بهسا یک پلتفرم کامل است، که نیاز به واحد های متخصص برنامه نویسی مستقر در مجموعه را کاهش داده و با سرعت هر چه تمام به رفع موانع موجود می پردازد. ابزارهایی تکمیلی همچون حسابداری، انبارداری، خزانه داری، لجستیک، زنجیره تامین و ارزیابی و خرید و فروش و قابلیت اتصال به درگاه فروش اینترنتی را به صورت پیشفرض در خود جای داده تا سرعت استقرار را افزایش دهد اما در عین حال با ویژگی های منحصر بفردی همچون، موتور طراحی فرآیند BPMN2.0، فرم ساز ، وب سرویس ساز، ماژول ساز، گزارش ساز، نمودار ساز و سرویس های پیشرفته ی دیگر، در صدر توجه متخصصان و کارشناسان حوزه BPM و BPMS قرار گرفته است. بهسا امروز یک پروژه BPMS + ERP کاملاً بومی و ایرانی، با سرمایه گذاری و توسعه در بخش خصوصی است که کیفیت معماری و مهندسی ارایه شده در پروژه، رقبای خارجی را به چالشی بزرگ دعوت خواهد کرد.

قیمت: شروع از ۸۸,۹۰۰,۰۰۰ ريال
نحوه خرید: خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین) / خرید از فروشگاه های سطح کشور / خرید از نمایندگی
راه های مشاهده: نمایش حضـوری / نمایش آنلاین

از دیدگاه 6 نفر
خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت
ارزیابی کلی
(2 از ۵)
نرم افزار مدیریت فرآیند تحت وب بهسا
کاتالوگ
برای دریافت کاتالوگ اینجا را کلیک کنید
نرم افزار مدیریت فرآیند تحت وب بهسا
دمو
این نرم افزار دارای دموی آنلاین می باشد، برای دسترسی به دمو اینجا را کلیک کنید.
برای ورود می توانید از نام کاربری و کلمه عبور زیر استفاه نمایید:
نام کاربری: demo
کلمه عبور: demo

مشخصات فروشندۀ این نرم افزار

وضعیت در آرمانت
« تایید شده »
تولید کننده
گروه بهسا
دفتر مرکزی
تهران
از سال
۱۳۹۴
سایر محصولات
ندارد

راه های ارتباطی با گروه بهسا

تلفن
۰۲۱۹۵۱۱۸۴۸۷
فکس
۰۲۱۹۵۱۱۸۴۸۷
ایمیل
info@behsaa.com
وب سایت
https://behsaa.com
آدرس
تهران. بلوار آفریقا. خیابان یزدان‌پناه. شماره ۵۲

توضیحات

با پروژه ملی بهسا بیشتر آشنا شوید

نام پروژه نرم افزاری بهسا، برگرفته از سر واژه عبارت “بهره‌وری هوشمند سازمان ایرانی” است. ارایه ای از تحلیل‌های مهندسین نرم افزار و دکترای مدیریت صنایع، ماحصل تجربیات ۲۰ ساله یک گروه منسجم و مجرب در راستای تولید آثار فاخر نرم افزاری در کشورمان عزیزمان ایران. بهسا یک نرم افزار مدیریت فرآیند و یکپارچه است. محصولی که نیاز سازمان ها، ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی را از تغییر نرم افزارهای موجود، بروز رسانی های متعدد و پیچیدگی‌ها برطرف خواهد کرد. یک پلتفرم کامل، که نیاز به واحد های متخصص برنامه نویسی مستقر در مجموعه را کاهش داده و با سرعت هر چه تمام به رفع موانع موجود می پردازد. ابزارهایی تکمیلی همچون حسابداری، انبارداری، خزانه داری، لجستیک، زنجیره تامین و ارزیابی و خرید و فروش و قابلیت اتصال به درگاه فروش اینترنتی را به صورت پیشفرض در خود جای داده تا سرعت استقرار را افزایش دهد اما در عین حال با ویژگی های منحصر بفردی همچون، موتور طراحی فرآیند BPMN2.0، فرم ساز ، وب سرویس ساز، ماژول ساز، گزارش ساز، نمودار ساز و سرویس های پیشرفته ی دیگر، در صدر توجه متخصصان و کارشناسان حوزه BPM و BPMS قرار گرفته است. بهسا امروز یک پروژه BPMS + ERP کاملاً بومی و ایرانی، با سرمایه گذاری و توسعه در بخش خصوصی است که کیفیت معماری و مهندسی ارایه شده در پروژه، رقبای خارجی را به چالشی بزرگ دعوت خواهد کرد.

استفاده از معماری شی گرا، هزینه های استقرار مناسب، کادری حرفه ای در استقرار ، آموزش و پشتیبانی نرم افزار، راهکارهای ارایه به صورت ابری، سرور مجازی خارجی و داخلی، ارایه بصورت آفلاین و تولید موبایل اپلیکیشن های اختصاصی، ارایه بروز رسانی های مستمر و کاربردی، امنیت پروژه و بانک اطلاعاتی، سرعت عملکرد پروژه در ترافیک سنگین، از دیگر شاخص های عملکرد نرم افزار مدیریت فرآیند و یکپارچه بهسا قلمداد می شود.

سهولت استفاده و تعامل پذیری

کار در پلتفرم بهسا، به آسانی هر نرم افزار مدیریت فرآیند دیگری نیست! بلکه بسیار آسانتر است. تولید فرم های پویا، دسترس پذیری به بانک اطلاعاتی به صورت فارسی، در فرم ساز، گزارش ساز، داشبورد ساز و… یک ایده‌آل است. نرم افزار بهسا را می توانید به بانک های اطلاعاتی اوراکل (ORACLE)، مایکروسافت اس کیو ال سرور (SQLServer)، پستگراس کیو ال (PostgreSQL)، مای اس کیو ال آی (mysqli) و مای اس کیو ال (mysql) به راحتی متصل کنید، برای هر قسمت از نرم افزار و حتی با یک کلیک برای بانک های اطلاعاتی دیگر وب سرویس همراه با مستندات و داکیومنت خودکار آماده سازی نمایید و حتی فایل های اکسل ( یا سایر نرم افزارها را ) تبدیل به نرم افزار تحت وب یا موبایل اپلیکیشن یا ماژول های جدید کنید.

موتور فرآیندی و قوانین تجاری

بهسا دارای یک موتور گردش کار پر قدرت و پر سرعت، آماده برای ترافیک بالای داده ها است. طراحی فرآیند ها بر مبنای BPMN2.0 قابلیت های این موتور گردش فرآیند را روشن خواهد کرد. به راحتی، چرخه کار را با فرم های دلخواه، به موتور طراحی فرآیند بسپارید تا گردش و عملیات ها، پر سرعت و با کیفیت بدون مثال،‌در تمام فعالیت ها جاری شود. همچنین در نرم افزار بهسا، فعالیت های مالی، لجستیک، انبارداری و خزانه داری، خرید و فروش و حتی فروش اینترنتی، از پیش آماده سازی شده تا فعالیت های تجاری مطابق با قوانین اقتصادی کشور، پیشرانه فرآیند ها باشد. استفاده از دو موتور گردش کار، در مدیریت فرآیند ها و مدیریت فعالیت های اقتصادی به صورت همزمان، از قدرت های کم نظیر پروژه ملی بهسا محسوب می شود.

فناوری و سکو در گروه بهسا

در پلتفرم بهسا، یک رابط کاربری واکنشگرا در اختیار شما خواهد بود تا فعالیت ها در دیوایس ها و گجت های متنوع قابل بهره برداری باشند. استفاده از رنگ آمیزی صنعتی و فلت، جهت استفاده از نرم افزار در ساعات کاری بالا و بدور از خستگی چشم، جانمایی آیتم‌ها و تیپ ساختاری یکسان و همنواخت، تجربه ی شیرین و حرفه ایی را به ارمغان خواهد آورد. کلیت معماری HMVC سه لایه همراه با قابلیت مدیریت هسته های سایر پروژه‌های نرم افزاری، یکی دیگر از مزیت های پروژه بهسا است. بهسا، در چند لایه امنیتی داخلی و خارجی، کدینگ انحصاری پایگاه داده و وب سرویس ها و لایه های محرمانه ی دیگر، احاطه شده است و واحد تولید نرم افزار گروه بهسا، به صورت مداوم در حال بروز رسانی قابلیت ها و امنیت پروژه است.

دیده‌بانی و بهینه‌سازی فرآیند‌ها

ساخت داشبورد و تولید نمودارهای پیشرفته با قابلیت‌های حداکثری یکی از امکانات ویژه پلت فرم بهسا در کنار یک گزارش ساز واقعی و تمام عیار است. گزارش‌سازی که تا تماماً برآورد تحقیقات محققان، کارشناسان و مهندسین نرم افزار کشور است. تولید گزارشات متنوع و ترکیبی از بخش های نرم افزار بهسا و سایر نرم افزارهای متصل به پروژه، تمامی دغدغه های سیستم‌های جزیره ای را برطرف خواهد کرد. مدیریت تنوع داده ای و پوشش فیلدهای متنی،عددی،تاریخ و ساعت (حتی بر مبنای یونیکس)، بارکد و تصویر تنها بخشی از امکانات این قسمت است. سهولت در پردازش،‌ تحلیل و بهینه سازی داده ها، شما را در مقطع شناسایی KPI ها (شاخص‌های کلیدی عملکرد) و افزایش هوش‌تجاری (BI) یاری خواهد کرد.


حسابداری آنلاین

حسابداری ۷ سطحی بهسا دارای امکان تعریف ۴ سطح تفضیل شناور، به شما این امکان را خواهد داد تا با حداکثر امکانات نسبت به تعریف اطلاعات اولیه و زیرساخت اولیه مالی مجموعه با دسترسی کامل اقدام فرمایید. آنچه بعد از ثبت سرفصل های مجموعه در اختیار شما قرار خواهد گرفت، تعریف دوره های دلخواه مالی و دفاتر مجزای ثبت اسناد در کنار امکان ثبت اسناد به دو صورت دستی و خودکار است. اسناد دستی در بهسا در سه قسمت در اختیار شما خواهند بود. سند های دستی که یکی از محبوب ترین نوع ثبت سند حسابداری در نرم افزار یکپارچه بهسا هستند. این نوع اسناد، بر اساس سرفصل های مورد نظر شما انتخاب شده و قادر خواهید بود تا سند های تراز با امکان عطف سند، تعریف مرجع سند، پیوست فایل به اسناد، جعبه دلخواه توضیحات جهت درج توضیحات تکمیلی اسناد و… اضافه نمایید تا ثبت هایی دقیق و عاری از مشکل داشته باشید. همچنین قادر خواهید بود تا با ثبت اسناد هوشمند پرداختی و دریافتی، اطلاعات تکمیلی موارد پرداختی و دریافتی را تا ریز ترین اطلاعات در اختیار داشته باشید. اطلاعاتی همچون ریز اطلاعات چک ها، حواله ها و موارد پرداختی صندوق، تنخواه گردان، و مشاهده فوری ریز اطلاعات مشتریان نیز، امکانات منحصر به فردی در اختیار خواهید داشت.

مشخصات و امکانات قسمت حسابداری نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

تعریف ۷ سطح سرفصل با امکان تعریف ۴ سطح حساب شناور
تعریف شرکت‌ها، شعبات، دوره های مالی و دفاتر مالی دلخواه
تنظیم واحد های ارزی دلخواه و ثبت اسناد ارزی و نرخ تبدیل آنی
ثبت اسناد دوبل دستی و ثبت سند مرکب خودکار در نرم افزار
ثبت اسناد مکانیزه خودکار استاندارد از سایر زیر سیستم ها
ارایه گزارشات عملیاتی جامع حوزه حسابداری و خزانه داری
ارایه دفاتر و گزارشات مرسوم (دفتر روزنامه،گزارش اشخاص و..)
تعریف سرفصل ها به صورت خودکار با تعیین سرفصل ضابط
نامحدود در ثبت، ذخیره آنی در سیستم و دریافت گزارشات گرم
بدون نیاز به قفل های سخت افزاری و نامحدود در تعداد کاربران
مدیریت اسناد موقت و دایمی و تنظیم شماره گذاری اسناد
بستن دفاتر مالی و دوره های مالی، ترازنامه و خروجی های قانونی

خزانه داری :

تعریف نامحدود صندوق و با تعیین کاربر صندوق دار و ایجاد سرفصل خودکار
تعریف نامحدود حساب بانکی با مشخصات کامل و ایجاد سرفصل خودکار
ثبت اسناد دستی و خودکار امور مرتبط با امور خزانه در سیستم حسابداری
پوشش کامل دریافت اسناد دریافتنی (چک) با مشخصات کامل در بهسا
پوشش کامل صدور اسناد پرداختنی (چک) با ارایه مشخصات کامل
مدیریت کامل گزارشات عملیاتی از اسناد دریافتنی و ثبت های خودکار
مدیریت کامل گزارشات عملیاتی از اسناد پرداختنی و ثبت های خودکار
گزارشات کامل از صندوق ها، اسناد دریافتنی و اسناد پرداختنی
ارایه فیلترهای متعدد در گزارشات و قابلیت ساخت گزارشات دلخواه
تعریف کاربر تنخواه گردان ( یا صندوق سیار ) به تعداد نامحدود در سیستم
ثبت اسناد خودکار کامل ویژه عملیات های پرداخت و دریافت تنخواه ها
پوشش گزارشات عملکرد کاربران تنخواه در زیر سیستم خزانه داری

لجستیک (حمل و نقل) :

تعریف و مدیریت واحد های ارزی ویژه نرخ های تبدیل و بروز رسانی خودکار
تعریف و مدیریت نرخ های درصدی مالیاتی و عوارض ویژه حمل و نقل و فروش
تعریف و مدیریت نرخ هزینه های موثر بیمه بر سیستم حمل و نقل و لجستیک
تعریف و مدیریت واحد های وزن همراه با قابلیت تبدیل و تغییر پویا در سیستم
تعریف و مدیریت واحد های بسته بندی کالا همراه با پارامترهای حجمی
تعریف و مدیریت واحد های حمل کالا ( مانند پیک،وانت، کامیون، کانتینر و..)
تعریف و مدیریت پارامترهای نوع حمل ( مانند شهری، زمینی، هوایی و..)
تعریف کشور/شهرهای مبدا و مقصد ویژه سیستم لجستیک داخلی و خارجی
تعریف و مدیریت تعرفه های حمل و نقل بر اساس پارمترهای قبلی سیستم
ثبت و مدیریت بارنامه های حمل و نقل و هزینه های موثر از پارامترهای ارسال
گزارش و تغییر وضعیت بارنامه های ثبت شده در سیستم و اطلاع رسانی
ارایه نمودارهای مدیریتی در خصوص سیستم حمل و نقل و گزارشات جامع

زنجیره تامین و ارزیابی تامین کنندگان :

تعریف کامل تامین کنندگان کالا همراه با تعریف شعبات و اشخاص طرف تماس
تعریف خودکار سرفصل به ازای تعریف هر تامین کننده کالا در حسابداری
امکان تعریف ارزیابی های انجام شده در متدهای استاندارد ارزیابی تامین‌کننده
تعریف و مدیریت پارامترهای مولفه های ارزیابی تامین کنندگان در سیستم
تعریف و مدیریت پارامترهای قلمرو و امتیازات ارزیابی تامین کنندگان در سیستم
تعریف مضراب امتیازات و گریدها تامین کنندگان جهت نمایش گرافیکی
نمایش امتیازات و گرید تامین کنندگان در فاکتورهای خرید سایر قسمت ها
اولویت بندی تامین کنندگان برتر به ترتیب در سیستم تامین کالای مورد نیاز
تعریف قیمت خرید کالا به ازای هر تامین کننده مربوط در تعاریف کالا و خدمات
مدیریت و ویرایش زماندار داده های ارزیابی بر اساس عملکرد تامین کنندگان
گزارشات تکمیلی و تجمیعی از عملیات های خرید از تامین کنندگان کالا
ارایه نمودارهای مدیریتی در خصوص عملکرد تامین کنندگان در سیستم

انبارداری :

تعریف تعداد دلخواه انبار همراه با انباردار و مشخصات فنی و حجم مترمکعب
تعریف حجم انبار و محاسبه فضای خالی و تکمیل شده انبارها در حین فعالیت
تعریف سالن های دلخواه و همراه با کد اختصاصی، ویژه هر انبار تعریف شده
تعریف راهرو برای هر سالن، قفسه، طبقه ، ردیف و کد بندی جانمایی کالاها
ثبت اسناد خودکار ویژه حواله های ورود کالا و ثبت اسناد حواله خروج کالاها
مدیریت حواله های ورود کالا به انبار همراه با قابلیت چیدمان کالا توسط انباردار
مدیریت حواله های خروج کالا از انبار همراه با ارایه مکان های کالاهای موجود
ارایه کاردکس حسابداری کالا و محاسبه قیمت تمام شده بر اساس استاندارد
ارایه کاردکس انبارداری کالا و محاسبه ورودی و خروجی کالاهای انبارها
سیستم مدیریت انبارگردانی و شمارش کالاها به صورت فیزیکی برای هر انبار
قابلیت صدور حواله انبار به انبار مجزا و انتقال انبار به انبار بعد از حواله ها
گزارشات تکمیلی و تجمیعی از فعالیت های انبارها به تفکیک جانمایی کالا

خرید و فروش

تعریف کامل و جامع کالاها در نرم افزار با قابلیت های کاملاً بی همتا
فرم ساز تعریف پارامترهای خصوصیات و ویژگی های رایگان/غیر رایگان کالا و خدمات
تعریف کامل و جامع خدمات در نرم افزار با قابلیت های مشابه کالاها
گروه بندی نامحدود کالاها و همراه با امکان صدور و بارگزاری فایل اکسل
تعریف وضعیت های دلخواه ویژه فاکتورهای خرید و فروش در سیستم
مدیریت و صدور پیش فاکتور فروش همراه با قابلیت تبدیل به فاکتور فروش
مدیریت و صدور فاکتور قطعی فروش و امکان انتخاب انبارهای دلخواه
مدیریت و صدور فاکتور برگشت از فروش، با ثبت اسناد مرتبط خودکار
مدیریت و صدور فاکتور های خرید از تامین کنندگان همراه با قابلیت ارزیابی خرید
مدیریت و صدور فاکتورهای برگشت از خرید با قابلیت ثبت اسناد مرتبط خودکار
مدیریت فاکتور فروش سریع با قابلیت صدور حواله های خروج کالای خودکار
ارایه گزارشات جامع از عملیات های خرید و فروش و تسویه حساب ها


مشخصات و امکانات ویژه قسمت طراحی فرآیند و فرآیند ساز نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

قابلیت طراحی نامحدود فرآیند های دلخواه در نرم افزار بر اساس استاندارد BPMN2.0
قابلیت ورژنینگ و ذخیره و نگهداری نسخ قبلی فرآیند ها و امکان بازیابی آنها
بکارگیری نمای چیدمان سریع جهت بکارگیری نمایش تخصصی چرخه فرآیند
بکارگیری کلیه المان و نشانه های متعارف BPMN2.0 در سیستم طراحی فرآیندها
قابلیت اتصال فرم های تولید شده یا فرم های از پیش تعریف شده به فعالیت‌ها
قابلیت اتصال وب سرویس یا پایگاه داده های خاص به فرآیندهای تولید شده
امکان رصد فرآیند و پیگیری وضعیت ها و قابلیت های آماری کامل در پروژه
امکان تولید گزارشات دلخواه و ساخت گزارش بر مبنای عملکرد فرآیندها
جلوگیری خودکار از طراحی فرآیند اشتباه مطابق با قوانین APQC و BPMN2.0
قابلیت ویرایش و تغییر زنده در فرآیند های در حال اجرا در سیستم ها
خروجی XML از مدل های طراحی شده هر فرآیند مطابق با استاندارد جاری
ورودی فرآیندها از سیستم های قبلی با بارگزاری فایل XML استاندارد BPMN2.0

فرم ساز بهسا:

تولید فرم های پویا، به صورت CodeLess و با Drag&Drop خصوصی و عمومی
تولید و نامگذاری جدول/ها و ستون های پایگاه داده به صورت خودکار و با عبارات دلخواه
پشتیبانی از بیش از ۳۳ ابزار برای تولید فیلدها و قابلیت های ویژه در فرم های بهسا
پشتیبانی از امکان تعیین دسترسی و قابلیت های دسترسی در سطح فرم و فیلدها
پشتیبانی از بیش از ۳۵ مدل شرط گذاری و اعتبار سنجی خودکار ویژه فیلدها
سیستم تولید شرط های پویا در سیستم با قابلیت تعریف And و or در سطح فیلد
دسترسی به داده ای پایگاه داده بهسا و سایر پایگاه های داده متصل به نرم افزار
تنظیمات عملکرد فرم، نامگذاری کلیدها، ساعات فعالیت، میزان فعالیت و.. در فرم
تنظیمات اطلاع رسانی و ارسال داده ها از طریق، پیام کوتاه، ایمیل و سیستم گفتگوی داخلی
فرمول نویسی پیشرفته در عملگرهای محاسباتی و منطقی همراه با قابلیت فعالسازی شرطی
قابلیت اتصال فرم ها به بیش از ۱۱ درگاه پرداخت بانکی و ثبت سند خودکار تراکنش ها
ارایه کد کوتاه از فرم و گزارشات فرم (همراه با مدیریت) جهت استفاده در سایر نرم افزار و سایت‌ها

ماژول ساز بهسا :

قابلیت اتصال نامحدود پایگاه های داده ORACLE به نرم افزار بهسا و تولید مستندات برای آن
قابلیت اتصال نامحدود پایگاه های داده SQL Server به نرم افزار بهسا و تولید مستندات برای آن
قابلیت اتصال نامحدود پایگاه های داده PostgreSQL به نرم افزار بهسا و تولید مستندات برای آن
قابلیت اتصال نامحدود پایگاه های داده MySQL/MySQLi به نرم افزار بهسا و تولید مستندات برای آن
قابلیت اتصال نامحدود پایگاه های داده CUBRID و SQLlite به نرم افزار بهسا و تولید مستندات برای آن
تولید فرم های ریسپانسیو به از نرم افزارهای دیگر و مشاهده عملکرد و محتوای نرم افزارها
بکارگیری تنوع فیلدهای فرم ساز در ماژول ساز جهت ساخت فرم های پویا و کاربردی
بکارگیری سیستم شرط و اعتبارسنجی برای فیلد های جداول نرم افزارها
قابلیت تغییر زیرساخت اولیه نرم افزار و فرم های موجود در بهسا ویژه کارایی خاص در سازمان
قابلیت تعیین دسترسی جهت مشاهده، درج اطلاعات، ویرایش، حذف و نمایش گزارشات ماژول‌ها
قابلیت بکارگیری ماژول های ساخته شده از/در فرم ساز، گزارش ساز، نمودار ساز و صفحه ساز
قابلیت ویرایش و بکارگیری فیلدهای ضروری به ازای ماژول های تولید شده در پروژه

اتصال ساز بهسا :

قابلیت تولید لحظه ای و تنها با چند کلیک وب سرویس های RESTAPI و RESTful API
رعایت استانداردهای امنیتی ویژه ساخت کلید و توکن های ارتباط با وب سرویس
ارایه متد ساختار نام کاربری و رمز عبور ، همراه با قابلیت محدودیت بازگشایی بر اساس IP
قابلیت تولید وب سرویس API برای کل پایگاه داده نرم افزار بهسا و سایر پایگاه های داده
قابلیت تولید وب سرویس با رعایت امکان ارسال داده، قابلیت ویرایش و قابلیت حذف و نمایش داده‌ها
قابلیت انتخاب بیش از ۳۵ نوع اعتبار سنجی برای در سطح فیلدها برای وب سرویس های ساخته شده
تولید خودکار مستندات جامع، ویژه تولید هر وب سرویس به صورت کامل و به زبان کاملاً فارسی
ارایه فضای تست وب سرویس تولید شده و قابلیت دریافت خروجی JSON از وب سرویس ها
نگهداری و قابلیت ویرایش اطلاعات اتصال به وب سرویس ها به صورت پویا و قابل تغییر
قابلیت دریافت لاگ و آخرین اتصالات برقرار شده از هر وب سرویس به صورت تفکیک شده
تولید لیست سیاه، از تلاش های ناموفق جهت اتصال به وب سرویس و مسدودیت کامل
تعیین دسترسی در سطوح فقط خواندن، فقط نوشتن و خواندن و نوشتن برای وب سرویس پیشرفته

گزارش ساز بهسا :

انتخاب دلخواه جداول مورد نیاز از پایگاه داده نرم افزار و سایر پایگاه های داده متصل
قابلیت ساخت جدول و ستون های پایگاه داده و درون ریزی از فایل اکسل
قابلیت تفکیک ستون‌های محاسباتی و ستون‌های ویژه نمایش از پایگاه‌های داده
قابلیت تعریف ستون های دلخواه با مقدار دهی تکی و چندگانه همراه با قابلیت جداسازی
تعریف ضوابط و شرایط نمایش فیلدها و برابر سازی آی دی با مقدار در سایر جدول ها
فرمول نویسی افقی در گزارشات با قابلیت استفاده از عملگرهای محاسباتی و منطقی
فرمول نویسی عمودی در گزارشات قابلیت استفاده از عملگرهای محاسباتی و منطقی
قابلیت پیش نمایش گزارش ایجاد شده و خروجی کد SQL کوئری از گزارش تولید شده
تولید جدول (VIEW) از گزارش تولید شده با امکان استفاده در فرم ساز، ماژول ساز، اتصال ساز و نمودار ساز و..
تعیین دسترس دلخواه برای نمایش گزارش در نرم افزار بهسا همراه با قابلیت محدود سازی
امکان صدور اطلاعات گزارش در فورمت های استاندارد : PDF / CSV / XML / Excel و خروجی چاپی
قابلیت نسخه بندی گزارشات و امکان ویرایش لحظه ای و مشاهده اطلاعات زنده از هر گزارش

نمودار ساز بهسا :

قابلیت نام گذاری فارسی و لاتین جهت تولید پیوند یکتا ویژه هر نمودار در نرم افزار
قابلیت تعریف امکان نمایش خصوصی یا عمومی ویژه نمایش نمودار در نرم افزار و یا خارج از نرم افزار
قابلیت نمایش نمودار تولید شده در صفحه اول نرم افزار (گزارشات رومیزی) به صورت زنده
قابلیت تعیین سطح دسترسی و گروه کاربران مجزا به مشاهده نمودارهای تولید شده در نرم افزار
قابلیت انتخاب جدول دلخواه از پایگاه داده نرم افزار و فرم ها و انتخاب جدول از بین سایر پایگاه های داده و فیلدهای دلخواه
قابلیت تعیین نوع داده های قابل نمایش در نمودار جهت نمایش صحیح مقادیر تاریخ، مبلغ، متن و..
قابلیت تعیین دلخواه پارامترهای ابعاد و شاخص های مورد نظر با قابلیت تجمیع موارد تکراری
امکان تعیین نامحدود شاخص ها و قابلیت رنگ آمیزی دلخواه ویژه نمایش در نمودارها
پشتیبانی از بیش از ۷ مدل غیر همسان نمودار و بکارگیری در نحوی نمایش مقادیر
بکارگیری پارامترهای نوع خط، نوع نقاط، حالت خطوط، پهنای حاشیه، جدول کشی(گرید) و..
امکان تولید صفحات داشبورد دلخواه و یا امکان نمایش نمودار در سایر نرم افزار ها با کد کوتاه آماده
قابلیت مدیریت و ویرایش نمودارهای ایجاد شده، پیش نمایش زنده و تولید نامحدود نمودارها

پرتال ساز بهسا :

تعریف نامگذاری فارسی و لاتین، کلمات کلیدی و تگ های دلخواه صفحات
مدیریت منو های پرتال به صورت پویا با قابلیت تعیین دسترسی سطوح و گروه های کاربری
ارایه محتوای جامع در قالب متن، جدول، تصویر، ویدیو، فایل صوتی، پیوند و…
قابلیت تعریف صفحه به عنوان راهنمای صفحات نرم افزار و لینک در آیکن راهنمای نرم افزار
قابلیت تعریف صفحه به عنوان راهنمای سایر نرم افزارها و ارایه فایل راهنما
قابلیت تعریف صفحات دیگر وب سایت ها در نرم افزار و باز کردن صفحات وب یا ویدیوها به صورت iFrame
قابلیت درج کد های کوتاه از نرم افزار بهسا (فرم،نمودار، ماژول، گزارش) و یا سایر نرم افزارها
قابلیت تعریف صفحات در منوهای نرم افزار و هدایت خودکار کاربران به صفحات پرتال
قابلیت دریافت کد کوتاه از صفحات تولید شده و درج صفحات در سایت نرم افزار و وب سایت‌ها
قابلیت تعیین رنگ آمیزی کل پرتال و یا صفحات خاص و ویرایش استایل های صفحات
قابلیت تعریف اسلایدر از تصاویر و یا ویدیوهای دلخواه در پورتال سازمانی یا شرکتی
قابلیت مدیریت رویدادها و مناسبت ها، پیام روز، نظرسنجی و آمار بازدید از صفحات سیستم

ورود حرفه‌ای به تجارت الکترونیک با اتصال بهسا به فروشگاه اینترنتی

حضور در دنیای تجارت الکترونیک، همان اندازه که می تواند رونق کسب و کار و یا ارتباط مکانیزه با ارباب رجوع جهت تکمیل فرآیندهای محصول و خدمات محور را افزایش دهد، در صورت عدم رعایت قوانین فعالیت در این حوزه و نبود زیر ساخت لازم آسیب زننده نیز خواهد بود. پروژه بهسا، به عنوان اولین نرم افزار متصل به فروشگاه اینترنتی ووکامرس، با پشتیبانی مکانیزه از کالا و خدمات، مدیریت موجودی کالا، تعاریف متغیر و موارد موثر در قیمت کالا همچون کوپن های تخفیف و هزینه های ارسال، مدیریت سفارشات و اعضاء به صورت مکانیزه و بدور از هر گونه اختلال به دلیل استقرار در بستر وب، راهگشای حضور جامع در دنیای تجارت الکترونیک است. فروشگاه اینترنتی ووکامرس یکی از محبوب‌ترین اسکریپت های فروشگاه ساز اینترنتی آماده، همراه با پوشش واحد های ارزی داخلی، درگاه های پرداخت ایرانی، افزونه های اطلاع رسانی و پوسته های متنوع است که نیاز کاربران زیادی در سطح کشور را مرتفع نموده است. در این خصوص نرم افزار بهسا، ابزاری مکمل و پوشش دهنده امور مالی و انبارداری، مدیریت سفارشات و پرداخت ها در زمینه حضور مکانیزه در عرصه تجارت الکترونیک است. برای حضور “موفق” در دنیای تجارت الکترونیک تنها یک فروشگاه اینترنتی کافی نیست. بهسا در کنار ووکامرس، تکمیل کننده فرآیند های خرید و فروش در بستر تجارت الکترونیک است.

تولید موبایل اپلیکیشن های سفارشی از بهسا

از هر قسمت بهسا، موبایل اپلیکشن های اندروید و iOS تولید می شود

گروه بهسا دارای یک گروه منسجم در زمینه تولید موبایل اپلیکیشن و رابط کاربری استاندارد است. تفاوتی ندارد که در زمینه شبکه های اجتماعی، اپلیکیشن های اختصاصی فروشگاهی، سرویس های خدماتی عمومی نیاز به تولید اپلیکیشن کاملاً اختصاصی خواهید داشت و یا اینکه در زمان استقرار نرم افزار بهسا، نیاز به تولید موبایل اپلیکیشن های اندروید یا iOS ویژه قسمت هایی از نرم افزار برای مکانیزه سازی روند فعالیت های بندنه مجموعه یا سازمان است، این واحد نسبت به تولید موبایل اپلیکیشن‌ها اقدام می نماید. تولید موبایل اپلیکیشن، نیازمند جلسات تحلیل، بررسی طراحی رابط کاربری و در نهایت، تولید هسته متصل به نرم افزار بهسا خواهد بود. ما در زمان درخواست سفارش تولید اپلیکیشن موبایل، تحقیقات لازم جهت پوشش نیازها از طریق رابط کاربری، وب سرویس های بهسا، تولید نسخه های اولیه و.. را انجام خواهیم داد. خط تولید موبایل اپلیکیشن های سفارشی در بهسا، موبایل اپلیکیشن ها را با تکنولوژی های بروز و به صورت Native ارایه خواهد داد. زبان برنامه نویسی پروژه همچون پروژه های بزرگ جهان (اینستاگرام، فیسبوک و..) با زبان برنامه نویسی React Native و React JS تولید و توسعه پیدا خواهند کرد. این پروژه ها در نسخه های آلفا و بتا بعد از تست های نهایی خریداران، ارایه و به مدت یکسال خدمات پس از فروش خواهند داشت. جهت دریافت خدمات مشاوره ای در زمینه تولید موبایل اپلیکشن های اختصاصی و متصل به بهسا می توانید در ساعات اداری، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

وب سایت ما : https://behsaa.com
تلفن : ۰۲۱.۹۵۱۱۸۴۸۷
پرتال مشتریان : https://my.behsaa.com

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز مک اندروید iOS ویندوز فون لینوکس تحت وب سرویس ابری
دسته بندی
امور مالی و تجاری / نرم افزار های حسابداری
مناسب برای کسب و کارهای
کوچک (کمتر از 100 کارمند)
متوسط (کمتر از 500 کارمند)
بزرگ (بیش از 500 کارمند)

امکانات

عملیات خرید و فروش نقدی

مدیریت سود و هزینه های تولید

خرید و فروش کالا

خرید و فروش خدمات

مدیریت حساب های بانک

ثبت و صدور پیش فاکتور

ثبت و صدور فاکتور

عملیات خرید و فروش اقساطی

مدیریت اعتبار اشخاص

مدیریت انبار کالا

طراحی دلخواه فیلدها و اسناد

طراحی دلخواه گزارش (گزارش ساز)

عملیات امور مالیاتی

طراحی دلخواه فرمول ها و توابع محاسباتی

مدیریت امور بازاریابی

مدیریت بیش از یک صندوق

محاسبه حقوق و دستمزد

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

BPMS-BPMN-بی پی ام اس-نرم افزار مدیریت فرآیند-نرم افزار فرآیند ساز-پلتفرم نرم افزاری ایرانی-نرم افزار ساخت وب سرویس-نرم افزار حسابداری تحت وب-نرم افزار حسابداری آنلاین

بسته و نسخه های نرم افزار

نسخه آغازین

نرم افزار یکپارچه بهسا | حسابداری ، خزانه داری، انبارداری، خرید و فروش، حمل و نقل + اتصال به فروشگاه اینترنتی
بدون محدودیت در تعداد کاربران و گروه های کاربری با امکان ورود مشتری به سامانه (در نسخه آنلاین)
قیمت : ۸.۸۹۰.۰۰۰ تومان

- نسخه نمایشی بهسا (‌ جهت تست عملکرد قسمت ها ) : https://demo.behsaa.com
- درخواست نسخه حسابداری آنلاین یا آفلاین بهسا یکساله : https://behsaa.com

وب سایت ما : https://Behsaa.com
تلفن : ۰۲۱۹۵۱۱۸۴۸۷


سامانه پشتیبانی و آموزش آنلاین : https://my.behsaa.com

نسخه پیشرفته + BPMS

نسخه سیستم مدیریت فرآیند بهسا (مدل ساز و موتور گردش کار bpmn + فرم ساز پیشرفته + گزارش ساز +‌نمودار ساز + پرتال سازمانی + اتصال ساز +‌ ماژول ساز و..)
نامحدود در تعداد کاربران، بهره برداری آنلاین یا آفلاین و یا نسخه همزمان آنلاین و آفلاین ،‌بدون محدودیت در عملیات ها و عملکرد پروژه ، توزیع فایل + پایگاه داده

محاسبه قیمت بر اساس ماژول ها در وب سایت بهسا : https://behsaa.com

پلتفرم توسعه
Php
پایگاه داده
MySql
امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
مرورگر های اینترنتی (‌ کروم و فایرفاکس پیشنهاد شده )
قفل و امنیت
قفل آنلاین
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
از راه دور / کپی فایل / حضوری
سخت افزارهای مورد نیاز
هر سخت افزار دارای مرورگر استاندارد

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان اولیه: ۸ ساعت
نحوه آموزش: Help / ویدئو آموزش / اینترنتی / حضوری
پشتیبانی رایگان اولیه: 12 ماه
نحوه پشتیبانی: تلفنی / اینترنتی / در محل مشتری / در محل شرکت / 24 ساعته

مشتریان

برخی از مشتریان:

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک:

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد:

پرسش و پاسخ

چنانچه سوالی در مورد این نرم افزار دارید از تولید کننده ی آن بپرسید.
همچنین می توانید سوالاتی که دیگران پرسیده اند را بررسی کنید:
نویسنده: جواد سعادت | ۱۷ آذر ۹۹

سلام شرکت ما چندین بار تماس گرفتن با شماره تماسی که داخل سایت قرار دادین اما پاسخ ندادین. تو نظرات نوشتین دارین یه فروشگاه اینترنتی هم طراحی میکنین برای این سیستم حسابداری. میخواستیم بدونیم آیا آماده بهره برداری شده یا خیر؟

پاسخ تولید کننده

پاسخی تاکنون ثبت نشده است

نویسنده: گل افشان | ۲۰ تیر ۹۹

لطفا هزینه نرم افزار در صورتی که به ووکامرس متصل بشه رو بفرمایید. امکان اتصال دو فروشگاه به یک نسخه هم وجود داره؟ ما دو سایت با آدرس های متفاوت داریم. بابت هزینه مشکلی نداریم فقط تست کامل باید بدین

پاسخ تولید کننده - ۱۹ آذر ۹۹

لطفاْ از طریق پیام رسان های واتزاپ یا تلگرام با شماره های : 09120334542 و ۰۹۰۲5284841 با ما در ایام اپیدمی کرونا در ارتباط باشید.

نویسنده: سامان | ۵ تیر ۹۹

سلام خسته نباشید. ببخشید من داشتم دنبال یه حسابداری برای ووکامرس میگشتم اتفاقی این صفحه رو پیدا کردم و دیدم که نوشتین دارین رو یه فروشگاه کار میکنین. کی آماده میشه؟ اگه زیاد طول نمیکشه ووکامرس رو بیخیال شم. نوشتین اواسط تیر، تیر امسال یعنی یک ماه دیگه؟ قیمتش چقدر هست من نسخه کاملش رو میخواستم اگه تخفیف بدین حسابداریتون هم نسخه کاملش رو میگیرم. فقط چک دو ماهه قبول میکنین نصف رو نقد بدم نصف رو هم طی یه چک؟ میبخشید سوالا زیاد شد تماس گرفتم دفتر پاسخ ندادن برا همین اینجا نوشتم

پاسخ تولید کننده

پاسخی تاکنون ثبت نشده است

نویسنده: سید عباس حسینی | ۱۲ اردیبهشت ۹۹

متشکرم شرکت ما نیز منتظر راه اندازی این فروشگاه که اشاره فرمودید هست. تقریبا کی پنل های این فروشگاه را ارائه میکنید تا بعد از بررسی سفارش دهیم؟

پاسخ تولید کننده - ۱۳ اردیبهشت ۹۹

با سلام و عرض احترام اواسط تیرماه نسخه نهایی فروشگاهی که با پنل باشگاه مشتریان، سیستم چند تامین کنندگی، چند انبار و .. آماده ارایه خواهد شد.

نویسنده: سید عباس حسینی | ۲۳ اسفند ۹۸

سلام تا کدام نسخه از ووکامرس رو پشتیبانی میکنه؟ ما برا شرکت تولیدی میخوایم سفارش بدیم. آیا فروشگاهی به عنوان نمونه دارین که آنلاین باشه و از این نرم افزار استفاده کرده باشه برا حسابداری سفارشات؟ خود نرم افزار هم قابلیت ساخت فروشگاه آنلاین رو دارد یا خیر؟

پاسخ تولید کننده - ۲۹ اسفند ۹۸

با سلام و آرزوی بهروزی، ضمن تبریک سال نو پشتیبانی از اتصال به ووکامرس به دلیل عدم استانداردهای کافی جهت پشتیبانی از یک تجارت الکترونیک واقعی، متوقف شده است. بزودی فروشگاه اختصاصی بهسا متصل به سیستم حسابداری، راه اندازی و ارایه خواهد شد.

نویسنده: رامین تیگران | ۱۱ دی ۹۸

سلام تیم ما یه بار بهسا رو بررسی کرده بود همه چی عالیه جز یه سری موارد که امیدوارم تو اپدیت های اینده بهشون توجه بشه 1-زیبایی نرم افزار اهمیت بالایی 2-انبارگردانی نداشت بهسا 3-حیف همچین برنامه قدرتمندی نیست که توش اتوماسیون اداری وجود نداره؟! 4-سرعت کار برای تغییر قیمت اجناس کمی پایین بود که نمیدونم تو اپدیت های جدید درستش کردین یا نه, اون زمان نمیشد تو همون صفحه که لیست کالاها توش بود ویرایش قیمت انجام داد 5-برنامه ویندوز و اندروید براش بنویسین اگه از این موارد بگذریم نرم افزار بسیاری قدرتمندی هست که فکر میکنم به مرور زمان و توجه به نظرات کاربران میتونه انتخاب اول هر شرکت ایرانی باشه. ما با حسابداری تحت وب همکاران سیستم هم کار کردیم اما به نظر من بهسا میتونه خیلی بهتر از همکاران سیستم باشه من به صورت اتفاقی وارد این صفحه شدم و دوست داشتم نظرم رو بگم. برا تک تک شما عزیزان آرزوی موفقیت دارم و میدونم که روزی میرسه تیم ما هم کوچ میکنه به برنامه شما

پاسخ تولید کننده - ۱۴ دی ۹۸

سپاس از توجه شما مواردی در پاسخ به موارد مطرح شده شما، به عنوان پاسخ در این سامانه درج میگردد و امید است پاسخ موارد ذکر شده شما باشد. ۱- با توجه به قابلیت های مرورگرها ( در تم تیره و روشن) پوسته و ظاهر برنامه متناسب با نیاز کاربران و در محیط ریسپانسیو با رنگ آمیزی انتخاب شد تا چشم کاربر در استفاده طولانی مدت از آن خسته نشود و از انتخاب رنگ های تند و یا غیر صنعتی خود داری گردیده است. اما با توجه به قابلیت های جدید مرورگرها امکان استفاده از پوسته تیره یا انتخاب رنگ امیزی مورد نظر کاربر در پلاگین های مرورگرها، امکان استفاده از پارامترهای دلخواه رنگی وجود خواهد داشت. ۲- ابزاری در بهسا به نام گزارش ساز وجود دارد که شما می توانید علاوه بر استفاده از گزارشات انبار در سیستم شامل کاردکس ها و موجودی ها، نسبت به انتخاب و بکارگیری گزارشات دلخواه به صورت کاملاً روان و صحیح استفاده فرمایید. در این خصوص آموزش های لازم در ویدیوهای ارایه شده در وب سایت آپارات وجود دارد. ۳- اتوماسیون اداری یک MIS ویژه مکاتبات، دبیرخانه، بایگانی و کارتابل است که می توانید در بسته های دارای فرم ساز، گزارش ساز، ماژول ساز و اتصال ساز، نسبت به ساخت آن به دلخواه اقدام نمایید. ۴- تغییر قیمت ها با استفاده ورود فایل اکسل ( هم تیپ خروجی اکسل بهسا) و سرویس اتصال ساز با قابلیت تغییر از طریق وب سرویس یا ایجاد فرم، امکان پذیر است و نیاز به استفاده از تکنولوژی های قدیمی در این زمینه نیست. ۵- نرم افزار اپلیکیشن بهسا را می توانید در کافه بازار دانلود فرمایید. https://cafebazaar.ir/app/com.behsaa.behsaa بزودی با آپدیت های بیشتر و قابلیت های کلیدی در خدمت شما خواهیم بود. سپاسگذاریم از توجه شما

نویسنده: نوید قاسمی | ۲۷ آذر ۹۸

سلام و عرض ادب من با مدیر این سایت تماس گرفتم گفتن منتظر هستن بهسا راه اندازی بشه رو فروشگاه و مشکل کالا یا انبار ندارن. با این همه تعریف زیادی هم از نرم افزار کردن و گفتن اگه مشکلات کوچکی که داره حل بشه میتونه بهترین سیستم حسابداری موجود باشه ولی با توجه به توضیحاتی که دادن فکر میکنم هنوز آماده اتصال به فروشگاه اینترنتی نشده این سیستم. ببینین ما مشکلی بابت قیمت تمام شده برنامه نداریم اما به یه سیستم بدون نقص نیازمندیم که این تکامل رو در حال حاضر نمیشه رو این سیستم دید چرا که حتی سایت شرکت شما هم خیلی ساده طراحی شده و خیلی از منوهاش کار نمیکنه. ما در حال حاضر از نرم افزار هلو استفاده میکنیم اما به سایت فروشگاه وصل نمیشه. همچنان اخبار برنامه شما رو پیگیری میکنم تا اگه کامل شد سفارش بدم ممنون از شما

پاسخ تولید کننده - ۲۸ آذر ۹۸

با سلام و عرض احترام بهسای این مجموعه (مازندسنتر) در تاریخ 1397/07/22 00:32:29 در نشانی : http://acc.mazandcenter.com/ ، فعالسازی شده است. خدمات پشتیبانی نرم افزار یکساله رایگان این مجموعه، یکسال بعد از خرید به پایان رسیده و ایشان در خصوص تمدید نیاز به خدمات پس از فروش، اقدامی ننموده اند. هرگونه درخواست ایشان جهت راه اندازی مجدد یا سینک منوط به درخواست خدمات پس از فروش در سال بعد مطابق با لیست قیمت در وب سایت است. اتصال به ووکامرس با توجه به تنوع بروز رسانی های ووکامرس، نیاز به نگهداری و بروز رسانی دارد و مجموعه بهسا، در خصوص عدم بروز رسانی ووکامرس یا بروز رسانی هایی از ووکامرس که تجدید سینک(اتصال کالا/سفارش/کاربر/کوپن تخفیف) نیازمند استفاده از بروز رسانی های بعدی بهسا است که در این خصوص مجموعه بهسا، همواره در حال توسعه محصول با استخدام کارشناسان متعدد و هزینه های متنوع است. در این خصوص نیاز است که قبل از تهیه هر نرم افزاری نیز اطلاع داشته باشید. اتصال به یک فروشگاه اینترنتی اوپن سورس با مالکیت یک بنیاد جهانی که بدون اصول منطبق بر ارایه کمپانی های نرم افزاری فعالیت دارند و هیچ سیکل مستقل یا شفافی در خصوص بسته های ارایه شده، ندارند، همواره مجموعه هایی که از این سیستم ها استفاده میکنند را دچار مشکل خواهند کرد. مشکلاتی از جمله نیاز به بروز رسانی قالب ها، بروز رسانی افزونه ها، ورژن های اکستنشن و یا ورژن زبان برنامه نویسی. بنابراین استفاده از پروژه های متن باز، همواره بهترین راهکار نیست. ضمن اینکه با توجه به قیمت بسیار مناسب پروژه بهسا و سیکل هزینه های توسعه مداوم بخاطر یک محصول اوپن سورس نامنظم آن هم با وضعیت اقتصادی قبلی و فعلی، به صورت رایگان نخواهد بود. بنابراین، شرکت ها چند راهکار دارند. یا خودشان هزینه های استفاده از پروژه های اوپن سورس را با هزینه های بیمه و استخدام و مالیات و دارایی را پرداخت کنند یا معادل نفرساعت به شرکت ارایه دهنده خدمات هزینه های مربوطه را پرداخت نمایند. در غیر این صورت نباید منتظر فعالیت شرکت ها به صورت رایگان برای خود باشند. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر در این خصوص می توانید با ما در ساعات اداری از طریق شماره ۰۲۱۹۵۱۱۸۴۸۷ در ارتباط باشید. ضمن اینکه با توضیحات فوق امیدواریم متوجه حساسیت و هزینه های نگهداری و بروز رسانی وب سایت و یا سامانه های خود شده باشید. در صورت نیاز به پروژه های ارزان قیمت دیگر پیشنهاد ما، استفاده از خدمات سایر شرکت ها است که ضمناً این مجموعه تضمینی در این خصوص ارایه نخواهد داد . نمونه شرکت های مدعی سینک با ووکامرس - سپیدار همکاران سیستم ماژول وب سرویس - نرم افزار محک ماژول فروشگاه اینترنتی - نرم افزار کلیک مشهد مدعی اتصال به ووکامرس و... موفق و پیروز باشید.

نویسنده: نوید قاسمی | ۱۶ مهر ۹۸

سلام و عرض ادب ما یه فروشگاه اینترنتی داریم که وردپرس هم هست تو توضیحات نرم افزار شما دیدم که قابلیت اتصال به فروشگاه اینترنتی رو داره. توی لیست مشتری های شما دوتا فروشگاه اینترنتی هست. یکی به اسم والمارکت که طراحی جالبی نداره و نمیدونم فعالیتی هم داره یا نه اما دومی که مازندسنتر هست اسمش واقعا قشنگ طراحی شده اما اون هم مثل اینکه فعالیتی نداره چون اجناسش ناموجود هست و بالای صفحش هم این متن نوشته شده: به دلیل آزمایشی بودن فروشگاه تا پایان طراحی سیستم مالی, لطفا جهت دریافت قیمت به روز با شماره 02128428455 داخلی 121 تماس حاصل فرمایید منظور این سایت از طراحی سیستم مالی نرم افزار شما هست؟ و منتظرن تا نرم افزار شما رو سایتشون راه اندازی بشه؟ اخه من حدود 40 روز پیش این سایت رو بررسی کرده بودم و با توجه به همین متن صبر کردم تا راه اندازی بشه این سیستم مالیشون تا ازشون بپرسم راضی هستن یا خیر اما هنوز خبری نشده. میتونم دلیلش رو بپرسم؟ و اینکه ایا مشتری دیگه ای هم دارین که نرم افزار رو به فروشگاه اینترنتی خودش وصل کرده باشه و در حال فعالیت هم باشه؟ و به عنوان سوال آخر آیا در نسخه پایه امکان اتصال به فروشگاه اینترنتی وردپرس هست و کاملا بدون مشکل عمل میکنه؟ ببخشید اگه زیاد شد عرایضم

پاسخ تولید کننده - ۱۴ آذر ۹۸

با سلام و آرزوی بهروزی در رابطه با قابلیت اتصال به فروشگاه اینترنت ووکامرس، این تایید و تاکید کامل اتصال در لایه های زیر جزء امکانات قطعی بسته پایه است. عبارت سینک به معنی اتصال آنی و بدون تاخیر از داده ها است. - قابلیت سینک کامل محصولات ساده و متغیر - قابلیت سینک کامل مشتریان - قابلیت سینک کامل سفارشات - سینک کامل کوپن های تخفیف در رابطه با برخی مشتریان مجموعه بهسا، لطفاً ابتدا مد نظر قرار دهید، این مجموعه طراحی وب سایت انجام نمی دهد و وب سایت و فعالیت مشتریان تحت نظارت یا عملکرد مجموعه بهسا نیست. اینکه مشتریان کالا ندارند، انبار فیزیکی ندارند، وب سایت خود را طراحی نکرده اند جزء تعهدات ما نخواهد بود. این مجموعه صرفاً لایسنس مورد نیاز جهت بهره برداری امور مالی و انبار با قابلیت اتصال به ووکامرس را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. در صورت تمایل به امکان آزمایش پروژه قابلیت درخواست نسخه آزمایشی ‌ آزمایش سینک با ووکامرس برای شما محیا است و قبل از تهیه نرم افزار امکان اتصال به فروشگاه مورد تایید و نظارت شما قرار خواهد گرفت. با تقدیم احترام واحد فروش - مرتضوی

نویسنده: مهران | ۲۴ شهریور ۹۸

فکر میکنم بهترین انتخاب برا اتصال به فروشگاه های اینترنتی باشه. من هنوز دموش رو ندیدم چون فعلا توان خریدش رو ندارم ولی از تصاویر و فیلم هایی که تو آپارات گذاشته معلومه که نرم افزار قدرتمندیه و میتونه رقیب بزرگی برای نرم افزارهای معروف باشه فقط بهتر بود به صورت Ajax طراحی بشه تا سرعتش بالاتر بره. سعی میکنم در آینده حتما نسخه آغازین رو خریداری کنم امیدوارم

پاسخ تولید کننده - ۲۵ شهریور ۹۸

سپاس از توجه شما، همچنین بزودی با افزودن قابلیت های تغییر واکشی و نمایش اطلاعات، قادر خواهید بود تا بدون نیاز به تازه سازی (refresh) صفحات، نسبت به تغییر رابط کاربری بهسا، احساس بهتری داشته باشید. چنانچه تمایل به خرید داشتید، قادر خواهید بود تا پس از تماس با ما، اقدام به تهیه کد تخفیف منحصر به خود کنید.


اگر می خواهید از پاسخ به این سوال از طریق ایمیل مطلع شوید، ایمیل خود را وارد کنید:

بروزرسانی اطلاعات

3 سال و 8 ماه پیش

آخرین اخبار

تاکنون برای این نرم افزار اخباری در آرمانت ثبت نشده است.

دیگر نرم افزار هایی که در این دسته می توانید مشاهده کنید:

نرم‌افزار حسابداری نوسا ( دولتی - پیمانکاری - تولیدی - بازرگانی - خدماتی )

تولید توسط شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)

معرفی نرم افزار:

نرم‌افزار حسابداری به عنوان قلب تپنده فرآیند مالی هر مجموعه، نیازمند ساختاری مستحکم و در عین حال منعطف، به منظور سازگاری با هر نوع ساختار مالی می‌باشد. این نرم‌افزار که به عنو...

پشتیبانی رایگان اولیه 12 ماه
آموزش رایگان اولیه ۶ ماه
دارای دمو دارای کاتالوگ
نرم‌افزار حسابداری نوسا ( دولتی - پیمانکاری - تولیدی - بازرگانی - خدماتی )
کاتالوگ
دارد
نرم‌افزار حسابداری نوسا ( دولتی - پیمانکاری - تولیدی - بازرگانی - خدماتی )
دمو
دارد
نرم‌افزار حسابداری نوسا ( دولتی - پیمانکاری - تولیدی - بازرگانی - خدماتی )
پشتیبانی رایگان
12 ماه
نرم‌افزار حسابداری نوسا ( دولتی - پیمانکاری - تولیدی - بازرگانی - خدماتی )
آموزش رایگان
6 ماه
چرا نرم‌افزار حسابداری نوسا ( دولتی - پیمانکاری - تولیدی - بازرگانی - خدماتی ) از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

بیش از ۳۰ سال تجربه در ساخت نرم‌افزارهای حرفه‌ای و با کیفیت - 2 سال پشتیبانی رایگان - یکپارچگی کامل -قابلیت گسترش - انعطاف پذیری - ظرف اطلاعاتی گسترده - استحکام - بیش از 6،0...

قیمت: شروع از ۸۸,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار حسابداری سازه حساب * فروشگاهی - شرکتی - تولیدی - بازرگانی . ....

تولید توسط نرم افزار حسابداری سازه حساب

معرفی نرم افزار:

نرم افزار حسابداری سازه حساب ویژه هر صنف بطور خاص --- نرم افزار حسابداری کامل , جامع و یکپارچه حسابداری و. مالی , انبار , خرانه , حقوق دستمزد , تولید و بهای تمام شده ,باش...

پشتیبانی رایگان اولیه 12 ماه
آموزش رایگان اولیه ۲ جلسه
دارای دمو دارای کاتالوگ
نرم افزار حسابداری سازه حساب * فروشگاهی - شرکتی - تولیدی - بازرگانی . . .    حسابداری و مالی , انبار , خزانه , حقوق دستمزد , تولید و بهای تمام شده
کاتالوگ
دارد
نرم افزار حسابداری سازه حساب * فروشگاهی - شرکتی - تولیدی - بازرگانی . . .    حسابداری و مالی , انبار , خزانه , حقوق دستمزد , تولید و بهای تمام شده
دمو
دارد
نرم افزار حسابداری سازه حساب * فروشگاهی - شرکتی - تولیدی - بازرگانی . . .    حسابداری و مالی , انبار , خزانه , حقوق دستمزد , تولید و بهای تمام شده
پشتیبانی رایگان
12 ماه
نرم افزار حسابداری سازه حساب * فروشگاهی - شرکتی - تولیدی - بازرگانی . . .    حسابداری و مالی , انبار , خزانه , حقوق دستمزد , تولید و بهای تمام شده
آموزش رایگان
2 جلسه
چرا نرم افزار حسابداری سازه حساب * فروشگاهی - شرکتی - تولیدی - بازرگانی . .... از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

یه نرم افزار خوب نرم افزاریه که _پایدار باشه Stability _ سبک و سریع باشه _ قابلیت توسعه داشته باشه_سهولت در استفاده و زیبا باشه _نرم افزار یکپارچه جامع و کامل- کاربری بسیار آ...

قیمت: شروع از ۹۹,۳۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب (دور کاری) حسابداری مالیران

تولید توسط طراح سیستم

معرفی نرم افزار:

در نرم افزار حسابداری مالیران می توان اسناد حسابداری را به صورت دستی و یا منتج از عملیات سایر نرم افزارهای موجود همانند انبار، فروش، اموال، نقدینگی، حقوق و دستمزد ، سهام ، پای...

پشتیبانی رایگان اولیه 6 ماه
آموزش رایگان اولیه ۴.۵ ساعت
دارای دمو
نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب (دور کاری) حسابداری مالیران
کاتالوگ
نامشخص
نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب (دور کاری) حسابداری مالیران
دمو
دارد
نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب (دور کاری) حسابداری مالیران
پشتیبانی رایگان
6 ماه
نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب (دور کاری) حسابداری مالیران
آموزش رایگان
4.5 ساعت
چرا نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب (دور کاری) حسابداری مالیران از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

کاربری راحت - پشتیبانی ارزان - امکانات بسیار - انعطاف پذیری بالا

قیمت: شروع از ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار حسابداری طلوع

تولید توسط ایده پرداز طلوع

معرفی نرم افزار:

امکان تعریف سرفصل های حسابداری، سرفصل های کلی، سرفصل های معین، سرفصل های تفصیلی- امکان صدور دو طرفه سند حسابداری

پشتیبانی رایگان اولیه 12 ماه
آموزش رایگان اولیه ۶ ساعت
دارای دمو
نرم افزار حسابداری طلوع
کاتالوگ
نامشخص
نرم افزار حسابداری طلوع
دمو
دارد
نرم افزار حسابداری طلوع
پشتیبانی رایگان
12 ماه
نرم افزار حسابداری طلوع
آموزش رایگان
6 ساعت
چرا نرم افزار حسابداری طلوع از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

امکان یکپارچه شدن با باشگاه مشتریان - ایکپارچه با فروشگاه اینترنتی - یکپارچه با نرم افزار CRM طلوع

قیمت: شروع از ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نقد و بررسی

۶ دیدگاه


نویسنده: توفیق | ۱۵ بهمن ۹۶ در ساعت ۱۳:۵۵:۵۰

خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت

ارزیابی کلی
(3 از ۵)

بسیار کارا و مفید در زمینه کاری...قیمتشم به نظر من با توجه به امکانات و نرم افزارهای مشابه که خیلیاشو من و دوستان امتحان کردیم خیلی خوبه. یکمی پیچیدست توی نگاه اول به دلیل ماژولهای زیادش ولی بعد یکمی اکی میشه و جا میوفته

نویسنده: محمد | ۱۷ دی ۹۷ در ساعت ۲۲:۱۸:۰۶

خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت

ارزیابی کلی
(1 از ۵)

بدترین چیزی در عمرم دیدم. حتی خودشون هم نمیدونن چی ساختن و بلد نیستن باهاش کار کنن. هیچی بر اساس اصول نیست. فقط چیزی که این برنامه رو از بقیه متمایز میکنه اتصالش به ووکامرسه که اونم چنگی به دل نمیزنه. کاملا مشخصه که پروژه مدیریتی نداشته و خودسرانه و بدون همکاری برنامه نویسی شده. نخرید که ضرر می کنید

نویسنده: علیرضا محمدی | ۲۵ اسفند ۹۷ در ساعت ۱۷:۱۲:۲۷

خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت

ارزیابی کلی
(4 از ۵)

نرم افزار در کارایی فوق العاده حرفه ای هست. نیاز بود که کارشناس در محل برای استقرار حضور داشته باشه و کارشناسان اعزامی، کمک بسزایی در استقرار کامل داشتن.

نویسنده: هادی | ۲۸ مرداد ۹۸ در ساعت ۰۹:۳۰:۱۵

خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت

ارزیابی کلی
(4 از ۵)

نرم افزار بسیار قدرتمندیه و میتونه بهتر هم باشه. از قابلیت اتصال به ووکامرس خیلی خوشم اومد ارزش خرید بالایی داره و به راحتی میتونه جوابگوی نیاز سازمان های بزرگ باشه

نویسنده: مدیران سیستم | ۳۱ تیر ۰ در ساعت ۰۴:۴۶:۱۹

خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت

ارزیابی کلی
(1 از ۵)

لطفا این نرم افزار رو بردارین من از همین سایت تبلیغش رو دیدم نرم افزار رو خریدم پول هم واریز زدم اما دیگه نه جواب تلفن میدن نه نرم افزار رو تحویل میدن. یه فایل نصبی بهمون دادن و بعدش دیگه هیچ پشتیبانی ای ندارن حتی بعد نصب ارور هم میده و سایت بالا نمیاد

نویسنده: آریا کاشفی | ۱۱ بهمن ۰ در ساعت ۱۲:۳۶:۴۴

خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت

ارزیابی کلی
(1 از ۵)

این تجربه استفاده یک ساله من از این نرم افزار هست: پشتیبانی= صفر / بعد خرید نرم افزار نه جواب تیکتی دریافت خواهید کرد نه جواب تلفن. اگه شانسی با خط دیگه ای هم تماس بگیرین و پاسخ بدن میگن فقط از طریق تیکت پشتیبانی میکنن در صورتی که هیچ پاسخی به تیکت ها نمیدن. بررسی نرم افزار تحت وب بهسا: اگه بخوام خلاصش کنم خرید این حسابداری مثل ریختن پولتون تو جوی آب هست، هیچی سرجاش نیست. کاملا مشخص هست بدون هیچ مدیریتی و دلبخواهی برنامه نویسیش انجام شده و پر از باگ های ریز و درشت هست. اصلی ترین کار یه برنامه حسابداری اینه که عملیات حساب کتاب رو به درستی انجام بده درسته؟ اما این نرم افزار حتی رو این مورد هم باگ داره و سر یه اشتباه محاسباتی روی چندتا از فاکتور ها 1 ماه تمام ما درگیر شدیم که کسری از کجا بوده. سیستم انبارگردانی نداره! ماژول هایی که داره رو نسخه کامل میفروشه همشون ناقص هستن و فقط برا دریافت پول اضافه از شما طراحی شده! برای مثال قبل خرید گفتن به راحتی میشه اتوماسیون اداری رو باهاش راه اندازی کنیم اما بعد از خرید برنامه و واریز وجه گفتن فعلا در حد تکمیل و طراحی چندتا فرم هست و در آینده کاملتر میشه. این آینده تو این 2 سال که ما برنامه رو خریدیم هنوز نیومده حالا کی میخواد بیاد خدا میدونه... اگه پول اضافه دارین میتونین این نرم افزار رو تهیه کنین و مثل بنده و همکارانم دچار مشکلات عصبی و بهم ریختن کل کسب و کارتون بشین بنده صادقانه نظرم رو ارسال کردم تصمیم با خودتونه موفق و پیروز باشید


ثبت دیدگاه

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (گروه بهسا) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »