مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

3 دلیل برای اینکه چرا باید برنامه های حسابداری امروزی را جایگزین برنامه اکسل کرد

نوشته شده توسط: محمدجواد ازادمهر
در تاریخ:

یکی از حقیقت هایی که برای انجام یک تجارت کوچک وجود دارد این است که شما در کارتان نیازمند سرعت بالا و عملکرد عالی هستید و برای اینکه به موفقیتی در تجارت خود دست یابید احتیاج به رسیدن به این دو ملا ک مهم دارید . شما  برای داشتن این دو ملاک باید از برنامه  های حسابداری که بروزترند استفاده کنید و آن ها را جایگزین برنامه ای مانند اکسل کنید و با برنامه ای مثل اکسل برای همیشه خداحافظی کنید .

و مهم نیست که اکسل دیگر در چه برنامه هایی به کار میاید زیرا حتی اگر شما در تجارتی مانند پزشک بودن هم باشید این برنامه  به دلیل نقص هایی که در برابر برنامه هایی مثل :کوییک بوک ، زیرو ، ویو یا کاشو دارد شما را وادار به تعویض برنامه  حسابداریتان میکند و به این نتیجه خواهید رسید که حسابداری با برنامه ی اکسل یک حرکت کاملا اشتباه است .

بازی تجارت به حدی جدی است که شما باید در آن بسیار هوشمندانه و قدرتمند کار کنید و برنامه ای که برای حسابداری تجارت خود انتخاب میکنید بر اساس مورد علاقه بودن شما نباشد بلکه بر اساس کارایی و قدرت ان برنامه باشد .

برنامه ی حسابداری خوب تجارت شمارا رونق میدهد و آن را قدرتمند تر میکند.

برای اینکه یک برنامه حسابداری مناسب با شغل خود پیدا کنید باید قبل از آن از خودتان چند سوال بپرسید :

آیا شما میتوانید با تماس گرفتن امار حسابداری انجام شده در آن روز به دست بیاورید ؟

میتوانید از آن بهترین بهره وری را انجام بدهید ؟

اگر جواب این دو سوال خیر باشد شما برنامه مناسبی برای حسابداری انتخاب نکرده اید زیرا این نوع برنامه ها نمیتواند باعث پیشرفت حسابداری شما بشود

اما چرا همیشه این برنامه اکسل در برابر برنامه های نام برده کاستی هایی دارد و همیشه شکست میخورد ؟

زیرا برنامه هایی مانند کوییک بوک همیشه در برابر اکسل این سیاست را به خرج میدهند که امکانات بالا تر از آن امکانات را در خود جای بدهند و همیشه در پی ایجاد امکانات جدید و امکاناتی که در اکسل وجود دارد با رفع مشکل های موجود است و کاربر را شیفته ی خود میکند .

قصد معرفی کردن 3 دلیل را داریم که چرا برنامه ای مانند کوییک بوک بهتر از برنامه اکسل برای حسابداری است :

1. برنامه ای مانند کوییک بوک توسط افرادی ساخته شده که دقیقا در حسابداری تخصص دارند اما در اکسل شما باید پردازش خود را طراحی کنید و شاید توجه شما را جلب نکند .

۲.کوییک بوک میتواند در کمترین زمان گزارش های ساده و یا بسیار پیچیده را طراحی کند و به برنامه ریزی برنامه تان کمک کند اما اگر از اکسل استفاده کنید باید این گزارشات را خودتان ثبت کنید .

3. در برنامه دیگر شما پیشنهاد طرز استفاده از برنامه را میتوانید دریافت کنید اما در اکسل اینطور نیست .


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: