برنامه‌ریزی کارآمد تولید و فروش و همچنین استفاده‌ی بهینه از منابع تولید، یکی از مهمترین پیش نیازهای تداوم و ظفریــابی فعالیت‌های تولیدی و بازرگانی است. حال آن که برنامه‌ریزی تولید و تصمیم‌گیری درباره‌ی چگونگی تخصیص منابع در فرآیند تولید و عرضه محصولات به بازار، نیازمند آگاهی دقیق از اطلاعات انبار است. به همین خاطر است که بسیاری از سازمان‌ها و موسسات اقتصادی برای داشتن اطلاعات به هنگام وضعیت انبار و نظارت بر آنها، از نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار بهره می‌جویند. در این میان، توجه به ارتباط نزدیک و تنگاتنگ عملیاتی و اطلاعاتی میان سیستم‌های انبار، تولید و فروش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و استفاده از نرم‌افزاری کارساز خواهد بود که چنین ارتباطی را میان سیستم‌های یادشده فراهم آورد.

قیمت: شروع از ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال
نحوه خرید: خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین) / خرید از فروشگاه های سطح کشور
راه های مشاهده: نامشخـص

تاکنون دیدگاهی برای این نرم افزار ثبت نشده است
خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت
ارزیابی کلی
(0 از ۵)

مشخصات فروشندۀ این نرم افزار

وضعیت در آرمانت
« تایید شده »
تولید کننده
گروه نرم افزاری ماهان 90
دفتر مرکزی
تهران
از سال
۱۳۸۵
سایر محصولات
نرم افزار حقوق و دستمزد ماهان / نرم افزار دارایی های ثابت / حسابداری انبار ماهان

راه های ارتباطی با گروه نرم افزاری ماهان 90

تلفن
۰۲۱-۸۸۷۵۲۷۸۴
فکس
۰۲۱۸۹۷۷۱۸۵۰
ایمیل
info@mahansoftco.com
وب سایت
http://www.mahansoftco.com
آدرس
تهران - خیابان مطهری

توضیحات

امکان تعریف چندین انبار به تعداد دلخواه .
امکان طراحی و تعریف کدینگ انبار و نمایش آن انبار به‌شکل درختی .
نمایش موجودی در تمامی‌محیط‌ها به اشکال مختلف (سرجمع در هر انبار – ریز موجودی- به تفکیک واحد و بسته بندی).
امکان تعریف کالاهای دو یا چند جزئی و تعیین نسبت ترکیب آنها .
امکان گروه بندی کالاها و استفاده در گزارشات .
امکان تعریف ماهیت کالا (تعدادی و مقداری و تعدادی- مقداری) .
امکان تعیین نحوه خروج موجودی از انبار به ازاء هر کالا (LIFO – FIFO – SELECT ) .
امکان تعریف تنوع اسناد توسط کاربر و تعیین سطوح دسترسی هر انبار به نوع سند انبار مربوطه .
امکان تعریف دسترسی کاربران به انبارهای خاص .
امکان صدور درخواست خرید و ارتباط آن با اسناد خرید انبار و در نتیجه استفاده از گزارش مانده درخواست و صدور سند خرید بطور مستقیم از روی درخواست .
امکان صدور درخواست کالا از انبار و ارتباط آن با حواله مصرف داخلی .
نمایش گردش کالا با واحدهای مختلف بصورت منیتورینگ .
امکان اجراء عملیات انبارگردانی تا چهار مرحله و تهیه گزارشات انبارگردانی و حسابرسی .
امکان تعریف مراکز هزینه و ارتباط دهی اسناد حواله مصرف به مراکز هزینه و استفاده از گزارشات مربوطه .
امکان جستجوی پیشرفته اسناد وارده و صادره .
امکان تعیین نقطه سفارش کالا ( توسط کاربر و یا سیستم ) و صدور درخواست خرید برای کالاهای به نقطه سفارش رسیده به مقدار تعیین شده درخواست خرید در کدینگ .

تفاوت های نرم افزار انبار ماهان با نرم افزارهای دیگر :

 ردیابی گردش کالا : شما می توانید دقیقا مشخص کنید که یک حواله خروج از انبار ، از کدام رسید برداشت شده و به عبارتی نحوه تامین کالای هر حواله دقیقا چگونه بوده است .
 امکان تعیین دستی برداشت کالا : در هنگام صدور حواله و در صورت خواست کاربر ، میتوان مشخص کرد که این حواله از کدام رسید برداشت شود . این مورد و مورد بالا جهت پیگیری های ISO بسیار ضروری می باشد .
 پیگیری و شناسایی و کنترل دقیق گردش کالا ها بر اساس شماره سریال و پارت نامبر : به عبارتی شما دقیقا بر روی شماره سریال های کالا و گردش آن ها در انبار ها به صورت کامل کنترل دارید .
 جایگذاری کالاها : می توانید در این سیستم محل قرار گیری کالا ها را در انبار تعیین کنید و بر این اساس آن ها را پیگیری و ردیابی کنید .
 تعین موجودی دقیق لحظه ای : نرم افزار می تواند به تفکیک هر کد کالا و در تمام انبارها و به تفکیک هر انبار ، موجودی کالاها ، محل قرار گیری هر کالا و شماره سریال کالاها را به شما گزارش دهد .
 امکان گزارش گیری از گردش کالا : شما در یک گزارش میتوانید موجودی کالا در ابتدای دوره ، وارده طی دوره و صادر طی دوره و در نهایت موجودی کالا را ملاحظه کنید .
 گزارش ریز گردش کالا : شما همانند گزارش گردش کالا می توانید ریز تمام گردش های یک کالا ( در کدام تاریخ با کدام شماره رسید یا حواله و . . . ) را ملاحظه کنید .
 فیلترینگ متنوع در گزارشات : قابلیت استفاده از انواع فیلترها در گزارشات ، به عنوان مثال در هر دو گزارش فوق شما می توانید گزارش را در بازه زمانی خاص و یا با تنوع اسناد خاص و یا کد کالای خاص و . . . تهیه کنید.
 امکان صدور رسید موقت : این رسید به صورت موقت برای دریافت کالاهایی که هنوز مجوز کنترل کیفیت دریافت نکرده اند صادر می شود . به این صورت که دریافت آن در نرم افزار ثبت می شود ولی موجودی آن به انبار اضافه نمی شود و قابل استفاده نیست و فقط پس از تایید واحد کنترل کیفیت امکان رسید کردن آن در انبار ایجاد خواهد شد .
 تایید و یا رد رسید موقت توسط QC : رسید موقت می تواند توسط کنترل کیفیت بررسی شود تا در صورت تایید شدن وارد انبار شود و در غیر این صورت امکان رسید وجود ندارد .
 امکان تعریف انواع آزمایشات واحد کنترل کیفی : واحد کنترل کیفیت می تواند انواع آزمایشات خود را با در نظر گرفتن پارامتر مخصوص هر آزمایش بدون محدودیت در نرم افزار تعریف نماید .
 تعریف پارامترهای آزمایشات به تفکیک هر کالا : برای هر کالا باید تعیین شود که مقدار استاندارد و قابل قبول آزمایشات کنترل کیفیت در چه محدوده ای است که نرم افزار انبار ماهان دارای این قابلیت نیز می باشد .
 امکان ثبت آزمایشات برای هر رسید موقت : در هر رسید موقت و قبل از تایید و یا رد شدن کالا توسط واحد کنترل کیفیت ، امکان ثبت نتیجه آزمایشات و پرینت گرفتن از آن موجود است .
 سبزبودن نرم افزارPaperless)) : تمام مراحل انجام کار این نرم افزار بی نیاز از استفاده کاغذ می باشد .
 امکان تعریف امضاء کنندگان اسناد انبار : میتوانید در چاپ اسناد انبار محل امضا ها ، نام امضاء کنندگان و یا سمت آن ها را تعریف کید تا در هنگام چاپ اسناد محل امضاء اشخاص مشخص باشد .
 امکان تعریف سمت ها و اولویت ها برای تایید درخواست به صورت امضاء الکترونیک : می توانید با تعریف سمت ها و اولویت امضا ها برای در خواست خرید و یا درخواست کالا از انبار تعیین کنید که چه اشخاصی باید هر درخواست را تایید کنند تا درخواست بتواند اجرایی شود . به این وسیله مدیران مسئول می توانند با ورود توسط کاربری خود و تنها با یک کلیک کردن درخواست را تایید نمایند .
 استفاده از میانبر های مختلف : در اکثر صفحات کلید های میانبر بسیاری در جهت ورود به قسمت های دیگر نرم افزار وجود دارد . به عنوان مثال وقتی در حال دیدن یک آرتیکل از از اسناد انبار هستید و میخواهید گردش یا موجودی کالای مربوط به آن آرتیکل را ببینید ، بدون نیاز به انتخاب مجدد کالا می شود فقط با یک کلید وارد این قسمت ها شد و اطلاعات مورد نظر را ملاحظه کرد .

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز ویندوز فون سرویس ابری
دسته بندی
تولید و انبارداری / نرم افزار های انبارداری
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

امکانات

مدیریت کالاهای چند جزئی

انبارگردانی

مدیریت نقطه سفارش مجدد

مدیریت تأمین کنندگان

مدیریت کالاها

معرفی کدینگ کالا

گروه بندی کالاها

ساختار درختی کالا ها

امکان لیبلینگ کالا

تولید کاردکس برای کالای ها

بارکد خوان

مدیریت انبار چند موقعیتی

کنترل موجودی انبارها

تعیین سطح دسترسی به انبار

مدیریت کالاهای برگشتی

ثبت و صدور بارنامه

ارتباط با ترازوی دیجیتالی

مدیریت مشتری، کارمندان

مدیریت امور بانکی

مدیریت مالی

گزارش ساز

سیستم پیام کوتاه

جستجوی پیشرفته کالا

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

پلتفرم توسعه
Delphi
پایگاه داده
SqlServer
امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
-
قفل و امنیت
قفل نرم افزاری
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
Setup / از راه دور / کپی فایل / حضوری
سخت افزارهای مورد نیاز
-

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان اولیه: ۲۰ ساعت
نحوه آموزش: Help / ویدئو آموزش / اینترنتی / حضوری
پشتیبانی رایگان اولیه: 12 ماه
نحوه پشتیبانی: تلفنی / اینترنتی / در محل مشتری / در محل شرکت / 24 ساعته

مشتریان این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک:

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد:

پرسش و پاسخ

چنانچه سوالی در مورد این نرم افزار دارید از تولید کننده ی آن بپرسید.

اگر می خواهید از پاسخ به این سوال از طریق ایمیل مطلع شوید، ایمیل خود را وارد کنید:

بروزرسانی اطلاعات

3 سال و 9 ماه پیش

آخرین اخبار

تفاوت های نرم افزار انبار ماهان با نرم افزارهای دیگر :  ردیابی گردش کالا : شما می توانید دقیقا مشخص کنید که یک حواله خروج از انبار ، از کدام رسید برداشت شده و به عبارتی نحوه تامین کالای هر حواله دقیقا چگونه بوده است .  امکان تعیین دستی برداشت کالا : در هنگام صدور حواله و در صورت خواست کاربر ، میتوان مشخص کرد که این حواله از کدام رسید برداشت شود . این مورد و مورد بالا جهت پیگیری های ISO بسیار ضروری می باشد .  پیگیری و شناسایی و کنترل دقیق گردش کالا ها بر اساس شماره سریال و پارت نامبر : به عبارتی شما دقیقا بر روی شماره سریال های کالا و گردش آن ها در انبار ها به صورت کامل کنترل دارید .  جایگذاری کالاها : می توانید در این سیستم محل قرار گیری کالا ها را در انبار تعیین کنید و بر این اساس آن ها را پیگیری و ردیابی کنید .  تعین موجودی دقیق لحظه ای : نرم افزار می تواند به تفکیک هر کد کالا و در تمام انبارها و به تفکیک هر انبار ، موجودی کالاها ، محل قرار گیری هر کالا و شماره سریال کالاها را به شما گزارش دهد .  امکان گزارش گیری از گردش کالا : شما در یک گزارش میتوانید موجودی کالا در ابتدای دوره ، وارده طی دوره و صادر طی دوره و در نهایت موجودی کالا را ملاحظه کنید .  گزارش ریز گردش کالا : شما همانند گزارش گردش کالا می توانید ریز تمام گردش های یک کالا ( در کدام تاریخ با کدام شماره رسید یا حواله و . . . ) را ملاحظه کنید .  فیلترینگ متنوع در گزارشات : قابلیت استفاده از انواع فیلترها در گزارشات ، به عنوان مثال در هر دو گزارش فوق شما می توانید گزارش را در بازه زمانی خاص و یا با تنوع اسناد خاص و یا کد کالای خاص و . . . تهیه کنید.  امکان صدور رسید موقت : این رسید به صورت موقت برای دریافت کالاهایی که هنوز مجوز کنترل کیفیت دریافت نکرده اند صادر می شود . به این صورت که دریافت آن در نرم افزار ثبت می شود ولی موجودی آن به انبار اضافه نمی شود و قابل استفاده نیست و فقط پس از تایید واحد کنترل کیفیت امکان رسید کردن آن در انبار ایجاد خواهد شد .  تایید و یا رد رسید موقت توسط QC : رسید موقت می تواند توسط کنترل کیفیت بررسی شود تا در صورت تایید شدن وارد انبار شود و در غیر این صورت امکان رسید وجود ندارد .  امکان تعریف انواع آزمایشات واحد کنترل کیفی : واحد کنترل کیفیت می تواند انواع آزمایشات خود را با در نظر گرفتن پارامتر مخصوص هر آزمایش بدون محدودیت در نرم افزار تعریف نماید .  تعریف پارامترهای آزمایشات به تفکیک هر کالا : برای هر کالا باید تعیین شود که مقدار استاندارد و قابل قبول آزمایشات کنترل کیفیت در چه محدوده ای است که نرم افزار انبار ماهان دارای این قابلیت نیز می باشد .  امکان ثبت آزمایشات برای هر رسید موقت : در هر رسید موقت و قبل از تایید و یا رد شدن کالا توسط واحد کنترل کیفیت ، امکان ثبت نتیجه آزمایشات و پرینت گرفتن از آن موجود است .  سبزبودن نرم افزارPaperless)) : تمام مراحل انجام کار این نرم افزار بی نیاز از استفاده کاغذ می باشد .  امکان تعریف امضاء کنندگان اسناد انبار : میتوانید در چاپ اسناد انبار محل امضا ها ، نام امضاء کنندگان و یا سمت آن ها را تعریف کید تا در هنگام چاپ اسناد محل امضاء اشخاص مشخص باشد .  امکان تعریف سمت ها و اولویت ها برای تایید درخواست به صورت امضاء الکترونیک : می توانید با تعریف سمت ها و اولویت امضا ها برای در خواست خرید و یا درخواست کالا از انبار تعیین کنید که چه اشخاصی باید هر درخواست را تایید کنند تا درخواست بتواند اجرایی شود . به این وسیله مدیران مسئول می توانند با ورود توسط کاربری خود و تنها با یک کلیک کردن درخواست را تایید نمایند .  استفاده از میانبر های مختلف : در اکثر صفحات کلید های میانبر بسیاری در جهت ورود به قسمت های دیگر نرم افزار وجود دارد . به عنوان مثال وقتی در حال دیدن یک آرتیکل از از اسناد انبار هستید و میخواهید گردش یا موجودی کالای مربوط به آن آرتیکل را ببینید ، بدون نیاز به انتخاب مجدد کالا می شود فقط با یک کلید وارد این قسمت ها شد و اطلاعات مورد نظر را ملاحظه کرد .

21 مهر 1394

دیگر نرم افزار هایی که در این دسته می توانید مشاهده کنید:

نرم افزار انبار اخوان

تولید توسط اخوان محاسب جنوب

معرفی نرم افزار:

از دیرباز موضوع نگهداری کالاها و امکان ثبت و شمارش آنها به عنوان یکی از دغدغه‌های مهم در تمامی اصناف بوده و مدیران سعی در کنترل آن با روش‌های مختلفی داشته‌اند. با توجه به اهمی...

پشتیبانی رایگان اولیه یکسال
آموزش رایگان اولیه ۶ ساعت
دارای کاتالوگ
نرم افزار انبار اخوان
کاتالوگ
دارد
نرم افزار انبار اخوان
دمو
نامشخص
نرم افزار انبار اخوان
پشتیبانی رایگان
یکسال
نرم افزار انبار اخوان
آموزش رایگان
6 ساعت
چرا نرم افزار انبار اخوان از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

کیفیت بالا - قیمت مناسب - یکسال پشتیبانی رایگان - خدمات پس از فروش عالی

قیمت: شروع از ۳۳,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب انبارداری مالیران

تولید توسط طراح سیستم

معرفی نرم افزار:

نرم افزار انبار با قابلیت تعدادی و ریالی ( تعریف در سطوح دسترسی) و نرخ گذاری به چهار روش Standard, Average,Fifo,Lifo و با امکان بارکد خوان و چاپ بارکد و قابل تعریف سطوح نامحدو...

پشتیبانی رایگان اولیه 6 ماه
آموزش رایگان اولیه سه جلسه جمعا ۴.۵ ساعت
نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب انبارداری مالیران
کاتالوگ
نامشخص
نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب انبارداری مالیران
دمو
نامشخص
نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب انبارداری مالیران
پشتیبانی رایگان
6 ماه
نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب انبارداری مالیران
آموزش رایگان
سه جلسه جمعا 4.5 ساعت
چرا نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب انبارداری مالیران از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

کاربری راحت - پشتیبانی ارزان - امکانات بسیار - انعطاف پذیری بالا

قیمت: شروع از ۳۷,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار انبارداری تحت وب روزی نت

تولید توسط روزی نت

معرفی نرم افزار:

در نرم افزار انبار روزی نت می توانید کالاها را گروهبندی و کدگذاری کنید و انواع رسید و حواله را مورد استفاده قرار دهید همچنین عملیات ریالی انبار و قیمت تمام شده را محاسبه نموده...

پشتیبانی رایگان اولیه 6 ماه
آموزش رایگان اولیه ۴ ساعت
دارای دمو دارای کاتالوگ
نرم افزار انبارداری تحت وب روزی نت
کاتالوگ
دارد
نرم افزار انبارداری تحت وب روزی نت
دمو
دارد
نرم افزار انبارداری تحت وب روزی نت
پشتیبانی رایگان
6 ماه
نرم افزار انبارداری تحت وب روزی نت
آموزش رایگان
4 ساعت
چرا نرم افزار انبارداری تحت وب روزی نت از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

تدبیر-پیوست-سپیدار-سیاق

قیمت: شروع از ۲۲,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزارانبار و تامین یاس سیستم

تولید توسط گروه شرکتهای رک - یاس سیستم

معرفی نرم افزار:

سیستم انبار، بخش جدایی ناپذیر مجموعه هایی است که با کالا به صورت حرفه ای سر و کار دارند. این مجموعه ها شامل شرکتهای تولیدی، بازرگانی (واردات و صادرات) و یا مجموعه های ساختمانی...

پشتیبانی رایگان اولیه 12 ماه
آموزش رایگان اولیه نامشخص
دارای کاتالوگ
نرم افزارانبار و تامین یاس سیستم
کاتالوگ
دارد
نرم افزارانبار و تامین یاس سیستم
دمو
نامشخص
نرم افزارانبار و تامین یاس سیستم
پشتیبانی رایگان
12 ماه
نرم افزارانبار و تامین یاس سیستم
آموزش رایگان
نامشخص
چرا نرم افزارانبار و تامین یاس سیستم از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

متاسفانه توضیحاتی برای این بخش ثبت نشده است!

قیمت: شروع از ۲۰,۵۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نقد و بررسی

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این نرم افزار ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
ثبت دیدگاه

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (گروه نرم افزاری ماهان 90) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »