برسید.
4-     Lose it – کاهش وزن

ساخته شده توسط شرکت FitNow Inc . این نرم افزار مقدار غذای مصرفی شما را کنترل میکند و به شما برنامه ورزشی میدهد. شما همچنین میتوانید برای خواب ، مقدار مصرف آب ، وزن و مقدار چربی های بدن خود برنامه ریزی کنید. 

5-     Day Fitness Challenge 30 – برنامه ورزشی

این اپ به شما یک برنامه ورزشی کامل 30 روزه میدهد. برنامه ورزشی شما را کم کم سخت تر میکند تا تاثیر بیشتری متوجه بدن شما شود. برنامه چالشی 30 روزه شکم (Abs) ، برنامه تمام بدن و برنامه پایین تنه از برنامه های این اپ میباشند.
6-     Lifesum – برنامه سلامتی

Lifesum به شما نکات مهم در مورد برنامه غذایی میدهد. این اپ همچنین به شما گوشزد میکند (به صورت آلارم) که به طور مرتب آب بنوشید. این اپ با اپلیکیشن Google Fit و Samsung S Health هماهنگ است. همچنین بر روی ساعت اندروید Android Wear قابل استفاده میباشد.

منبع: gadgetsnow.com
برچسب ها: اپلیکیشن - فیتنس - ورزش - غذا - سلامتی -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: