مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

6 دلیل که مایکروسافت داینامیک ای ایکس ابری - Cloud-First Microsoft Dynamics AX - بین ERPها برنده خواهد بود

نوشته شده توسط: مهرنوش عبدعلی
در تاریخ:همانطور که کمپانی من از یک ارائه دهنده خدمات بازاریابی سنتی آنلاین به یک آژانس مبتنی بر عملکرد منتقل شد، ما شروع به کار با مشتریان و شرکای بزرگتر کردیم. شرکت ما به حداقل مبلغ 10هزار دلاری آگهی روزانه نیاز دارد. در چند ماه گذشته با راهکارهای نرم افزاری ERP (برنامه ریزی منابع سازمانی) مختلفی مواجه شدم.

این نرم افزار به یک شرکت اجازه می دهد تا از برنامه های یکپارچه ای برای مدیریت کسب و کار ، خودکار سازی و کارهای مربوط به پشتیبانی فن آوری ها، خدمات و منابع انسانی استفاده کند. این برنامه  تمام زوایای یک عملیات - برنامه ریزی محصول، توسعه، تولید، فروش و بازاریابی – را در یک پایگاه داده و رابط کاربری آسان ، جمع آوری و یکپارچه سازی می کند.

نرم افزار ERP بسیار گران و پرخرج است - برخی از شرکت ها هزینه هایی با ارقام پنج رقمی صرف می کنند و برخی نیز میلیون ها دلار برای آن صرف می کنند. در این مسیر، مایکروسافت دینامیک AX به عنوان یک راه حل عالی ERP دیده می شود و در اینجا شش دلیل برای اینکه چرا گزینه ی cloud-first  برنده ی بازی خواهد بود.

 1. راحتی  نرم افزار cloud-first.

 

کار در فضای ابر دارای مزایای بسیاری در تسهیل امور دارد ، از جمله به روز رسانی خودکار است. دیگر نیازی به به روز رسانی نرم افزار نیست – این امور همه در پس زمینه به صورت خودکار صورت می گیرد.

 

نصب کامل این برنامه ی مبتنی برمحیط کاری ابری، بیش از 60 تا 90 دقیقه طول نخواهد کشید. تست بازیابی و تست توسعه بسیار آسان است و همچنین بسیاری از شرکت ها به ساده سازی محیط عملیاتی  و کاهش تعداد سرورهای پشتیبان لازم در هنگام کار با یک نرم افزار cloud-first بسیار علاقه مند هستند.

این همچنین مقیاس بندی را براساس نیاز انجام می دهد، به این معنی که شما برای آنچه که نیاز ندارید و انجام نمی دهید، هزینه ای پرداخت نمی کنید و اضافه یا حذف کاربران ساده و فوری است.

 2. دارای آگاهی بالا و هوشمند

 

تصمیم گیری های دقیق و کارامد، با استفاده از داده هایی که می توانید از طریق یکپارچگی با CRM های محبوب و Office365 به دست آورید، کاملا امکان پذیر است.

 

کاربران می توانند مایکروسافت داینامیک AX خود را به PowerBI.com متصل کنند تا داده ها، گزارش ها و براوردهایی  را که توسط کاربران پیکربندی شده اند، ترکیب کنند. این داده ها را به تصاویری غنی تبدیل می کند که برای بررسی و تجزیه و تحلیل بسیار آسان تر از داده های خام است.
3.  LCS - Lifecycle Services -  یا همان خدمات چرخه ی محصولات (برنامه ریزی تا تولید) که برابر است با توسعه سریع.

مایکروسافت تاکید زیادی بر خدمات LCS کرده است که ابزارهایی دارد که کارایی را افزایش می دهند و با رویه ها و کنترل های هدایتی، ، زمان کار را کاهش می دهند. این گزینه بسیار مقیاس پذیر و قابل تنظیم است، و مدیریت کل چرخه ی عمر نرم افزار را تسهیل می کند، از رهبری اتاق کنفرانس و ایده پردازی، تا عملی شدن طرح و در نهایت تا پشتیبانی های بعد از پیاده سازی.
4. استفاده از Visual Studio و .NET Framework.

محیط توسعه یکپارچگی عمیقی با AOT  -  Dynamics AX7 Application Object Tree -  دارد ، حتی اگر به ویژوال استودیو منتقل شده باشد. زبان پایه ی  X++   هنوز زبان اصلی توسعه  AX7  است، اما در حال حاضر همانند سایر زبان های .Net مثل VB و C # است.

 

X++  در حال حاضر به عنوان یک شهروند درجه اول محسوب می شود و توسعه دهندگان ماکروسافت هنوز هم نیاز به دانش کامل و وسیعی از X++  برای سفارشی کردن و توسعه ی هر یک از ویژگی های پایه ای AX7 دارند.
5. فضاهای کاری شخصی منجر به بهره وری بیشتر می شود.

برای کاربران فعلی مایکروسافت دینامیک AX، role center یا همان پروفیل های کاری، با "فضاهای کاری" جایگزین شده اند. فضای کاری – work space -   برنامه های کوچکی هستند که به کاربران کمک می کند تا بر مهمترین جنبه های وظایف خود در کار تمرکز کنند. این اجازه می دهد تا آنها را به مشاهده و عمل بر روی آنچه که از این پنجره کار تک نیاز دارند. تمام فعالیت های پشتیبانی یکسان هستند - این یک تجربه کاربری سفارشی و بهره وری را بهبود می بخشد. 

6. UX  عالی - تجربه ی کاربری بسیار عالی.

بیشتر راه حل های نرم افزاری ERP طرح های منسوخ شده اند و تجربه های کاربری خوبی به مصرف کنندگان نمی دهند.  مایکروسافت داینامیک AX ترکیبی از ویندوز 8 و HTML5 را برای ارائه ی یک تجربه ی سریع، سبک و مدرن ایجاد کرده است که باعث تسهیل کار تیم ها برای همکاری و اشتراک گذاری می شود.

 

هدف Cloud-first این است که کاربران بتوانند از طریق مرورگر وب به آن دسترسی داشته باشند و نصب  روی تجهیزات و سرورهای اضافی برای ذخیره سازی و پشتیبان گیری حذف شود، که این دو همان گزینه هایی هستند که هر متخصص بخش فناوری اطلاعات به آنها علاقه مند است.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: