گروه نرم افزاری آنلاین سافت

گروه نرم افزاری آنلاین سافت

اهداف نرم افزار باسکول کارخانه آسفالت و مصالح شهرداری دامغان 1. مدیریت راحت تر و صرفه جویی در مصرف کاغذ 2. استفاده همزان توسط مدیران وکاربران به صورت نامحدود با قابلیت تحت شبکه 3. پشتیبانی برخط توسط طراح نرم افزار به مدت 6 ماه 4. امنیت بالا به خاطر وجود بانک اطلاعاتی در سرور 5. پشتیبان گیری و بازیابی خودکار اطلاعات به صورت روزانه 6. تعیین سطح دسترسی کاربران جهت امنیت و مدیریت سیستم 7. استفاده از بانک اطلاعاتی و زبان برنامه نویسی قدرتمند و پویا(SQLServer And C#) قابلیت های نرم افزار باسکول کارخانه آسفالت و مصالح شهرداری دامغان 1. مدیریت رانندگان کارخانه و تخصیص کد به هر راننده 2. مدیریت خودرو های باربر و تخصیص کد به هر خودرو 3. مدیریت مشتریان کارخانه و تخصیص کد به هر مشتری 4. مدیریت کالاهای ورودی و خروجی از کارخانه و تخصیص کد به هرکالا 5. مدیریت مبدا و مقصد کالاها و تخصیص کد به هر موقعیت 6. صدور قبض باسکول با قالبیت اتصال خودکار به باسکول و محاسبه خودکار وزن خالص 7. قابلیت پارسنگ گیری برای خودروهایی که دوکالا یا بیشتر بار میزنند 8. مدیریت قبوض ثبت شده و جستجو و چاپ قبوض بر اساس آیتم های مختلف 9. تغییر کد فیش های ثبت شده در صورت بروز مشکل توسط مدیریت سیستم 10. ویرایش اطلاعات فیش های ثبت شده در صورت بروز مشکل توسط مدیریت 11. قابلیت حذف فیش های ثبت شده در صورت بروز مشکل 12. قابلیت چاپ فیش به صورت سه تایی و چهارتایی 13. دریافت و چاپ گزارشات روزانه توزین – تحویل مصالح به صورت کلی و بر اساس نوع مشتری 14. دریافت و چاپ گزارشات ماهانه توزین – تحویل مصالح به صورت کلی و بر اساس نوع مشتری 15. دریافت و چاپ گزارشات سالانه توزین – تحویل مصالح به صورت کلی و بر اساس نوع مشتری 16. دریافت گزارش و از قبوض بر اساس کلیه آیتم های فیش(پلاک – کالا – راننده – مشتری – مبدا – مقصد – تاریخ – نوع فیش) 17. پشتیبان گیری از اطلاعات جهت امنیت اطلاعات در سرور 18. مدیریت کاربران و تعیین سطح دسترسی هر کاربر به قابلیت های نرم افزار 19. تغییر رمز عبور هر کاربر به صورت جداگانه 20. تعریف نام واحد تولیدی و تعیین نوع گزارشات (سه تایی و چهارتایی)

مشخصات

نوع کسب و کار
گــروه
دفتر مرکزی
سمنان - دامغان
شروع از سال
1398

ارتباط و تماس

استان
سمنان - دامغان
تلفن

09398153511

نشانی
دامغان - بلوار جمهوری - خیابان شاهد - فرعی 8 - پ 99
شبکه های اجتماعی
وضعیت در آرمانت
« در انتظار تایید »
بروزرسانی اطلاعات محصولات
1 سال و 1 ماه پیش

محصولات

نرم افزار باسکول کارخانه آسفالت و مصالح

تولید توسط گروه نرم افزاری آنلاین سافت

معرفی نرم افزار:

اهداف نرم افزار باسکول کارخانه آسفالت و مصالح شهرداری دامغان 1. مدیریت راحت تر و صرفه جویی در مصرف کاغذ 2. استفاده همزان توسط مدیران وکاربران به صورت نامحدود با قابلیت تحت ش...

پشتیبانی رایگان اولیه 6 ماه
آموزش رایگان اولیه ۲ ساعت
دارای دمو دارای کاتالوگ
نرم افزار باسکول کارخانه آسفالت و مصالح
کاتالوگ
دارد
نرم افزار باسکول کارخانه آسفالت و مصالح
دمو
دارد
نرم افزار باسکول کارخانه آسفالت و مصالح
پشتیبانی رایگان
6 ماه
نرم افزار باسکول کارخانه آسفالت و مصالح
آموزش رایگان
2 ساعت
چرا نرم افزار باسکول کارخانه آسفالت و مصالح از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

هدف از تهیه این نرم افزار ارتباط راحت با کاربر و امنیت اطلاعات می باشد

قیمت: شروع از ۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

« این اطلاعات توسط (گروه نرم افزاری آنلاین سافت) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »