مرسده نرم‌افزاری با کارایی و امکانات زیاد، کاربری آسان، سرعت و امنیت بالا جهت حسابداری و مدیریت هوشمند امور مالی مدارس و آموزشگاه‌ها می‌باشد. مرسده با تکیه بر اصل سادگی و کاربری آسان می‌تواند برای همه کاربران مورد استفاده قرار گرفته و نیازی به دانش و تخصص خاص (به ویژه تخصص حسابداری) یا آموزش‌های سخت و طولانی ندارد. راه‌حل یکپارچه مرسده با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و پیشرفته‌ترین روش‌ها طراحی و توسعه یافته و تمامی فرآیندهای مالی مجموعه شما را به صورت کاملا خودکار و هوشمند مدیریت کرده و قابلیت نظارت و گزارشگیری دقیق را به ساده‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن ارائه می‌کند.

قیمت: شروع از ۲,۰۰۰,۰۰۰ ريال
نحوه خرید: خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین)
راه های مشاهده: نامشخـص

تاکنون دیدگاهی برای این نرم افزار ثبت نشده است
خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت
ارزیابی کلی
(0 از ۵)
مرسده مدیریت هوشمند مالی و حسابداری مدرسه و آموزشگاه
کاتالوگ
این نرم افزار دارای کاتالوگ نمی باشد.
مرسده مدیریت هوشمند مالی و حسابداری مدرسه و آموزشگاه
دمو
این نرم افزار دارای دمو نمی باشد.

مشخصات فروشندۀ این نرم افزار

وضعیت در آرمانت
« تایید شده »
تولید کننده
رایان پژوه پگاه سهامی خاص
دفتر مرکزی
خوزستان - رامهرمز
از سال
۱۳۹۲
سایر محصولات
ندارد

راه های ارتباطی با رایان پژوه پگاه سهامی خاص

تلفن
۰۶۱۴۳۵۳۴۹۱۹
فکس
۰۶۱۴۳۵۳۴۹۲۰
ایمیل
mrezamohamad@yahoo.com
وب سایت
www.rapape.com
آدرس
فاز 3 فرهنگیان، کوچه شهید رفیعی پور، پلاک 58

توضیحات

رابط کاربری

مرسده با استفاده از دات‌نت چهار که به پیشرفته بودن، قدرت زیاد و مشکلات کم شهرت جهانی دارد کار می‌کند. برای بدست آوردن بهترین تجربه کاربری، ساعت‌ها بر طراحی، زیبایی و رنگ‌بندی فرم‌های رابط کاربری وقت صرف شده و بعضی فرم‌ها بیش از پانزده بار بازطراحی شده‌اند. برخلاف نرم‌افزارهای تحت وب که قدرت و سرعت بسیار محدودی ارائه داده و وابستگی شدیدی به کیفیت اینترنت و واسطه‌هایی مانند مرورگرها دارند، مرسده بر بستر دسکتاپ عمل کرده و با استفاده از الگوریتم‌های جدید از حداکثر قدرت سیستم به نفع سرعت بیشتر بهره‌برداری می‌کند. نتیجه کار یک رابط کاربری تمیز، سریع، روان و بسیار زیباست که با اولین نگاه به هر فرم متوجه کارکرد و طرز کار آن خواهید شد. جزئیات درون رابط کاربری به گونه‌ای به کار رفته است که سادگی، سرعت و قدرت کنترل را در هر ثانیه به شما یادآوری می‌کند.

مدیریت دانش‌آموزان

با استفاده از مرسده می‌توانید اطلاعات دانش‌آموزان شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات تماس و اطلاعات تحصیلی را به شکل دستی ثبت کنید. اما اگر تعداد دانش‌آموزان زیاد باشد این امر خسته‌کننده و زمان‌بر خواهد بود. به ویژه که این فرآیند در شروع هر سال تحصیلی یا ترم تحصیلی برای ورود دانش‌آموزان جدید و به‌روزرسانی اطلاعات دانش‌آموزان قدیمی باید تکرار شود. از طرف دیگر با زیاد شدن حجم اطلاعات، احتمال اشتباه دستی بیشتر خواهد شد.

راه‌حل این مشکل استفاده از اطلاعات قبلا ثبت شده در سیستم مدارس است. در برنامه‌هایی که هماهنگ‌سازی با سیستم انجام می‌دهند، این هماهنگ‌سازی فقط برای اطلاعات شخصی دانش‌آموزان و به صورت ناقص انجام می‌شود و شامل مراحل پیچیده تهیه فایل CSV دفتر آمار دانش‌آموزان به صورت جداگانه برای هر کلاس یا هر پایه تحصیلی و اتصال به هر فایل جداگانه خواهد بود.

در نرم‌افزار مرسده هماهنگ‌سازی به شکل ساده و در یک مرحله با اتصال مستقیم به سیستم دانش‌آموزی انجام می‌شود. علاوه بر اطلاعات شخصی و تماس دانش‌آموزان، اطلاعات تحصیلی شامل سال تحصیلی، پایه تحصیلی، ترم انتخابی و تعداد واحدها (ترمی واحدی) نیز منتقل می‌شود. این هماهنگ‌سازی به صورت هوشمند طراحی شده و عمل می‌کند به شکلی که در هماهنگ‌سازی‌های بعدی فقط پایه‌ها و ترم‌های جدید و دانش‌آموزان جدید منتقل شده و رکورد تکراری ایجاد نمی‌شود. در نتیجه نیازی به ورود دستی اطلاعات شخصی و تحصیلی دانش‌آموزان وجود نخواهد داشت.

از نظام آموزشی سالی‌واحدی استفاده می‌کنید؟ می‌توانید برای هر پایه تحصیلی در هر سال تحصیلی شهریه رسمی تعریف کنید. از نظام آموزشی ترمی‌واحدی استفاده می‌کنید؟ میتوانید برای هر واحد شهریه ثابت و شهریه متغیر تعریف کنید. موسسه آموزشی یا آموزشگاه دارید؟ می‌توانید برای هر دوره آموزشی یا هر عنوان آموزشی شهریه رسمی تعریف کنید. ما می‌خواهیم همه موسسات آموزشی بتوانند از مرسده استفاده کنند. مرسده برای حسابداری و مدیریت مالی مدارس سالی‌واحدی و ترمی‌واحدی در همه مقاطع و پایه‌های تحصیلی و همچنین تمامی آموزشگاه‌های حضوری و غیرحضوری مناسب است.

می‌خواهید برای دانش‌آموزان یا هنرجویان شهریه‌ها یا سرویس‌های اضافی ثبت کنید؟ می‌توانید برای هر سرویس دلخواه شهریه تعریف کرده و به دانش‌آموزان یا هنرجویان به صورت انفرادی یا گروهی تخصیص دهید. نکته جالب اینجاست که اگر برای یک پایه تحصیلی یا ترم تحصیلی شهریه تعریف شده باشد، سیستم هوشمند هماهنگ‌سازی هنگام به‌روزرسانی اطلاعات تحصیلی، شهریه آن‌ها را به صورت اتوماتیک محاسبه کرده و به مبلغ بدهکاری دانش‌آموز اضافه می‌کند. همچنین اگر مبلغ شهریه را اشتباه تعریف کرده و به ده‌ها دانش‌آموز مبلغ بدهکاری اشتباه تخصیص داده باشید، با تصحیح مبلغ شهریه به سادگی می‌توانید مبلغ‌های شهریه اشتباه و مبلغ بدهکاری اشتباه را با مبلغ جدید به شکل خودکار به‌روزرسانی کنید. برای تمامی تراکنش‌ها مثل ثبت شهریه جدید، هماهنگ‌سازی با سیستم دانش‌آموزی و تصحیح مبلغ شهریه، سندهای حسابداری جداگانه برای هر دانش‌آموز به صورت اتوماتیک در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت خواهد شد.

عملیات دریافت و پرداخت ، آسان‌ترین کار در مرسده

تراکنش‌های دریافت و پرداخت در برنامه‌های حسابداری پیچیده، سخت، وقت‌گیر و خسته‌کننده است؟ ثبت دریافت و پرداخت مبالغ از مهم‌ترین عملیات‌ها در یک نرم‌افزار حسابداری به شمار می‌رود و پیچیده بودن این قسمت باعث می‌شود کاربران گیج و سردرگم شده و با اتلاف وقت زیاد به زودی خسته و دل‌زده شوند. برای حل این مشکل، نرم‌افزار مرسده از یک سیستم دریافت و پرداخت کامل با کاربری آسان و طراحی کاربرپسند استفاده می‌کند که حاصل مشورت با ده‌ها کارشناس و کاربر و ماه‌ها تحقیق و توسعه و طراحی و بازطراحی می‌باشد.

این سیستم امکان دریافت و پرداخت با تمامی روش‌های متداول مانند نقدی، عابربانک، چک بانکی و فیش واریز به حساب را به ساده‌ترین و سریعترین روش فراهم کرده و قابلیت ثبت اطلاعات تکمیلی لازم مانند شماره پیگیری، نام بانک، شماره حساب را به صورت اختیاری داراست. از این سیستم در تمامی فرم‌هایی که عملیات دریافت و پرداخت دارند، به صورت فراگیر استفاده شده است. بدین ترتیب شما به سرعت کار با آن را یاد گرفته و در حداقل زمان به آن عادت خواهید کرد و در هر فرم با یک سیستم دریافت و پرداخت خاص و جدید روبرو نخواهید شد. در مرسده حداقل زمان شما به یادگیری و بیشترین زمان شما به انجام کارها اختصاص خواهد یافت.

می‌خواهید به دانش‌آموزان تخفیف بدهید؟ می‌خواهید تخفیف بیشتر از حد نشود؟ در نرم‌افزار حسابداری مدارس و آموزشگاه‌ها مرسده چندین روش برای ثبت تخفیف شهریه به صورت فردی یا گروهی وجود دارد. در فرم‌های جستجو و گزارش‌گیری و صورتحساب کل، امکان مشاهده مبلغ کل تخفیف برای هر دانش‌آموز وجود دارد. تعیین سقف مجاز تخفیف برحسب مبلغ یا درصدی از مبلغ بدهکاری از امکانات کاربردی است که در مرسده خواهید یافت. تمامی عملیات شهریه شامل دریافت، برگشت، تخفیف، افزایش یا ویرایش شهریه به صورت خودکار در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت می‌شوند.

در بین صدها دانش‌آموز به دنبال شخص خاصی هستید؟ در فرم جستجوی دانش‌آموزان می‌توانید براساس نام، کد دانش‌آموزی، کد ملی، شماره تلفن و موبایل شخص موردنظر را پیدا کنید و اطلاعات کامل دانش‌آموز شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات تحصیلی، سرویس‌های استفاده شده، اطلاعات مالی و شهریه‌های پرداخت شده را مشاهده کنید. می‌خواهید به ده‌ها دانش‌آموز پایه تحصیلی یا ترم تحصیلی یا سرویس جدید اختصاص دهید؟ قابلیتی فوق‌العاده به نام ویرایش گروهی به شما امکان می‌دهد گروهی از دانش‌آموزان را براساس معیارهای مختلف دلخواه، جدا کرده و به آن‌ها پایه یا ترم تحصیلی یا سرویس جدید اختصاص داده یا مبلغ بدهکاری صدها شخص را با هم ویرایش کنید. نکته جالب اینجاست که با انجام هرکدام از عملیات‌های ویرایش گروهی سند حسابداری جداگانه برای هر دانش‌آموز به صورت اتوماتیک در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت خواهد شد. وقت شما برای ما ارزشمند و مهم است و ما برای آن اهمیت زیادی قائلیم. امکانات منحصربفردی که فقط در مرسده خواهید یافت، سندی بر این ادعاست.

می‌خواهید بعد از دریافت شهریه به دانش‌آموزان رسید ارائه کنید؟ رسید دریافت شهریه دانش‌آموزان را در اندازه‌های آ-چهار یا آ-پنج و طرح های مختلف چاپ کنید. می‌توانید با انتخاب طرح دارای رسید آموزشگاه، رسید آموزشگاه را در آرشیو مدارک مالی موسسه خود بایگانی کنید. می‌خواهید صورتحساب و کل تراکنش‌های مالی دانش‌آموز را چاپ کنید؟ برای اطلاع دانش‌آموز (یا والدین) از آخرین وضعیت مالی، به سادگی صورتحساب دانش‌آموز را چاپ کرده و اطلاعات کاملی شامل اطلاعات تحصیلی، سرویس‌های استفاده شده و اطلاعات مالی را ارائه کنید.

شهریه‌ها را قسط‌ بندی کنید، نه با یک قسط‌ بندی معمولی، بلکه سیستمی فوق‌پیشرفته

ماژول قسط‌ بندی در نرم‌افزار مرسده با الهام از سیستم قسط‌ بندی نرم‌افزار موژان مدیریت فروش قسطی ساخته شده و جهت قسط‌ بندی شهریه دانش‌آموزان سفارشی‌سازی شده است. این ماژول به لطف استفاده از طراحی کاربرپسند و مهندسی پیشرفته نرم‌افزار تمامی نیازهای کاربران نهایی را برآورده می‌کند. می‌توانید هر مبلغی از بدهکاری دانش‌آموزان را در هر تعداد قسط به سادگی و به سرعت قسط‌ بندی کرده و در صورت نیاز سود ماهیانه یا جریمه دیرکرد پرداخت را در آن تعیین کنید. همچنین می‌توانید دفترچه اقساط را در اندازه و طرح‌های مختلف چاپ کنید. اگر طرح خاصی در نظر دارید، آن را برای ما ارسال کنید تا دفترچه اقساط سفارشی و اختصاصی شما ساخته شود. در دنیای واقعی، پرداخت قسط همیشه مطابق روال رسمی و قانونی انجام نمی‌شود و ممکن است مبلغ پرداختی کمتر یا بیشتر از مبلغ تعیین شده باشد. نگران نباشید، برای حل این مشکل تمامی شرایط ممکن پیش‌بینی شده و نرم‌افزار مرسده هوشمندانه و با کمترین دخالت از طرف شما، شرایط غیرعادی را به نفع شما کنترل و مدیریت خواهد کرد. کامل‌ترین امکانات با ساده‌ترین کاربری در انتظار شماست.

می‌خواهید بر عملیات مالی دانش‌آموزان به دقیق‌ترین شکل نظارت کنید؟ می‌توانید گزارشی از لیست بدهکاران یا قسط‌های عقب افتاده را فقط با دو کلیک آماده کنید. همچنین می‌توانید گزارشی بر اساس تاریخ دریافت شهریه، در هر بازه زمانی دلخواه تهیه کرده و اطلاعات شخصی و تماس، اطلاعات تحصیلی و اطلاعات مالی دانش‌آموزان را بر حسب نیاز در آن درخواست کرده و براساس نام دانش‌آموز یا تاریخ دریافت شهریه مرتب کنید.

نقدینگی در یک موسسه مالی مثل خون در بدن عمل می‌کند و برای تایید سلامتی موسسه مالی باید بر جریان نقدینگی نظارت مداوم داشت. مرسده به عنوان قلب سیستم گردش مالی شما را در کنترل دقیق و مدیریت کامل امور مالی یاری خواهد کرد.

مدیریت کارمندان

مدیریت پرداخت حقوق و مزایای کارمندان از مسائل مهم موسسات و آموزشگاه‌هاست و از هزینه‌های عمده آن‌ها به شمار می‌رود. در نرم‌افزار مرسده می‌توانید مشخصات کاملی از کارمندان شامل اطلاعات شخصی و تماس و اطلاعات کاری مانند آخرین مدرک تحصیلی و سِمِت کاری را ثبت کنید. همچنین امکان ثبت تعداد ساعت کاری، مبلغ حقوق در ساعت، مبلغ بیمه و مالیات به صورت ثابت یا متغیر وجود دارد.

حقوق کارمندان را در سیستمی پیشرفته با کارکرد آسان ثبت کنید. با استفاده از سیستم دریافت و پرداخت فراگیر مرسده ثبت پرداخت حقوق بسیار آسان خواهد بود. امکانات ویژه پرداخت حقوق مانند محاسبه بیمه و مالیات به شکل ثابت و متغیر، طلبکار کردن کارمندان و در نظر گرفتن مبلغ طلبکاری در پرداخت حقوق بعدی به صورت هوشمند شما را یاری می‌کنند. همچنین امکان چاپ رسید حقوق در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف وجود دارد که کمک بزرگی در بایگانی کردن اسناد مهم مالی موسسه شما خواهد بود. می‌توانید صورتحساب کامل یک کارمند را تهیه و تمامی تراکنش‌های مالی را مشاهده کرده یا جهت ارائه به کارمندان چاپ کنید.

می‌خواهید لیست حقوق‌های پرداخت شده در بازه زمانی دلخواه یا لیست کارمندان طلبکار را در عرض چند ثانیه ببینید؟ به راحتی گزارش‌هایی دقیق از تراکنش‌های مالی کارمندان تهیه کنید و بر روند پرداخت حقوق نظارت دقیق داشته باشید.

می‌خواهید هزینه‌ها را به سرعت ثبت و به سادگی کنترل کنید؟ می‌توانید هزینه‌های متعارف را براساس دستورالعمل‌های وزارت محترم آموزش‌وپرورش و در حساب‌های پیش‌فرض موجود در سیستم ثبت کنید. برای هزینه‌های خاص خود به سادگی حساب جدید تعریف کرده و هزینه‌های دلخواه را بر حسب نیاز خود ثبت کنید. در بین صدها رکورد، هزینه موردنظر خود را به سرعت توسط تاریخ یا موضوع هزینه پیدا کنید و در صورت نیاز برای هزینه سند رسمی حسابداری تولید و چاپ کنید. نکته جالب اینجاست که می‌توانید کل مبلغ هزینه یا بخشی از آن را به عنوان بدهکاری ثبت کرده و در زمان دلخواه تسویه‌حساب کنید. البته تمامی هزینه‌ها و عملیات مربوط به آن‌ها به صورت اتوماتیک در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت خواهند شد.

مدیریت اشخاص

آیا با اشخاص حقیقی و حقوقی خارج از موسسه خود تراکنش‌های مالی دارید؟ اشخاص حقیقی و حقوقی را به سادگی ثبت کرده و برای آن‌ها بدهکاری و بستانکاری مستقل تعیین کنید. می‌توانید از اشخاص ثبت شده در هزینه‌ها یا درآمدها استفاده کرده و توسط سیستم دریافت و پرداخت فراگیر مرسده به راحتی مبلغ پرداخت به شخص یا دریافت از شخص ثبت کنید. با جستجوی پیشرفته اشخاص می‌توانید اطلاعات کامل اشخاص شامل مشخصات شخصی، تراکنش‌های انجام شده، مبالغ پرداخت شده و مبالغ دریافت شده را مشاهده کنید.

مدیریت درآمدها

درآمدهای جانبی مانند کلاس تقویتی، کتاب‌های کمک آموزشی، یا سرویس رفت و آمد دانش‌آموزان دارید؟ درآمدهای جانبی را با استفاده از حساب‌های پیش‌فرض ثبت کنید و یا حساب‌های موردنیاز خود را تعریف کنید. مبلغ درآمد را توسط سیستم دریافت و پرداخت پیشرفته مرسده ثبت کنید و از بابت اسناد دفاتر قانونی نگرانی نداشته باشید چرا که به صورت اتوماتیک ذخیره خواهند شد. همچنین می‌توانید کل مبلغ درآمد یا بخشی از مبلغ آن را به عنوان بستانکاری تعیین کرده و در زمان دلخواه تسویه حساب کنید.

عملیات حسابداری و دفاتر قانونی

از پیچیدگی‌های نرم‌افزارهای حسابداری خسته شده‌اید؟ مرسده با ارائه ساده‌ترین تجربه کاربری و کمترین دخالت از طرف شما تمام پیچیدگی‌های تخصصی عملیات حسابداری را بر عهده می‌گیرد. برای شروع می‌توانید به تعداد نامحدود بانک و شماره حساب بانکی تعریف کنید که در سیستم دریافت و پرداخت به طور اتوماتیک ظاهر خواهند شد. تعریف آسان سال مالی و سند افتتاحیه تکمیل‌کننده ساده‌ترین تجربه کاربری خواهد بود. برای سادگی بیشتر و صرفه‌جویی در وقت شما، تمامی تراکنش‌های مالی به صورت خودکار در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت خواهند شد اما در صورت نیاز می‌توانید آرتیکل‌ها را به صورت دستی نیز ثبت کنید. برای کنترل و نظارت بر فعالیت‌های مالی دفتر روزنامه، دفتر کل، تراز آزمایشی دوستونی و چهارستونی و گزارش سود و زیان ساده و پیشرفته را در اختیار خواهید داشت که می‌توانید در بازه‌های زمانی دلخواه از آن‌ها گزارشگیری کرده و اسناد موردنیاز را چاپ کنید. مدیریت پیشرفته چک‌ها در کنترل و نظارت بر چک‌های دریافتی و پرداختی شما را یاری می‌کند. قسمت حسابداری در نرم‌افزار مرسده به گونه‌ای طراحی شده است که ضمن تامین بیشترین سادگی بالاترین کنترل را در اختیار شما قرار دهد.

مدیریت هشدارها

یادآوری مسائل کاری برای شما سخت است؟ از نوشتن یادآوری‌ها در دفترچه یادداشت خسته شدید؟ مرسده به صورت هوشمند مسائل مهم مانند تاریخ سررسید چک‌های دریافتی و پرداختی را به شکلی آسان و موثر به شما یادآوری خواهد کرد. از قسمت هشدار می‌توانید به صورت مستقیم به جزئیات هشدار دسترسی پیدا کنید. عملیات یادآوری مجدد در آینده و حذف هشدار به سادگی قابل‌انجام بوده و می‌توانید هشدار سفارشی با تعیین تاریخ و موضوع هشدار به صورت دستی ثبت کنید.

امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات مالی مانند مبالغ بستانکاری و بدهکاری، مبالغ دریافت شده و باقیمانده، چک‌های دریافتی و پرداختی چقدر برای شما اهمیت دارد؟ در دسترس بودن آن‌ها چطور؟ اطلاعات مالی از مهم‌ترین اطلاعات هر موسسه هستند. ما به اهمیت این موضوع واقف هستیم و بیشترین تلاش برای امنیت اطلاعات ارزشمند شما را وظیفه ذاتی خود می‌دانیم. استفاده از الگوریتم‌های جدید و پیشرفته امنیتی، استفاده از پایگاه داده قدرتمند SQL Server با تکنولوژی درون‌سازی شده، پسورد قوی پایگاه داده و رمزگذاری تمام اطلاعات آن، فرم ورود به برنامه با تکنولوژی‌های امنیتی جدید و رمزنگاری قسمت‌های حساس برنامه، پشتیبان گیری به صورت دستی و اتوماتیک در دو فایل جدا در محل‌های مجزا تضمین کننده امنیت اطلاعات مهم شماست. برخلاف نرم‌افزارهای تحت‌وب که اطلاعات شما را در مکانی نامعلوم و هزاران کیلومتر دورتر بر شبکه جهانی تحت دسترس میلیون‌ها نفر با ریسک هک شدن نگهداری می‌کنند؛ مرسده به دلیل عملکرد در بستر دسکتاپ اطلاعات ارزشمند شما را در کامپیوتر خودتان و نزد خودتان نگهداری می‌کند و شما با قطعی اینترنت، افت سرعت اینترنت، از کار افتادن سرور و بقیه مشکلات نرم‌افزارهای تحت‌وب (که با کیفیت فعلی اینترنت کم هم نیستند) روبرو نشده و اطلاعات مهم شما همیشه در دسترستان خواهند بود.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز
دسته بندی
امور آموزشی و پژوهشی / نرم افزار های مدرسه
مناسب برای کسب و کارهای
کوچک (کمتر از 100 کارمند)
متوسط (کمتر از 500 کارمند)
بزرگ (بیش از 500 کارمند)

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

کاربری بسیار آسان بدون نیاز به آموزش طولانی-امکانات و کارایی زیاد-رابط کاربری زیبا و کاربرپسند-حسابداری اتوماتیک و هوشمند-امنیت فوق العاده بالا-کلاس ساده و پیشرفته-خرید قسطی ساده بدون نیاز به چک و سفته و ضمانت-یک سال پشتیبانی رایگان-به روز رسانی اینترنتی آسان-هفت روز گارانتی بی قید و شرط برگشت درصورت نارضایتی مشتری

بسته و نسخه های نرم افزار

کلاس ساده

مدیسه مدل مدارس در کلاس‌های ساده و پیشرفته طراحی شده و ارائه می‌شود. هر دو کلاس را می توانید به صورت نقدی یا قسطی خریداری کنید. برای مشاهده بررسی کامل و تخصصی امکانات مدیسه ، لطفا به سایت رسمی شرکت به آدرس rapape.com مراجعه فرمایید.

کلاس پیشرفته

مدیسه مدل مدارس در کلاس‌های ساده و پیشرفته طراحی شده و ارائه می‌شود. هر دو کلاس را می توانید به صورت نقدی یا قسطی خریداری کنید.
نسخه پیشرفته علاوه بر تمامی امکانات نسخه ساده، قابلیت‌های زیر را داراست:
هماهنگ‌سازی و بروز رسانی مشخصات شخصی، اطلاعات تماس و اطلاعات تحصیلی دانش‌آموزان با سیستم دانش‌آموزی با امکان بروزرسانی‌های مداوم اطلاعات تحصیلی دانش‌آموزان بدون ثبت رکورد تکراری
قسط بندی فوق پیشرفته شهریه دانش‌آموزان با امکان تعیین سود اقساط و جریمه دیرکرد پرداخت، چاپ دفترچه اقساط در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف و امکان طراحی و ساخت دفترچه اقساط سفارشی مطابق نیاز شما (*)، جستجو و گزارشگیری از قسط‌های پرداخت شده و قسط‌های عقب افتاده
ثبت مدارک پرونده دانش‌آموزان با عنوان و تعداد مدرک به صورت نامحدود و برحسب نیاز کاربر (مانند کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، عکس و غیره)

پلتفرم توسعه
.Net Framework
پایگاه داده
SqlServer
امکان اجرای تحت شبکه
ندارد
نرم افزارهای مورد نیاز
-
قفل و امنیت
قفل نرم افزاری
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
Setup
سخت افزارهای مورد نیاز
-

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان اولیه: نامشخص
نحوه آموزش: Help
پشتیبانی رایگان اولیه: 12 ماه
نحوه پشتیبانی: تلفنی / اینترنتی / در محل شرکت

مشتریان این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک:

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد:

پرسش و پاسخ

چنانچه سوالی در مورد این نرم افزار دارید از تولید کننده ی آن بپرسید.

اگر می خواهید از پاسخ به این سوال از طریق ایمیل مطلع شوید، ایمیل خود را وارد کنید:

بروزرسانی اطلاعات

5 سال و 12 ماه پیش

آخرین اخبار

تاکنون برای این نرم افزار اخباری در آرمانت ثبت نشده است.

دیگر نرم افزار هایی که در این دسته می توانید مشاهده کنید:

پرتال مدارس ( سایت مدرسه ) « توانا »

تولید توسط طرح اندیشان تولید « گروه طلای نرم »

معرفی نرم افزار:

پکیج جامع نرم افزاری مدیریت هومند مدارس توانا ... پرتال مدرسه توانا به صورت اختصاصی جهت کاربرد در مدارس طراحی و ارائه گردیده که با سیستم نرم افزاری مدیریت هوشمند توانا در ارتب...

پشتیبانی رایگان اولیه 12 ماه
آموزش رایگان اولیه بسته به مشتری
دارای دمو دارای کاتالوگ
پرتال مدارس ( سایت مدرسه ) « توانا »
کاتالوگ
دارد
پرتال مدارس ( سایت مدرسه ) « توانا »
دمو
دارد
پرتال مدارس ( سایت مدرسه ) « توانا »
پشتیبانی رایگان
12 ماه
پرتال مدارس ( سایت مدرسه ) « توانا »
آموزش رایگان
بسته به مشتری
چرا پرتال مدارس ( سایت مدرسه ) « توانا » از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

ارتباط مستقیم سایت با نرم افزار مدیریت هوشمند مدرسه توانا - کاربری آسان و محیطی جذاب - نرم افزار مدیریت توانا به همراه سیستم حضور و غیاب و کارنامه هوشمند

قیمت: شروع از ۱,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

آزمون 360

تولید توسط سیستم های رایانه ای فراگیر

معرفی نرم افزار:

به کمک آزمون ۳۶۰ شما قادر خواهید بود انواع آزمون چندگزینه ای را در سیستم ثبت کنید، داوطلبان را ثبت نام کرده و برای آنها پاسخنامه و بارکد چاپ کنید. پس از برگزاری آزمون نیز پاسخ...

پشتیبانی رایگان اولیه در طول مدت استفاده
آموزش رایگان اولیه ۲ ساعت
دارای دمو
آزمون 360
کاتالوگ
نامشخص
آزمون 360
دمو
دارد
آزمون 360
پشتیبانی رایگان
در طول مدت استفاده
آزمون 360
آموزش رایگان
2 ساعت
چرا آزمون 360 از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

تصحیح آنلاین پاسخنامه با اسکنر - گزارش ساز پیشرفته اینترنتی - ساختار کاملا پویا - تعریف و برگزاری هرگونه آزمون - امکان تعریف نمایندگی

قیمت: شروع از ۱,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

سامانه یکپارچه مدیریت مدارس همکلاسی

تولید توسط راهبرد رایانه رستاک

معرفی نرم افزار:

نرم افزار مدیریت مدارس همکلاسی ، یک نرم افزار مدیریت مدرسه هوشمند که شامل زیرسیستم هایی مانند کلاس آنلاین ، آزمون آنلاین و تصحیح اوراق ، ثبت نمرات و ارزشیابی و کارنامه ، حسابد...

پشتیبانی رایگان اولیه 12 ماه
آموزش رایگان اولیه ۴ ساعت
دارای دمو دارای کاتالوگ
سامانه یکپارچه مدیریت مدارس همکلاسی
کاتالوگ
دارد
سامانه یکپارچه مدیریت مدارس همکلاسی
دمو
دارد
سامانه یکپارچه مدیریت مدارس همکلاسی
پشتیبانی رایگان
12 ماه
سامانه یکپارچه مدیریت مدارس همکلاسی
آموزش رایگان
4 ساعت
چرا سامانه یکپارچه مدیریت مدارس همکلاسی از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

طراحی شده اختصاصی مدارس | مطابق با اصول آموزشی | طراحی شده براساس نیازسنجی کادر اداری و آموزشی برترین مدارس | نرم افزار تحت وب و بدون نصب پیش نیاز | نرم افزار مدیریت مدرسه یکپ...

قیمت: شروع از ۳,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار مدیریت جامع مدرسه ی نابو

تولید توسط نابو

معرفی نرم افزار:

در دوره ی ابتدایی پیگیری وضعیت تحصیلی فرزندان یکی از دغدغه های اصلی والدین می باشد و متولیان امر آموزش در این خصوص برنامه ریزی های مختلفی ازجمله: جلسات ماهانه آموزگاران با اول...

پشتیبانی رایگان اولیه 3
آموزش رایگان اولیه ۱
دارای دمو دارای کاتالوگ
نرم افزار مدیریت جامع مدرسه ی نابو
کاتالوگ
دارد
نرم افزار مدیریت جامع مدرسه ی نابو
دمو
دارد
نرم افزار مدیریت جامع مدرسه ی نابو
پشتیبانی رایگان
3
نرم افزار مدیریت جامع مدرسه ی نابو
آموزش رایگان
1
چرا نرم افزار مدیریت جامع مدرسه ی نابو از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

هوش مصنوعی - هزینه کم - امکانات زیاد - گزارشات متنوع - پشتیبانی 24 ساعت

قیمت: شروع از ۳۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نقد و بررسی

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این نرم افزار ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
ثبت دیدگاه

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (رایان پژوه پگاه سهامی خاص) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »