حاسب ، همانگونه که از نامش پیداست یک سیستم حسابداری مالی و انبار است. اما نه یک سیستم مثل سیستم های موجود در بازار که بسیار پر سر و صدا و بسیار پیچیده هستند. حاسب سیستمی است که در نهایت سادگی ، همه چیز را در خود دارد و مثال بارز ضرب المثل “آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری” است. انواع فروش / خرید / دریافت / پرداخت / چک / چند انباری / چند واحدی کالا / گزارش ساز سیستمی / گزارش ساز در محل / انواع سفارشی سازی ها / اعلان های خودکار چک و فاکتور و اقساط و سفارش و موجودی کالا / گزینه های پیشرفته و اختصاصی حسابداری / و… همه این ها به صورت یک سیستم ، اما در نهایت سادگی و سهولت یادگیری و استفاده. تنها کافی است که روشن کردن کامپیوتر را بلد باشید و سواد خواندن و نوشتن داشته باشید تا بتوانید با کمک این سیستم به یک حسابدار حرفه ای تبدیل شوید. اگر هم حرفه ای هستید ، می توانید با کمک این سیستم ادعای نبوغ و تبحر داشته باشید.

قیمت: شروع از ۱,۵۰۰,۰۰۰ ريال
نحوه خرید: خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین) / خرید از فروشگاه های سطح کشور / خرید از نمایندگی
راه های مشاهده: نمایش آنلاین

تاکنون دیدگاهی برای این نرم افزار ثبت نشده است
خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت
ارزیابی کلی
(0 از ۵)
نرم افزار سیستم حسابداری مالی و انبار حاسب
دمو
این نرم افزار دارای دمو نمی باشد.

مشخصات فروشندۀ این نرم افزار

وضعیت در آرمانت
« در انتظار تایید »
تولید کننده
گروه نرم افزاری پیشرو
دفتر مرکزی
آذربایجان شرقی - تبریز
از سال
۱۳۸۵
سایر محصولات
ندارد

راه های ارتباطی با گروه نرم افزاری پیشرو

تلفن
۰۹۱۴۴۱۱۵۷۴۸
فکس
۰۴۱۳۷۷۳۸۱۵۴
ایمیل
a.r.ghahremanian@gmail.com
وب سایت
http://wwhasebacc.ir
آدرس
تبریز/خ آزادی/تقاطع گلگشت/پارک علم و فناوری

توضیحات

حاسب ، همانگونه که از نامش پیداست یک سیستم حسابداری مالی و انبار است. اما نه یک سیستم مثل سیستم های موجود در بازار که بسیار پر سر و صدا و بسیار پیچیده هستند. حاسب سیستمی است که در نهایت سادگی ، همه چیز را در خود دارد و مثال بارز ضرب المثل “آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری” است. انواع فروش / خرید / دریافت / پرداخت / چک / چند انباری / چند واحدی کالا / گزارش ساز سیستمی / گزارش ساز در محل / انواع سفارشی سازی ها / اعلان های خودکار چک و فاکتور و اقساط و سفارش و موجودی کالا / گزینه های پیشرفته و اختصاصی حسابداری / و… همه این ها به صورت یک سیستم ، اما در نهایت سادگی و سهولت یادگیری و استفاده. تنها کافی است که روشن کردن کامپیوتر را بلد باشید و سواد خواندن و نوشتن داشته باشید تا بتوانید با کمک این سیستم به یک حسابدار حرفه ای تبدیل شوید. اگر هم حرفه ای هستید ، می توانید با کمک این سیستم ادعای نبوغ و تبحر داشته باشید. در یک دید کلی ، حاسب یک سیستم حسابداری ، تولید و انبار مرتبط به هم است که با تکیه بر سالها تجربه متخصصان برنامه نویس و حسابداران خبره و تحلیلگران مجرب تهیه ، تدوین و پیاده سازی شده است. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که همه طیف های کاربری با کمترین دانش حسابداری تا کاربران حرفه ای بتوانند با صرف کمترین زمان ، اطلاعات مربوط به فعالیت های مالی را وارد و یا گزارشات مورد نظر را استخراج نمایند. زبان برنامه نویسی مورد استفاده برای این نرم افزار #C (سی شارپ) می باشد که از گونه زبان سی استاندارد می باشد که به عنوان مادر زبان های برنامه نویسی امروزی شناخته میشود. نرم افزارهای تولید شده با استفاده از این زبان با اجرا در بستر NET Framework 4.0. در زمینه بهینه سازی کاربرد ها و کنترل خطاها بی نظیر می باشند. برای پیاده سازی پایگاه اطلاعاتی نرم افزار از سیستم فوق حرفه ای SQL Server 2008R2 بهره گرفته شده است تا در سیستم های مبتنی بر ویندوز XP سرویس پک سه به بالا (XP SP3 , Win7 , …) کارایی داشته باشد. رابط کاربری سیستم بر پایه راحتی کاربر و سهل الاستفاده بودن و تجربیات حسابداران و الگوبرداری از شیوه های پسندیده نرم افزارهای حسابداری قبلی طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار در نسخه های مختلف با ویژگی های منحصر به فرد برای کاربری های مختلف توزیع شده و روز به روز در حال به روز رسانی میباشد.
با مطالعه بخشی از این مقاله می توانید به برخی از قابلیت ها و نکات کاربردی و دلائلی که می تواند شما را قانع کند که به سوی حاسب حرکت کنید ، آشنا شوید. در ادامه این مطلب توضیحاتی تصویری به همراه شرح مختصری از آنچه در کلیت نرم افزارهای حاسب موجود است ، درج شده که توضیح می شود آن را به دقت و موشکافانه مطالعه نمایید.
کاربری ساده : محیط کاربری نرم افزارهای گروه نرم افزاری پیشرو بر اساس ویژگی های روان شناختی و اصول استفاده طولانی مدت از کامپیوتر طراحی و پیاده سازی شده است و سعی بر این بوده است که کاربر هدف برای رسیدن به هدف خود کمترین زمان را برای تعامل با صفحه کلید و ماوس صرف کند.
دسترسی راحت : در بخش های مختلف سایت بر اساس نیازهای کاربر امکانات دسترسی سریع با استفاده از کلید های میانبر تعبیه شده است که لیست آنها در بخش فوتر صفحه قایل رویت می باشد. این لیست به صورت یک نوار ابزار سبز رنگ حاوی عنوان کلید میانبر و ترکیب کلید مربوطه که فرمان دهنده انجام عملیات ذکر شده می باشد ، قابل رویت است.
قابلیت های منحصر به فرد :یکی از قابلیت های منحصر به فرد این سیستم ها طراحی لحظه ای گزارشات چاپی از روی اطلاعات موجود در لیست ها می باشد. به طوری که کاربر می تواند ستون های دلخواه از لیست را بسته به سلیقه خود اضافه و یا حذف نماید و یا اندازه فونت مورد استفاده در لیست ها را تغییر دهد و سپس به صورت مستقیم از لیست جدید نسخه چاپی تهیه نماید.
طراحی استاندارد : سیستم های حاسب بر اساس اصول مدون استاندارد حسابرسی مورد استفاده در کشور ایران طراحی و پیاده سازی شده است و کلیه گزارشات و آیتم های مرتبط با حسابداری پیشرفته و حرفه ای در سیستم های مورد استفاده با امان تغییر و سفارشی سازی به صورت دلخواه موجود می باشد.
سهولت دسترسی به اطلاعات : بخش های دفاتر روزنامه و رویت اسناد حسابداری به گونه ای اطلاعات را نمایش می دهند که کاربر در قرائت اطلاعات لیست ها و مبالغ و ارقام و شرح های مربوطه دچار کمترین خطای چشمی شود. این کار با استفاده از تنوع رنگ و حاشیه دهی بر اساس ماهیت آرتیکل های بدهکار و بستانکار انجام می شود. بخش دفتر روزنامه دارای فرم های نمایش متعددی می باشد که می توان از آنها برای رویت عادی ، دفتر نویسی ، تحریر دفاتر رسمی ، کنترل حسابها و …. بهره برداری نمود.
امکانات حرفه ای : در نسخه های پیشرفته سیستم های حاسب ، قابلیت های ویژه ای برای حسابداران حرفه ای تعبیه شده است که می توانند بر حسب نیاز از آنها استفاده نموده و به فرایند تحریر و کنترل دفاتر رسمی بهبود و سرعت ببخشند. طبق تحقیقاتی که از استفاده کنندگان از این امکانات ویژه به عمل آمده است ، استفاده کنندگان از این امکانات گاهی تا ۳ ماه توانسته این در مقدار زمان صرف شده برای آماده سازی دفاتر وقت اضافه به دست بیاورند.
سرعت کاربری بالا : کلیه بخش های سیستم های حاسب به گونه ای طراحی شده اند که کاربر بتواند بدون نیاز به سویچ میان صفحه کلید و ماوس و تنها با استفاده از کلید های اینتر و شیفت+اینتر و کلید پرش یا تب ، کلیه اموارت مورد نیاز خود در آیتم مورد استفاده را برطرف نمایند. توضیح اینکه در صفحه اصلی نرم افزار نیز با استفاده از قابلیت انحصاری کدهای کوتاه ، کاربر با صرف کمترین زمان می توانید به تمام بخش های نرم افزار دسترسی داشته باشد.
سطوح امنیتی قدرتمند و منعطف : بخش تعریف سطوح دسترسی و کاربران به گونه ای طراحی شده است که مدیر سیستم می تواند برای تمامی کاربران تعریف شده در سیستم به تفکیک بخش های موجود در نرم افزار چهار نوع دسترسی ثبت ، اصلاح ، حذف و چاپ تعریف نماید .
نظارت مدیریتی دائم و جامع : تمامی عملیات انجام شده در سیستم به صورت یک لاگ امنیتی در داخل دیتابیس اصلی سیستم ثبت و نگهداری می شود. این لاگ امنیتی تنها توسط کاربر مدیر قابل رویت بوده و در هر لحظه کاربر مدیر می تواند بفهمد که کدام کاربر در چه روزی و در چه ساعتی و از کدام ایستگاه کاری چه عملی انجام داده است. این لاگ امنیتی بر اساس تیپ عملیات و تاریخ و کد کاربر می تواند تفکیک شود. برخی از تیپ های عملیاتی ثبت شونده در بخش لاگ امنیتی عبارتند از : ثبت / اصلاح / حذف / چاپ / ورود / خروج / تغییرات / مرتب سازی / عملیات اسناد / پشتیبانگیری / بازنشانی / و…
شمول صنفی و صنعتی گسترده : علاوه بر آیتم های ذکر شده ، سیستم های حاسب دارای قابلیت های نوآورانه و منحصر به فرد زیادی می باشند که ذکر آنها در مجال این مقاله نمی گنجد. سیستم های حاسب در تیپ های مختلفی ارائه می شود که برای صنوف و صنایع مختلف تخصصی سازی شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش نسخه های تخصصی سایت مراجعه نمایید و یا با بخش پشتیبانی و فروش سایت تماس بگیرید.
لیست ارائه شده نمایش دهنده امکانات موجود در نسخه های مختلف ارائه شده از نرم افزار می باشد که کاربر می تواند با توجه به نیاز خود ، گزینه های مختلف را سفارشی نموده و یا از پکیج های آماده خریداری نماید.
پروفایل های آماده نسخه عمومی (تیپ ویژه) :
این نسخه از سیستم های نرم افزاری حاسب خود شامل چندین ماژول می باشد که با استفاده و نصب آنها می توانید نرم افزار را برای استفاده در تیپ های مختلف شغلی تخصصی سازی نمایید. برخی از امکانات کلی سیستم را می توانید در لیست زیر مشاهده نمایید که علاوه بر آنها ماژول های زیر قابل نصب روی این سیستم می باشد.
ماژول خرید و فروش دو واحدی : با استفاده از این زیر سیستم می توانید موجودی های انبار خود را علاوه بر واحد اصلی کالا ، به واحد فرعی نیز نگهداری نمایید و در صورتی که نسبتی ثابت میان واحد اصلی و فرعی برقرار باشد می توانید از قابلیت تبدیلات خودکار میان مقادیر واحد اصلی و فرعی بهره ببرید. ویژگی منحصر به فرد این ماژول قابلیت تعیین فی فرعی برای خرید و فروش می باشد به این معنی که می توانید در بخش های صدور فاکتور ، هم برای واحد اصلی کالا فی وارد نموده و هم برای واحد فرعی. برای مثال می توانید کالا را به صورت عددی خرید نموده و به صورت کارتنی به فروش برسانید.
ماژول خرید و فروش ابعادی : با فعال سازی این ماژول می توانید در کلیه بخش های مرتبط با صدور فاکتور از قابلیت درج مقادیر ردیف ها به صورت چهار مولفه ای برحسب تعداد×طول×عرض×ارتفاع بهره برداری نمایید. نحوه محاسبه به این صورت است که با وارد کردن مقدار برای هریک از این مقادیر نتیجه حاصل ضرب مقادیر فوق برای فیلد هایی که دارای مقدار هستند محاسبه شده و پس از حصول نتیجه در فیلد مقدار ردیف مربوطه درج می گردد. در این سیستم می توانید یک یا چند آیتم را از چرخه محاسبه خارج نموده و از نمایش آن در بخش صدور فاکتور خودداری نمایید. یکی دیگر از قابلیت های این بخش امکان انتخاب نحوه و مقیاس مقادیر درج شده در مولفه های ابعاد است. شما در این سیستم می توانید انتخاب نمایید که ابعاد در مقیاس سانتی متر و یا متر باید وارد شوند. در کلیه بخش های صدور فاکتور یک چک باکس در بالای صفحه تعبیه شده است که با علامت دار کردن آن سیستم مقادیر را در مقیاس سانتی متر دریافت خواهد کرد و پس از محاسبه نهایی ، نتیجه آن را به متر تبدیل نموده و در فیلد نهایی درج خواهد نمود. این ماژول برای استفاده در صنوف کاغذ/مقول/کارتن/ای فلوت/شیشه/کلیه محصولات در مقیاس ابعادی مناسب و بهینه سازی شده است.
ماژول خرید و فروش بسته بندی : این ماژول یکی از قدرتمند ترین بخش های پشته نرم افزاری حاسب است که در واقع ترکیبی است از سیستم دو واحدی و خرید و فروش چند وجهی. در این سیستم می توانید به صورت لحظه ای و در هنگام صدور فاکتور های خرید و فروش و … نسبت به تعیین بسته بندی و مقدار موجود در کارتن و تعداد بسته و فی های اصلی و فرعی به صورت دلخواه اقدام کنید. این نکته به این معنی است که شما در این سیستم دیگر محدودیتی از لحاظ واحد و نوع بسته بندی تعریف شده برای کالا نخواهید داشت و هرگونه که می خواهید می توانید خرید کرده و هرگونه که می خواهید فروش انجام دهید. برای مثال می توانید کالایی را در بسته بندی های ۶ تایی خرید کرده و در بسته بندی ۱۰ تایی به فروش برسانید و حتی در صورت دلخواه می توانید فی فروش یا خرید را برای بسته بندی وارد نمایید. مزیتی که این روش دارد این ایست که در این سیستم شما می توانید حساب عددی و کارتنی کالای خود را به صورت یکجا داشته باشید و همه این ها مرهون بخش قدرتمند تبدیلات خودکار تعبیه شده در حاسب است. این سیستم مناسب است برای استفاده در صنوف چینی آلات/لوازم خانگی/تولیدی ظروف/ فراوری ظروف/کلیه واحد هایی که کالای خام را خریداری کرده و پس از فراوری به صورت بسته بندی جدید به فروش می رسانند/واحد های پکینگ/ واحد های کیسه گیری و فروش انواع کالا/و در یک بیان ساده تر همه صنوفی که با بسته بندی سر و کار دارند.
ماژول خرید و فروش حواله ای : روش سیستم بندی در اکثر واحد هایی که از سیستم دستور فروش و بارگیری استفاده می نمایند ممکن است بسیار پیچیده و سخت باشد به گونه ای که هیچ نرم افزار نتواند پاسخگوی نیازهای این گونه سیستم ها باشد. البته در این بحث ، حاسب یک استثناست. با استفاده از ماژول فروش حواله ای حاسب می توانید کلیه پروسه فروش خود از صدور دستور فروش تا توزین و تحویل انبار و ثبت نهایی حسابداری و دستور خروج را به صورت یکجا و مرتبط به هم به صورت عطف به سند داشته باشید. در سیستم فروش حواله ای می توانید از قابلیت ریز مشتری نیز بهره بگیرید که در واقع یک روش دقیق برای تفکیک فروش های انجام شده به یک مشتری دستور دهنده بر حسب تحویل گیرندگان است. برای مثال شما از شرکت ما مقدار ۱۰۰۰۰۰ کیلو سیمان خریداری می نمایید که این مقدار کالا بایستی به سه شخص شماره یک و دو و سه تحویل داده شود و این در حالی است که سه شخص طرف حساب ما نیستند. در سیستم فروش حواله ای با استفاده از قابلیت ریز مشتری می توانید ریز فروش های تحویل داده شده به این اشخاص را نیز رد گیری و تجمیع و گزارشگیری نمایید. این سیستم مناسب است برای صنوف : آرد سازی/سیمان/خوراک دام/مصالح ساختمانی/کارخانجات کود شیمیایی و هر شرکتی که ممکن است این نوع معاملاتی را در سیستم خود داشته باشد.
ماژول تالار و رستوران : مناسب برای تالار ها و رستوران هایی که با سیستم قرارداد و وقت دهی قبلی فعالیت دارند.
ماژول خرید و فروش معلق : مناسب برای واحد هایی که از مفهوم کالای بین راهی در سیستم خود استفاده می نمایند. در ثبت فاکتور معلق ، تا زمانی که فاکتور قطعی نشده است ، مبلغ فاکتور در یک حساب واسطه به عنوان معلق فروش نگهداری می شود و پس از قطعیت فاکتور ، مبلغ به حساب مشتری نهایی انتقال می یابد.
ماژول فروش از خرید : هر ردیف از فاکتور فروش به یک ردیف از فاکتور های خرید ارتباط داده می شود که در واقع نشان دهنده منبع برداشت کالای ردیف مذکور است. مناسب برای صنوف بازرگانی گردو/پسته/خشکبار/تره بار/کلیه سیستم هایی که نیاز به تفکیک فروش های خود بر حسب خرید انجام شده دارند.
ماژول ریز مشتری : یک روش تفکیک برای عملیات خرید . فروش است که در آن علاوه بر طرف حساب اصلی فاکتور ، شخص دومی نیز می تواند به فاکتور ارتباط داده شود تا بتوان بر حسب آن اطلاعات را دسته بندی و تجمیع و تفکیک نمود.
ماژول خرید و فروش با عوارض خاص : در این سیستم علاوه بر آیتم های استاندارد مالیات و عوارض ارزش افزوده موجود در فاکتورها ، یک ستون اضافی نیز با عنوان عوارض خاص تعبیه شده که بر حسب تعریف انجام شده در بخش کالاها ، می توانید به صورت درصد از مبلغ و یا مبلغ به ازای هر واحد برای کالای مورد نظر عوارض سوم را تعریف کنید. این عوارض در یک حساب جداگانه در بخش حسابهای پرداختنی نگهداری می شود. این سیستم مناسب است برای صنوفی که عوارض اضافی می پردازند. برای مثال در صنف کشتارگاه عوارض دامپزشکی به ازای هر کشتار در نظر گرفته می شود.
ماژول خزانه داری : آیتم های استاندارد خزانه داری برای استفاده حرفه ای از گردش نقدینگی و تهیه گزارشات پیشرفته مدیریتی جهت بهبود و گسترش دید مدیریت از نحوه انجام عملیات مالی و نحوه عملکرد سیستم مالی موجود در سازمان.
ماژول انبارداری پیشرفته : قبلیت های پیشرفته انبارداری برای مثال بخش کنسول تحویل کالا از انبار برای فاکتور فروش صادره و کنسول تحویل به انبار برای فاکتور خرید صادره و بخش های رسید ورود/خروج انبار برای ثبت آیتم های وارده به انبار و یا صادره از انبار با قابلیت تبدیل مستقیم به فاکتور فروش/خرید.
ماژول حسابداری دوبل استاندارد : سیستم حسابداری داخلی با قابلیت ارتباط با سیستم اصلی برای نگهداری حساب مجزا از سیستم اصلی و در عین حال با امکان ارتباط دهی با آن. برای مصال می توانید از این بخش برای نگهداری حساب شخصی خود در سیستم حسابداری شرکت استفاده نمایید.
ماژول باسکول و سیستم های توزین مرتبط : امکانات ارتباط دهی با دستگاه های توزین و کلیه قابلیت های مرتبط با باسکول اعم از فروش و خرید و صدور برگ توزین و تبدیل برگ توزین به فاکتور و نگهداری درآمد های ناشی از توزین های انجام شده خارج از شرکت به صورت درآمد های عملیاتی. این بخش قابلیت ارتباط دهی با آیتم های موجود در ماژول خرید و فروش حواله ای را نیز دارد.
ماژول ارتباط با دستگاه حضور و غیاب : دریافت و دسته بندی اطلاعات حضور و غیاب پرسنل از دستگاه های تایم اتندنس استاندارد موجود در بازار و ارسال نتیجه به دست آمده به سیستم حقوق و دستمزد موجود در سیستم با قابلیت تفکیک اطلاعات بر حسب شماره کارت/شماره پرسنلی تعریف شده در سیستم.
و صدها قابلیت دیگر که روز به روز به پشته نرم افزاری حاسب افزوده می شود.
پروفایل های آماده نسخه ویژه طلا و جواهر فروشی : این نسخه همانطور که از نامش پیداست برای استفاده در صنف طلا و جواهر فروشی تخصصی سازی شده است و کلیه قابلیت های مورد انتظار از یک سیستم مناسب برای این صنف را دارد. در زیر به برخی از این آیتم ها به صورت خلاصه اشاره شده است :
بخش های تخصصی خرید و فروش برای صنف طلا و جواهر.
قابلیت نگهداری و گزارش موجودی کالا به تفکیک ویژگی های : کد کالا –تعداد–وزن-عیار طلا و گزارش دستمزد فروش به ازای هر کد کالا.
محاسبه خودکار نرخ طلا بر اساس عیار بر پایه قیمت مشخص شده برای طلای پایه (عیار ۷۵۰) در هنگام درج ردیف های فاکتور فروش ، خرید ، مرجوعی و …
قابلیت محاسبه درصد و مبلغ افت هنگام صدور فاکتور خرید برای خرید های استوک.
قابلیت استفاده از قیمت پایه مشخص شده در سیستم در تمام بخش های نرم افزار.
فاکتور های خرید و فروش تخصصی بر اساس استاندارد های مشخص شده توسط سازمان حسابرسی و سازمان امور مالیاتی.
قسمت تولید با قابلیت استفاده برای محاسبه بهای تمام شده کالای تولید شده.
قسمت پیش بینی تولید برای برآورد میزان تولید بر اساس موجودی فعلی انبارها.
محاسبه خودکار قیمت فروش بر اساس قیمت روز مواد اولیه.
قابلیت استفاده از محصول تولید شده بصورت مواد اولیه در فرمول تولید.
طراحی گزارشات چاپی بر اساس استاندارد سازمان حسابرسی و چاپ در سایز های مختلف.
فاکتور های مرجوعی فروش و خرید و امانت به فرم تخصصی.
الگو برداری فاکتور جدید از فاکتور/برگ سفارش/پیش فاکتور و… ثبت شده قبلی.
امکان ثبت خودکار دستمزد پیمانکاران/کارگران روزمزد و … حین صدور دستور تولید کالا.
ثبت دستمزد راننده/ویزیتور و… حین صدور فاکتور بصورت مبلغ و یا درصد از کـل مبـلغ.
سفارش گیری از مشتریان/نمایندگان فروش از طریق ارتباط دهی سایت واحدبا نرم افزار.
امکان ارسال سفارشات به صورت مستقیم به تولید و اعلام خودکار سفارشات سررسید شده.
سیستم معاملات فصلی TTMS برای تهیه خودکار گزارش معاملات فصلی به صورت فایل آماده اکسس و ارسال خودکار توسط نرم افزار سازمان امورمالیاتی.
گزارش های متنوع و تخصصی شده در راستای کاربرد های مدیریتی و آماری.
امکان استفاده به صورت تک کاربره و یا در محیط شبکه ای برای کارایی بیشتر.

پروفایل های آماده نسخه ویژه تولید و بازرگانی تیرچه/خرپا :
این سیستم بر پایه سیستم قدرتمند حسابداری حاسب پیاده سازی شده . علاوه بر ویژگی های سیستم پایه ، دارای امکانات تخصصی برای واحدهای تولید و فروش تیرچه بلوک ، یونولیت ، بتن آماده و … است که در ذیل به صورت خلاصه به آن اشاره شده است. قابل استفاده در واحدهای تولید تیرچه بلوک ، خرپا ، یونولیت ، سازه های بتنی و سایر صنایع ساختمانی. تایید شده توسط واحد های معتبر تولیدی. در لیست ذیل به برخی از ویژگی های نسخه تخصصی تیرچه اشاره شده است

قابلیت نگهداری و گزارش موجودی کالا به تفکیک ویژگی های : کد کالا –طول تیرچه – ارتفاع تیرچه –میلگرد زیگزاگ – میلگرد فوقانی – آهن آلات تحتانی.
ثبت میلگرد تقویتی برای محور تحتانی و زیگزاگ بصورت سرتاسر ، با طول دلخواه یا درصد.
تعریف اختصاصی وزن طولی آهن آلات و وزن زیگزاگ و دستمزد به تفکیک ارتفاع تیرچه.
استفاده به صورت همزمان برای کالاهای به فرم تیرچه و کالاهای عادی (بلوک ، سیمان و …)
قسمت تولید با قابلیت استفاده برای محاسبه بهای تمام شده کالای تولید شده.
قسمت پیش بینی تولید برای برآورد میزان تولید بر اساس موجودی فعلی انبارها.
محاسبه خودکار قیمت فروش بر اساس قیمت روز آهن و ویژگی های اسکلت فلزی و دستمزد.
تولید تیرچه بر اساس ویژگی های اسکلت فلزی و تولید به فرم عادی برای سایر محصولات.
کنترل میزان خروجی سیمان ، پوکه ، الکترود جوش ، آهن آلات و .. هنگام تولیدتیرچه.
قابلیت استفاده از محصول تولید شده بصورت مواد اولیه در فرمول تولید.
امکان تعریف سقف / پروژه های متعدد و امکان گزارشگیری از فروش به تفکیک پروژه.
طراحی گزارشات چاپی بر اساس استاندارد سازمان حسابرسی و چاپ در سایز های مختلف.
قابلیت تعدیل خوکار مقدار ردیف های وزنی فاکتور به وزن درج شده در برگ باسکول.
سفارشات و پیش فاکتور به فرم تیرچه/خرپا و به فرم عادی بصورت همزمان.
فاکتور های مرجوعی فروش و خرید و امانت به فرم تیرچه/خرپا و عادی به صورت همزمان.
تعریف حواله یا دستور فروش برای کنترل میزان خروجی از سفارش مشتری.
الگو برداری فاکتور جدید از فاکتور/برگ سفارش/پیش فاکتور و… ثبت شده قبلی.
امکان ثبت خودکار دستمزد پیمانکاران/کارگران روزمزد و … حین صدور دستور تولید کالا.
ثبت دستمزد راننده/ویزیتور و… حین صدور فاکتور بصورت مبلغ و یا درصد از کـل مبـلغ.
سفارش گیری از مشتریان/نمایندگان فروش از طریق ارتباط دهی سایت واحدبا نرم افزار.
امکان ارسال سفارشات به صورت مستقیم به تولید و اعلام خودکار سفارشات سررسید شده.
و صدها قابلیت اختصاصی و انحصاری برای بهبود سیستم مدیریت کارگاه شما.

پروفایل های آماده نسخه ویژه واسطه گری (بنگاه) :
این سیستم را می توانید در آن واحد هم به عنوان یک سیستم مدیریت قرارداد و هم به عنوان سیستم مدیریت موجودی بنگاه و هم سیستم مدیریت مالی استفاده نمایید. این سیستم با بهره گیری از استاندارد های حسابرسی می تواند کلیه گزارشات مورد نیاز برای ارائه با سازمان امور مالیاتی را با یک کلیک تهیه نموده و فایل نهایی را در اختیار شما قرار دهد. ریز قابلیت های این سیستم مشابه با سیستم عمومی به علاوه بخش قرارداد ها و بخش ثبت درآمدهای ناشی آن می باشد. سیستم واسطه گری در سه تیپ ارائه شده است که از نسخه ساده تا نسخه بازرگانی متغیر است و می توانید ریز امکانات هر یک از سیستم ها را در لیست زیر مشاهده و مطالعه نمایید.

لیست های ارائه شده در این بخش از سایت بخشی از سیستم های تولیدی توسط گروه نرم افزاری پیشرو می باشد. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر و یا سایر سیستم های اختصاصی شده ، با شماره های فروش و پیشتیبانی تماس بگیرید.

مشخصات

پلتفرم اجرا
دسته بندی
امور مالی و تجاری / نرم افزار های جامع مالی و بازرگانی
مناسب برای کسب و کارهای
کوچک (کمتر از 100 کارمند)
متوسط (کمتر از 500 کارمند)
بزرگ (بیش از 500 کارمند)

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

سهولت کاربری / کاملا استاندارد / سریع / دقیق / طراحی شده بر اساس نیازهای کاربر ایرانی / به روز رسانی های ماهانه بر اساس تغییرات استاندارد / طراحی های اختصاصی بر اساس درخواست مشتری

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

پلتفرم توسعه
نامشخص
پایگاه داده
ندارد
امکان اجرای تحت شبکه
ندارد
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
ندارد
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
نامشخـص
سخت افزارهای مورد نیاز
آموزش رایگان اولیه: نامشخص
نحوه آموزش: نامشخـص
پشتیبانی رایگان اولیه: نامشخص
نحوه پشتیبانی: نامشخـص

مشتریان این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک:

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد:

پرسش و پاسخ

چنانچه سوالی در مورد این نرم افزار دارید از تولید کننده ی آن بپرسید.

اگر می خواهید از پاسخ به این سوال از طریق ایمیل مطلع شوید، ایمیل خود را وارد کنید:

بروزرسانی اطلاعات

2 سال و 2 ماه پیش

آخرین اخبار

تاکنون برای این نرم افزار اخباری در آرمانت ثبت نشده است.

نقد و بررسی

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این نرم افزار ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
ثبت دیدگاه

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (گروه نرم افزاری پیشرو) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »