مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

چگونه می توان رسیدهای خود را با نرم افزار های OCR از بین برد؟

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

به عنوان صاحبان کسب و کار کوچک، احتمالا هر روز خرید می کنید. با هر خرید و یا پرداخت صورت حساب، یک رسید دریافت می کنید. اگر صورت حساب خود را آنلاین پرداخت کنید پیگیری این رسیدها ساده تر می باشد. شما یک رکورد از آنچه هر ماه پرداخت می کنید ثبت می کنید یا می توانید به سرعت مبلغ پرداخت شده را در نرم افزار حسابداری خود ضبط کنید. چه کاری با سایر رسیدها می کنید؟

به عنوان یک کسب و کار کوچک، تلاش می کنید هر رسید را ذخیره کنید. شاید در این مورد نسبت به دیگران بهتر باشید، کسانی که گاهی اوقات رسیدها را دور می ریزند و یا به سادگی آنها را گم می کنند. حتی اگر رسیدهای خود را اسکن کرده و یا تصاویر آن را در رایانه، فلش درایو خود نگه دارید ، هنوز هم هر زمان که نیاز به ارزیابی هزینه مالیات، گارانتی یا جایگزینی باشد بایستی هر عکس را جستجو کنید.

به جای نگه داشتن رسید خود در جعبه یا فایل، می توانید با استفاده از نرم افزار OCR آنها را به فایل متنی تبدیل کنید.

 اگر اسکنر دارید، به راحتی می توانید درآمد خود را در درایو سیستم به فرمت عکس اضافه کنید. این به خودی خود مفید است، اما نرم افزار OCR بعد از آن تصاویر را تبدیل به فرمت متنی می کند. حالا دیگر از تمام رسیدهای خود فایل های متنی دارید، به این معنی که می توانید به راحتی هر جایی که داده ها را ذخیره می کنید، رسید خاص مورد نظر خود را جستجو کنید.

اسکن ها دیگر به اندازه گذشته محبوب نیستند، اما شما می توانید از نرم افزار OCR بهره مند شوید. به سادگی از رسیدهای خود با گوشی های هوشمند عکس بگیرید آنها را در نرم افزار آپلود کنید. این برنامه با مقایسه کاراکترهای تصویر در کتابخانه فونت قادر به تشخیص شخصیت ها خواهد بود. اکثر برنامه ها برای اطمینان از درستی آن کلمه ای که در نظر دارند از چک کننده املا استفاده می کنند.

دشوار است برنامه OCR را پیدا کنید که 100 درصد دقت را داشته باشد، اما بسیاری از آنها  ادعا می کنند حداقل به سطح کمال نزدیک می باشند. تکنولوژی در طول سال ها بهبود می یابد، و مانند نرم افزار تشخیص صدا بهتر و بهتر می شوند.

با استفاه از نرم افزار OCR زندگی را برای آمادگی مالیاتی بسیار آسان تر کنید. ترفند برای بازگرداندن بیشتر پول از دولت، این است که بدانید کجا می توانید هزینه های خود را ادعا کنید و به دنبال ضمانت نامه های دقیق و سازماندهی شده باشید. در جهان امروز، کاغذها می توانند الکترونیکی باشند، که برای مدیریت آسان تر می باشد. هنگامی که رسیدهای شما اسکن و تبدیل شدند می توانید برای یک کسب و کار خاص، نوع هزینه یا تاریخ جستجو کنید.

فراتر از رسیدها و ثبت آنها ، می توانید از نرم افزار OCR برای تکثیر اسناد استفاده کنید که ممکن است دیگر نسخه اصلی آن را نداشته باشید. به عنوان مثال، اگر رستوران راه اندازی کردید می توانید یک عکس از منو خود بگیرید سپس آن را به متن تبدیل کنید تا بتوانید همان طور که می خواهید ویرایشش کنید.

تبدیل به متن یادداشت ها و رسیدهای دست نوشته برای نرم افزار OCR آسان است و برای زمانی که از یک فروشگاه مادر خرید می کنید یا نسخه ای از یک دکتر دریافت می کنید مفید می باشند. صرفه نظر از آنچه که دارید، و اینکه آیا این چیزی است که می خواهید برای آیندگان، اهداف مالیاتی نگه دارید، یا شما نیاز دارید یادداشت های خود را ویرایش کنید اما نمی خواهید خودتان تایپ کنید، نرم افزار OCR می تواند به شما کمک کند. علاوه بر ساده سازی زندگی شما، نرم افزار OCR بهره وری را افزایش می دهد. 


منبع: How To Murder Your Receipts With OCR Software
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: