مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

آمازون به مشتریان جدید خود، موسیقی نامحدود را به مدت 2 ماه، رایگان ارائه می دهد.

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

سرویس های موسیقی عالی هستند. اگر تمایل دارید یکی از سرویس ها را تست کنید، در حال حاضر آمازون، سرویس خود را به مدت 2 ماه، رایگان ارائه می دهد.

همه سرویس های مختلف موسیقی به شدت سعی می کنند بین سرویس خود و سایر سرویس ها با ویژگی های شخصی و منحصر به فرد، تمایز ایجاد کنند. اگر از من بپرسید،همه سرویس ها با کاتالوگ مشابه، همانند یکدیگر هستند. برای کسانی که اختلاف نظر دارند، در حال حاضر بهترین زمان است تا ببینید نیمه دیگر چگونه زندگی می کنند. اخیرا آمازون دو ماه رایگان موسیقی نامحدود را به کاربران جدید خود ارائه می دهد.

برای گرفتن این معامله، باید از طریق صفحه وب تبلیغاتی آمازون، ثبت نام انجام دهید، زمانی که وارد صفحه شدید، بر روی Enter your Code کلیک کنید. بر روی ویندوز پاپ آپ که ظاهر می شود کد MOREMUSIC را وارد کنید، سپس بر روی Apply کلیک کنید.

بعد از انجام این مراحل، برای ثبت نام سرویس با حساب کاربری آمازون، لینک موجود در مرحله دو بر روی صفحه را دنبال کنید. موسیقی نامحدود آمازون یک نسخه آزمایشی 30 روزه به تمام کاربران جدید خود ارائه می دهد، اما به طور خودکار برای ماه دوم به شما 10$ اعتبار داده می شود. هنگامی که ماه سوم رسید شما بایستی برای شارژ 10$ برای یک سرویس پرداخت کنید. یا اگر عضو اصلی آمازون هستید مبلغ 8$ را بایستی پرداخت کنید.

موسیقی نامحدود آمازون همانند Prime Music که یک سرویس رایگان برای اعضای اصلی است، نمی باشد. تفاوت اساسی در اینجاست که موسیقی نامحدود، موسیقی های بیشتری " ده ها ملیون "، در مقایسه با تنها دومیلیون موسیقی در Prime Music دارد. همچنین سرویس های موسیقی آمازون از ویژگی یک پارچگی Alexa برخوردار است که به شما اجازه می دهد موسیقی خود را بر روی دستگاه Echo اجرا کنید یا آهنگی را بر اساس متن آن پیدا کنید.

پیشنهاد اعتبار 10$ آمازون تا پایان ماه ادامه دارد.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: