برند شما نرم افزارحسابداری است که با آن می توانید نرم افزارحسابداری با برند و نشان تجارت خود را داشته باشید .از طریق این محصول منحصر به فرد، شما نرم افزارحسابداری و مالی با برند خودراخواهید داشت.بدون اینکه نامی از تولید کننده نرم افزاراصلی در میان باشد ودیگر لازم نیست که برای برند دیگران تلاش کنید.و یا نسبت به اخذ نمایندگی یک نرم افزاراقدام نمایید.

قیمت: شروع از ۱ ريال
نحوه خرید: خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین) / خرید از فروشگاه های سطح کشور / خرید از نمایندگی
راه های مشاهده: نمایش حضـوری / نمایش آنلاین

تاکنون دیدگاهی برای این نرم افزار ثبت نشده است
خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت
ارزیابی کلی
(0 از ۵)

مشخصات فروشندۀ این نرم افزار

وضعیت در آرمانت
« در انتظار تایید »
تولید کننده
شرکت برند شما
دفتر مرکزی
تهران
از سال
۱۳۹۵
سایر محصولات
ندارد

راه های ارتباطی با شرکت برند شما

تلفن
۰۹۱۲۰۳۸۳۶۰۰
فکس
ایمیل
brandshoma@gmail.com
وب سایت
www.brandshoma.ir
آدرس
تهران خیابان قائم مقام

توضیحات

برند شما نرم افزارحسابداری است که با آن می توانید نرم افزارحسابداری با برند و نشان تجارت خود را داشته باشید .
از طریق این محصول منحصر به فرد، شما خواهید توانست به دنبال ایجاد مزیت های رقابتی و تجارت بر مبنای برند و نام تجاری خودتان باشید و نرم افزارحسابداری و مالی با برند خودداشته باشید،بدون اینکه نامی از تولید کننده نرم افزاراصلی در میان باشد ودیگر لازم نیست که برای برند دیگران تلاش کنید.و یا نسبت به اخذ نمایندگی یک نرم افزاراقدام نمایید.
نسخه های: فروشگاهی-تولیدی-پخش-شرکتی
ماژولهای : حسابداری مالی-انبار-فروش-خزانه داری-پخش-حقوق ودستمزد
شاید شما یک شرکت خدمات مالی و مالیاتی هستید،شاید شما یک شرکت حسابرسی یک شرکت تولیدکننده نرم افزار و شاید فروشنده سخت افزاری،هستید.در این راهکار نرم افزاری برند و لوگوی تجاری شرکت شما بروی نرم افزارحسابداری ما قرار میگیرد و شما می توانید بجای فروش محصول دیگران ،محصول خود را بفروش رسانید.
مزیت این روش آنست که مزایا و منافع و دارایی حاصل از ایجاد برند، فقط به شما تعلق دارد و شما برای توسعه برند دیگران متحمل هزینه های زیادی نمی شوید.این برند تجاری شماست که در بازار رشد می کند و منافع حاصل از ایجاد برند و شبکه فروش تنها به شما تعلق دارد.
ما تمام نگرانی ها و دغدغه های شما را ازبین برده ایم تا براحتی محصول خودتان را بفروشید.
برند شما سابقه ای 15 ساله در امر تولید نرم افزار دارد ومحصولی را یه شما ارایه می نماید که دارای آخرین استانداردها به لحاظ برنامه نویسی بوده ومطابق با سفارش شما و برای شما تولید و ارایه می گردد.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز اندروید تحت وب
دسته بندی
امور مالی و تجاری / نرم افزار های حسابداری
مناسب برای کسب و کارهای
کوچک (کمتر از 100 کارمند)

امکانات

عملیات خرید و فروش نقدی

مدیریت سود و هزینه های تولید

خرید و فروش کالا

خرید و فروش خدمات

مدیریت حساب های بانک

ثبت و صدور پیش فاکتور

ثبت و صدور فاکتور

عملیات خرید و فروش اقساطی

مدیریت اعتبار اشخاص

مدیریت انبار کالا

طراحی دلخواه فیلدها و اسناد

طراحی دلخواه گزارش (گزارش ساز)

عملیات امور مالیاتی

طراحی دلخواه فرمول ها و توابع محاسباتی

مدیریت امور بازاریابی

مدیریت بیش از یک صندوق

محاسبه حقوق و دستمزد

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

*****نماینده محصولات خود باشید****امکان تغییر برند نرم افزار ویژه شرکتهای حسابرسی،خدمات مالی و مالیاتی و تولید کنندگان نرم افزار

بسته و نسخه های نرم افزار

نسخه فروشگاهی

معرفی نسخه فروشگاهی نرم افزاری با برندشما
بسته فروشگاهی ، جهت صندوق های فروشگاهی و کلیه فروشگاههایی که قصد مکانیزه کردن عملیات خریدو فروش خود را دارند طراحی شده است که با پیاده سازی این بسته کلیه فعالیت های یک فروشگاه عملیاتی گردیده و بصورت سیستماتیک مدیریت خواهد شد.
نسخه فروشگاهی برند شما، با محیطی ساده ،کاربردی وزیبا امکان مدیریت فروشگاه را به شما می دهد.تجربه ساخت و تولیدنرم افزارفروشگاهی ما را برآن داشته است تا در طراحی هابه گونه ای عمل نماییم تا نیازهای این طیف از مشتریان شما را برآورده سازیم.
بانرم افزار حسابداری فروشگاهی برندشما، بدون داشتن دانش حسابداری، می‌توانید کلیه فعالیتهای حسابداری فروشگاه خودرا، اعم از ثبت هزینه‌ها و درآمدهای مربوط به فروشگاه، انتقال وجوه، بین صندوق‌ها ، بانکها، دریافت و پرداختهای نقدی و غیرنقدی و کارت‌خوان و… را دریک سیستم حسابداری استانداردانجام دهید.
امکانات این نسخه شامل امکاناتی فراتر از یک نرم افزار فروشگاهی بوده و همچنین دارای انطباق کامل با استانداردهای حسابداری و قوانین و مقررات مالیاتی می باشد.
همچنین این محصول بر پایه تجربه 15 ساله تیم برند شما طراحی شده و قابلیت سفارشی سازی بر اساس نیازهای مشتریان شما را خواهد داشت.از جمله امکاناتی که در آینده نزدیک به این محصول اضافه خواهد گردیدامکان ارتباط با فروشگاه اینترنتی ،اپلیکیشن اندروید فروشگاه اینترنتی ،اپلیکیشن اندروید وداشبورد مدیر فروشگاه و همچنین نسخه های تحت وب خواهدبود.

نسخه پخش مویرگی

معرفی نسخه پخش مویرگی نرم افزاری با برندشما
بسته توزیع و پخش مویرگی ، جهت شرکتهای پخش طراحی شده است که با پیاده سازی این بسته کلیه فعالیت های یک شرکتپخش عملیاتی گردیده و بصورت سیستماتیک مدیریت خواهد شد.
نسخه توزیع و پخش مویرگی برند شما، با محیطی ساده ،کاربردی وزیبا امکان مدیریت و ثبت و گزارشگیری عملیات حسابداری شرکتهای پخش را به شما می دهد.تجربه ساخت و تولیدنرم افزارهای شرکتهای پخش، دارای ساختار استاندارد ما را برآن داشته است تا در طراحی هابه گونه ای عمل نماییم تا نیازهای این طیف از مشتریان شما را برآورده سازیم.
بانرم افزار حسابداری،نسخه توزیع و پخش مویرگی برندشما، می‌توانید کلیه فعالیتهای حسابداری شرکت پخش خودرا، اعم از ثبت هزینه‌ها و درآمدهای، انتقال وجوه، بین صندوق‌ها ، بانکها، دریافت و پرداختهای نقدی و غیرنقدی و کارت‌خوان،انبارداری،فروش،حواله پورسانت،چایزه،مسیربندی و… را دریک سیستم حسابداری استانداردانجام دهید.
امکانات این نسخه شامل امکاناتی فراتر از یک نرم افزارپخش بوده و دارای امکان ارتباط به سیستم آنلاین سفارشگیری را دارا می باشد.
همچنین این محصول بر پایه تجربه 15 ساله تیم برند شما طراحی شده و قابلیت سفارشی سازی بر اساس نیازهای مشتریان شما را خواهد داشت.از جمله امکاناتی که در آینده نزدیک به این محصول اضافه خواهد گردیدامکان ارتباط با فروشگاه اینترنتی ،اپلیکیشن اندروید فروشگاه اینترنتی ،اپلیکیشن اندروید وداشبورد مدیران شرکت و همچنین نسخه های تحت وب خواهدبود.

نسخه تولیدی

معرفی نسخه تولیدی نرم افزاری با برندشما
بسته تولیدی ، جهت شرکتها و کارخانجات و بنگاههای تولیدی و…طراحی شده است که با پیاده سازی این بسته کلیه فعالیت های یک شرکت تولیدی عملیاتی گردیده و بصورت سیستماتیک مدیریت خواهد شد.
نسخه تولیدی برند شما، با محیطی کاربردی وزیبا امکان مدیریت و ثبت و گزارشگیری عملیات حسابداری شرکتهای تولیدی را به شما می دهد.تجربه ساخت و تولیدنرم افزارشرکتهای تولیدی دارای ساختار استاندارد ما را برآن داشته است تا در طراحی هابه گونه ای عمل نماییم تا نیازهای این طیف از مشتریان شما را برآورده سازیم.
بانرم افزار حسابداری،نسخه تولیدی برندشما، می‌توانید کلیه فعالیتهای حسابداری یک شرکت تولیدی، اعم از ثبت هزینه‌ها و درآمدهای، انتقال وجوه، بین صندوق‌ها ، بانکها، دریافت و پرداختهای نقدی و غیرنقدی و کارت‌خوان،انبارداری،فروش،حواله،فرمولاسیون تولید،اسناد مصرف وتولید و… را دریک سیستم حسابداری استانداردانجام دهید.
امکانات این نسخه شامل امکاناتی فراتر از یک نرم افزارشرکتی در مقاسیه با رقبا بوده و همچنین دارای انطباق کامل با استانداردهای حسابداری و قوانین و مقررات مالیاتی می باشد.
همچنین این محصول بر پایه تجربه 15 ساله تیم برند شما طراحی شده و قابلیت سفارشی سازی بر اساس نیازهای مشتریان شما را خواهد داشت.از جمله امکاناتی که در آینده نزدیک به این محصول اضافه خواهد گردیدامکان ارتباط با فروشگاه اینترنتی ،اپلیکیشن اندروید فروشگاه اینترنتی ،اپلیکیشن اندروید وداشبورد مدیران شرکت و همچنین نسخه های تحت وب خواهدبود.

نسخه شرکتی

معرفی نسخه شرکتی نرم افزاری با برندشما
بسته شرکتی ، جهت شرکتها و اشخاص حقوقی خدماتی،پیمانکاری ،بازرگانی و…طراحی شده است که با پیاده سازی این بسته کلیه فعالیت های یک شرکت عملیاتی گردیده و بصورت سیستماتیک مدیریت خواهد شد.
نسخه شرکتی برند شما، با محیطی ساده ،کاربردی وزیبا امکان مدیریت و ثبت و گزارشگیری عملیات حسابداری شرکتهارا به شما می دهد.تجربه ساخت و تولیدنرم افزارهای شرکتی دارای ساختار استاندارد ما را برآن داشته است تا در طراحی هابه گونه ای عمل نماییم تا نیازهای این طیف از مشتریان شما را برآورده سازیم.
بانرم افزار حسابداری،نسخه شرکتی برندشما، حتی بدون داشتن دانش حسابداری، می‌توانید کلیه فعالیتهای حسابداری شرکت خودرا، اعم از ثبت هزینه‌ها و درآمدهای، انتقال وجوه، بین صندوق‌ها ، بانکها، دریافت و پرداختهای نقدی و غیرنقدی و کارت‌خوان،انبارداری،فروش،حواله و… را دریک سیستم حسابداری استانداردانجام دهید.
امکانات این نسخه شامل امکاناتی فراتر از یک نرم افزارشرکتی بوده و همچنین دارای انطباق کامل با استانداردهای حسابداری و قوانین و مقررات مالیاتی می باشد.
همچنین این محصول بر پایه تجربه 15 ساله تیم برند شما طراحی شده و قابلیت سفارشی سازی بر اساس نیازهای مشتریان شما را خواهد داشت.از جمله امکاناتی که در آینده نزدیک به این محصول اضافه خواهد گردیدامکان ارتباط با فروشگاه اینترنتی ،اپلیکیشن اندروید فروشگاه اینترنتی ،اپلیکیشن اندروید وداشبورد مدیران شرکت و همچنین نسخه های تحت وب خواهدبود.

افزونه های رایگان نرم افزاری

افزونه های نرم افزاربرند شما شامل 40 افزونه می باشد که کلیه افزونه های بروی نسخه های نرم افزاری پیاده سازی و یا در حال پیاده سازی می باشند.

برخلاف بسیاری از شرکتهای نرم افزاری که در کشور و در بازار نرم افزار، به بهانه های مختلف بابت افزونه های مذکورهزینه های زیادی را دریافت می نماینددر برند شما تمام افزونه ها بصورت رایگان بروی نرم افزارها بوده و بابت آنها هزینه اضافی دریافت نمی گردد.

امکان دو واحدی بودن کالا
واحدهای وزنی برای کالا
امکان طول و عرض کالا
امکان درج مشخصات کالا ( تاریخ انقضاء و …)
موجودی گیری بر اساس مشخصات کالا
تهیه خلاصه سند ماهیانه (مالی)
امکان درج یک صندوق یا چند صندوق
امکان درج یک انبار یا چند انبار
صدور سند حسابداری بصورت شناور (مالی)
انتخاب حساب معین شناور دو تفضیلی (مالی)
تهیه گزارش خرید و فروش فصلی و گزارش ارزش افزوده
تهیه فایل خرید و فروش فصلی
امکان محاسبه تخفیف سطری کالا
تعیین سطوح دسترسی جهت کاربران
تعیین سطوح دسترسی ریز جهت فرم ها
تعیین بارکد و فروش بارکدی
ورود کالا با بارکد به انبار
طراحی کدینگ حسابداری (سرفصل حساب ها)
تولید و چاپ بارکد کالا
صدور سند حسابداری به صورت دستی
تعیین پورسانت بازاریاب ها ، محاسبه پورسانت
تعیین جوایز کالا
فاکتور فروشگاهی سریع
ارسال پیام کوتاه بابت اسناد
ارسال پیام کوتاه گروهی (ارسال مانده و پیام عادی)
شماره اختصاصی پیام کوتاه ، امکان دریافت
دوشرکتی
فرمولاسیون تولید، بها تمام شده ، هزینه های تولید
انبارگردانی کالا و تگ های انبار گردانی
تعریف خدمات
اسناد تعدیلات انبار (کاهنده و افزاینده)
اسناد تعدیلات فروش (کاهنده و افزاینده)
چاپ چک
تهیه گزارش دفتر کل و روزنامه
بررسی و مرور حساب ها
صدور سند افتتاحیه و اختتامیه اتوماتیک
تهیه ترازنامه و سود و زیان
گزارش پیوسته دوره های مالی
گزارش پیوسته دوره های فروش
گزارش پیوسته دوره های انبار
سفارش و پیش فاکتور کالا
سفارش و پیش فاکتور خدمات
دفترچه اقساط و فروش اقساطی کالا
تهیه سود فاکتور
دفترچه تلفن تحت شبکه
ریالی کردن اسناد انبار بصورت اتوماتیک و گزارشات ریالی انبار

پلتفرم توسعه
.Net Framework
پایگاه داده
SqlServer
امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
net
قفل و امنیت
قفل نرم افزاری
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
Setup / از راه دور / حضوری
سخت افزارهای مورد نیاز
حداقل سخت افزار

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان اولیه: ۳ ساعت
نحوه آموزش: Help / ویدئو آموزش / اینترنتی / حضوری
پشتیبانی رایگان اولیه: 12 ماهه
نحوه پشتیبانی: تلفنی / اینترنتی / در محل مشتری / در محل شرکت / 24 ساعته

مشتریان

برخی از مشتریان:

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک:

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد:

پرسش و پاسخ

چنانچه سوالی در مورد این نرم افزار دارید از تولید کننده ی آن بپرسید.
همچنین می توانید سوالاتی که دیگران پرسیده اند را بررسی کنید:
نویسنده: مرتضوی | ۲۰ آبان ۹۶

آیا در این نرم افزار نام تولید کننده درج نمی گردد؟

پاسخ تولید کننده - ۲۳ آبان ۹۶

سلام خیر درج نمی گردد اطلاعات بیشتر در وب سایتwww.brandshoma.ir


اگر می خواهید از پاسخ به این سوال از طریق ایمیل مطلع شوید، ایمیل خود را وارد کنید:

بروزرسانی اطلاعات

1 سال و 8 ماه پیش

آخرین اخبار

تاکنون برای این نرم افزار اخباری در آرمانت ثبت نشده است.

دیگر نرم افزار هایی که در این دسته می توانید مشاهده کنید:

فروش و حسابداری آنلاین ابرستان

تولید توسط شرکت مهندسی مشاورعصر فن آوری دانش

معرفی نرم افزار:

حساب و کتاب کسبتان باید همیشه و از همه جا در دسترستان باشد خرید/فروش، چک/خزانه/دریافت/پرداخت، انبار تعدادی/ریالی، حسابداری، گزارشات دارایی و ... قابل استفاده از طریق تمامی...

پشتیبانی رایگان اولیه مادام العمر
آموزش رایگان اولیه مادام العمر
دارای دمو
فروش و حسابداری آنلاین ابرستان
کاتالوگ
نامشخص
فروش و حسابداری آنلاین ابرستان
دمو
دارد
فروش و حسابداری آنلاین ابرستان
پشتیبانی رایگان
مادام العمر
فروش و حسابداری آنلاین ابرستان
آموزش رایگان
مادام العمر
چرا فروش و حسابداری آنلاین ابرستان از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

1-در اختیار داشتن آخرین و به روزترین نسخه اطلاعات خودتان 2- همکاری گروهی ساده تر3-هزینه های کم تر

قیمت: شروع از ۱۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

سرویس آنلاین حسابداری و مدیریت کسب و کار حساب فا

تولید توسط سیستم های رایانه ای فراگیر

معرفی نرم افزار:

حساب فا یک نرم افزار حسابداری آنلاین، ابری و تحت وب است، با استفاده از حساب فا می توانید کسب و کار خود را در هر مکان، در هر زمان و با هر دستگاهی مدیریت کنید. برخی قابلیت های ح...

پشتیبانی رایگان اولیه نامشخص
آموزش رایگان اولیه نامشخص
دارای دمو
سرویس آنلاین حسابداری و مدیریت کسب و کار  حساب فا
کاتالوگ
نامشخص
سرویس آنلاین حسابداری و مدیریت کسب و کار  حساب فا
دمو
دارد
سرویس آنلاین حسابداری و مدیریت کسب و کار  حساب فا
پشتیبانی رایگان
نامشخص
سرویس آنلاین حسابداری و مدیریت کسب و کار  حساب فا
آموزش رایگان
نامشخص
چرا سرویس آنلاین حسابداری و مدیریت کسب و کار حساب فا از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

آنلاین بودن-سیستم ابری-دسترسی از هر مکان و با هر دستگاهی-کاربر پسند و آسان

قیمت: شروع از ۱۵۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار حسابداری شخصی زیتون

تولید توسط شرکت خدمات کامپیوتر زیتون

معرفی نرم افزار:

مدیریت هزینه های جاری زندگی

پشتیبانی رایگان اولیه 2
آموزش رایگان اولیه ۱۰
دارای دمو
نرم افزار حسابداری شخصی زیتون
کاتالوگ
نامشخص
نرم افزار حسابداری شخصی زیتون
دمو
دارد
نرم افزار حسابداری شخصی زیتون
پشتیبانی رایگان
2
نرم افزار حسابداری شخصی زیتون
آموزش رایگان
10
چرا نرم افزار حسابداری شخصی زیتون از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

راحتی کار و قیمت ارزان با امکانات فراوان

قیمت: ۱۵۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار حسابداری شخصی پول خرد

تولید توسط ریحان سافت

معرفی نرم افزار:

نرم افزار حسابداری شخصی پول خرد سرچشمه گرفته از یک نرم افزار حسابداری راحت و آسان برای استفاده همگان می باشد. از خانم خانه دار گرفته تا مشاغل کوچک و بزرگ ، شرکت های کوچک و بخش...

پشتیبانی رایگان اولیه نامشخص
آموزش رایگان اولیه نامشخص
دارای دمو
نرم افزار حسابداری شخصی پول خرد
کاتالوگ
نامشخص
نرم افزار حسابداری شخصی پول خرد
دمو
دارد
نرم افزار حسابداری شخصی پول خرد
پشتیبانی رایگان
نامشخص
نرم افزار حسابداری شخصی پول خرد
آموزش رایگان
نامشخص
چرا نرم افزار حسابداری شخصی پول خرد از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

سادگی- زبان عامیانه و عدم نیاز به دانش حسابداری

قیمت: شروع از ۱۹۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نقد و بررسی

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این نرم افزار ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
ثبت دیدگاه

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (شرکت برند شما) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »