شرکت مهندسی ساینا سیستم اسپادان باهدف ارائه راهکار جامع حمل‌ونقل ریلی، با اتکا به تجربه و تخصص خود در صنایع دیگر و بهره‌گیری از تجربیات نیروهای متخصص در صنعت ریلی پا به این عرصه نهاد و با ارائه محصول خود بانام تجاری «آریاز» توانست گامی مفید و مؤثر در این زمینه برداشته و با بزرگ‌ترین شرکت‌های این صنعت همکاری نماید. با توجه به اهمیت حمل‌ونقل ترکیبی، این شرکت درحال‌توسعه راهکار حمل‌ونقل آریاز در کلیه شاخه‌های حمل‌ونقل بوده و در حال حاضر بخش جاده و کانتینر به آن در دستور کار قرار دارد و در آینده نزدیک حمل‌ونقل دریایی و هوایی نیز به آن افزوده خواهد شد.

قیمت: شروع از ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال
نحوه خرید: خرید حضوری
راه های مشاهده: نمایش حضـوری

تاکنون دیدگاهی برای این نرم افزار ثبت نشده است
خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت
ارزیابی کلی
(0 از ۵)

مشخصات فروشندۀ این نرم افزار

وضعیت در آرمانت
« تایید شده »
تولید کننده
شرکت مهندسی ساینا سیستم
دفتر مرکزی
اصفهان
از سال
۱۳۸۸
سایر محصولات
مدیریت نگهداری و تعمیرات ساینا Sayna CMMS

راه های ارتباطی با شرکت مهندسی ساینا سیستم

تلفن
۰۳۱۳۶۲۶۱۸۶۳
فکس
۰۳۱۳۶۲۷۷۸۶۰
ایمیل
sale@saynasystem.com
وب سایت
saynasystem.com
آدرس
اصفهان - خیابان شریعتی غربی - کوی شرف الدین - پلاک 53

توضیحات

با آغاز واگذاری ناوگان ریلی به بخش خصوصی، صنعت حمل‌ونقل ریلی شکل رقابتی به خود گرفت و نیاز به سیستم‌های مدیریت اطلاعات که در حوزه‌های مختلف این صنعت بتوانند به مدیریت در اتخاذ تصمیمات صحیح و به‌موقع یاری نماید روزبه‌روز افزایش یافت. در این راستا شرکت مهندسی ساینا سیستم اسپادان باهدف ارائه راهکار جامع حمل‌ونقل ریلی، با اتکا به تجربه و تخصص خود در صنایع دیگر و بهره‌گیری از تجربیات نیروهای متخصص در صنعت ریلی پا به این عرصه نهاد و با ارائه محصول خود بانام تجاری «آریاز» توانست گامی مفید و مؤثر در این زمینه برداشته و با بزرگ‌ترین شرکت‌های این صنعت همکاری نماید.
با توجه به اهمیت حمل‌ونقل ترکیبی، این شرکت درحال‌توسعه راهکار حمل‌ونقل آریاز در کلیه شاخه‌های حمل‌ونقل بوده و در حال حاضر بخش جاده و کانتینر به آن در دستور کار قرار دارد و در آینده نزدیک حمل‌ونقل دریایی و هوایی نیز به آن افزوده خواهد شد.
به‌کارگیری سیستم نگهداری و تعمیرات در صنعت حمل‌ونقل ریلی می‌تواند نقش بسیار زیادی را در کاهش قیمت تمام‌شده خدمات ایفا نماید. با توجه به بررسی‌های انجام‌شده در صنایع مختلف هزینه نگهداری و تعمیرات چیزی حدود ۱۵ تا ۶۰ درصد هزینه محصول و یا خدمات را در برمی‌گیرد. تحقیقات نشان داده ‌است که حدود ۳۳ درصد از هزینه‌ای که برای فعالیت‌های نگهداری و تعمیرات هزینه می‌شود، مربوط به فعالیت‌های غیرضروری در این حوزه می‌باشد. با توجه به وجود ماشین‌آلات و تجهیزات در صنعت ریلی (واگن) به‌عنوان ابزار اصلی ارائه خدمات، نگهداری و تعمیرات بیشترین سهم از هزینه سربار خدمات را به خود تخصیص می‌دهد. همچنین به علت در دسترس نبودن ماشین‌آلات و تجهیزات در صنعت ریلی و برون‌سپاری نگهداری و تعمیرات، فعالیت‌های غیرضروری بیش از میانگین جهانی (33 درصد) تخمین شده است؛ اما این تأثیرات تنها محدود به هزینه نبوده و در سرعت ارائه خدمات و در کل زنجیره تأمین، کیفیت، قابلیت اطمینان، چابکی سازمان و عواملی ازاین‌دست نیز تأثیرات خاص خود را خواهد داشت.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز تحت وب
دسته بندی
حمل و نقل و خودرو / نرم افزار های ناوگان و پایانه های مسافربری
مناسب برای کسب و کارهای
کوچک (کمتر از 100 کارمند)
متوسط (کمتر از 500 کارمند)
بزرگ (بیش از 500 کارمند)

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

مدیریت ناوگان، مدیریت لکوموتیو، مدیریت واگن، ارتباط با سیستم گراف راه اهن، رضایتمندی مشتریان، بومی سازی در شرکت های مالک واگن و لکوموتیو، قابلیت های منحصر به فرد گزارش ساز، سابقه طولانی بهره برداری

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

پلتفرم توسعه
.Net Framework
پایگاه داده
SqlServer
امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
SQL SERVER , Windows SERVER 2008
قفل و امنیت
قفل نرم افزاری
نیاز به اینترنت
دارد
نحوه نصب
از راه دور / حضوری
سخت افزارهای مورد نیاز
-

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان اولیه: ۵۰
نحوه آموزش: Help / ویدئو آموزش / اینترنتی / حضوری
پشتیبانی رایگان اولیه: 6ماه
نحوه پشتیبانی: تلفنی / اینترنتی / در محل مشتری / در محل شرکت / 24 ساعته

مشتریان

برخی از مشتریان:

رضایتنامه مشتریان: