با توجه به رشد روز افزون شبکه های کامپیوتری و ارتقای سطح کمی و کیفی شبکه های گسترده همچون اینترنت، استفاده از محصولات نرم افزاری به صورت ابری به دلیل صرفه جویی قابل توجه در هزینه های تهیه و نگهداری نرم افزار و سرور، و قابلیت دسترسی به لحظه به نرم افزار از هر نقطه جغرافیایی، مورد اقبال قرار گرفته است. شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) نیز همگام با رشد تکنولوژی، از سال 1388 امکان استفاده از سیستم را به صورت ابری بروی سرورهای شرکت را به منظور معرفی و نمایش امکانات راه اندازی نمود. با توجه به اقبال مخاطبین به سرویس های ابری، از سال 1395 ارائه سرویس ابری سیستم مالی یکپارچه نوسا به مشتریان را به صورت رسمی آغاز نمود. در این شیوه، مشتریان از طریق اینترنت به پایگاه مربوطه در سرورهای شرکت نوسا متصل، و بر اساس موارد و در مدت زمان خریداری شده، از سیستم استفاده می کنند. در صورت افزایش نیاز های شرکت تبدیل از سیستم ابری به سیستم مالی یکپارچه نوسا به آسانی قابل انجام می‌باشد.

قیمت: شروع از ۷,۰۰۰,۰۰۰ ريال
نحوه خرید: خرید حضوری
راه های مشاهده: نمایش حضـوری / نمایش آنلاین

تاکنون دیدگاهی برای این نرم افزار ثبت نشده است
خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت
ارزیابی کلی
(0 از ۵)
سرویس ابری سیستم مالی یکپارچه نوسا
کاتالوگ
برای دریافت کاتالوگ اینجا را کلیک کنید

مشخصات فروشندۀ این نرم افزار

وضعیت در آرمانت
« تایید شده »
تولید کننده
شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)
دفتر مرکزی
تهران
از سال
۱۳۶۷
سایر محصولات
سیستم مالی یکپارچه نوسا / نرم افزار حسابداری هدیه نوسا / نرم‌افزار حسابداری نوسا ( دولتی - پیمانکاری - تولیدی - بازرگانی - خدماتی )

راه های ارتباطی با شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)

تلفن
۰۲۱۷۱۳۹۵۰۰۰
فکس
۰۲۱۸۸۸۲۲۹۷۹
ایمیل
rmzadeh@nosa.com
وب سایت
www.nosa.com
آدرس
تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس خیابان نوآوری 11، پلاک 111، کد پستی : 1657167366

توضیحات

تقریبا تمامی اجزای سیستم مالی یکپارچه نوسا، به صورت ابری قابل استفاده هستند. مشتری می تواند حق امتیاز استفاده از هر یک از ماژول های سیستم را برای مدت یکسال و با تعداد کاربر دلخواه خریداری و در صورت نیاز، نسبت به تمدید مدت در سال های بعد، اقدام نماید. همچنین تعداد کاربران مورد استفاده نیز به صورت ماهانه قابل افزایش خواهد بود. تعرفه های مربوط به حق امتیاز سال اول، تمدید حق امتیاز سال های بعد و استفاده ماهانه کاربران، از واحد فروش شرکت نوسا قابل دریافت است.

بر خلاف شیوه فروش لیسانس سیستم مالی یکپارچه نوسا، که تعداد کاربران همزمان مبنای محاسبه ی هزینه نرم افزار است، در مورد سیستم ابری، تعداد کل کاربران مبنای محاسبه است. بدین صورت، برای هر مشتری به تعداد کاربران خریداری شده، کاربر نرم افزار تعریف می شود. همچنین بر خلاف شیوه ی فروش لیسانس، در مدل ابری، مشتری تنها یک پایگاه اطلاعاتی در اختیار خواهد داشت و در صورت نیاز به پایگاه های بیشتر، می بایست حق امتیاز استفاده از پایگاه دوم را نیز خریداری نماید.

* در شیوه ی ابری، در طول مدت استفاده، مشتری همواره از آخرین نسخه و کامل ترین مدل های نرم افزار استفاده خواهد کرد.
* بهای سیستم مدیریت هزینه بر اساس مجموع تعداد کاربران همزمان فعلی حسابداری و دریافت و پرداخت محاسبه گردیده است. در صورت افزایش تعداد کاربران این نرم‌افزار‌ها توسط خریدار و عبور از بازه‌ی مربوطه، بهای ارتقای سیستم مدیریت هزینه به بازه جدید نیز اخذ خواهد شد.
* در مورد سیستم دستمزد، تنها فیلدها، فرمول ها و فرم های استاندارد سیستم دستمزد، به صورت ابری در اختیار خواهند بود و در صورت نیاز به تغییرات در ساختار پایه، در صورت میسر بودن تغییرات درخواستی، هزینه مربوطه بر اساس تعرفه های شرکت اخذ خواهد شد.
* تنها شرکت های دارای کمتر از 150 نفر پرسنل امکان استفاده از سیستم دستمزد به صورت ابری را خواهند داشت.

خدمات پشتیبانی:
در زمان خریداری حق امتیاز شیوه ی ابری، تا زمان اتمام مدت استفاده، رفع اشکال تلفنی و آنلاین به صورت رایگان انجام خواهد شد. همچنین یک جلسه آموزش رایگان جزو خدمات پشتیبانی سرویس ابری می باشد. در صورت نیاز به جلسات آموزشی بیشتر، امکان ارائه آموزش حضوری پس از پرداخت هزینه ی مربوطه بر اساس تعرفه های شرکت میسر خواهد بود.

حفاظت از اطلاعات
از آن جا که در این شیوه ی استفاده از نرم افزار (به صورت ابری)، اطلاعات مشتری بروی سرورهای شرکت نوسا ذخیره و نگهداری می شود، شرکت نوسا به منظور حفظ اطلاعات مشتریان تلاش خود را جهت تهیه پشتیبان از پایگاه های اطلاعاتی مشتریان به صورت روزانه می‌نماید. به همین جهت، در صورت بروز مشکل برای اطلاعات مشتری، امکان بازگرداندن آخرین پشتیبان سالم موجود، میسر خواهد بود. برای اطمینان خاطر گرفتن کپی XML از سیستم همواره به مشتری توصیه می‌گردد.
* در پایان مدت زمان استفاده از سرویس، شرکت نوسا اطلاعات مشتریان را به انتخاب مشتری در یکی از قالب های "پشتیبان نوسا"، "پشتیبان بانک اطلاعاتی SQL" و یا "با فرمت XML" در اختیار وی قرار خواهد داد.

مشخصات

پلتفرم اجرا
دسته بندی
امور مالی و تجاری / نرم افزار های جامع مالی و بازرگانی
مناسب برای کسب و کارهای
کوچک (کمتر از 100 کارمند)

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

بیش از ۳۰ سال تجربه در ساخت نرم‌افزارهای حرفه‌ای و با کیفیت - ۳ سال پشتیبانی رایگان - یک نرم‌افزار متشکل از تعدادی ماژول‌های یکپارچه با ساختار مستحکم - تمرکز داده‌ها در یک محل - وجود رابطه معنادار بین ماژول‌ها - امکان راهبری همزمان و تحت وب ماژول‌ها - بیش از 5،000 مشتری و 50،000 استفاده کننده راضی

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

پلتفرم توسعه
نامشخص
پایگاه داده
ندارد
امکان اجرای تحت شبکه
ندارد
نرم افزارهای مورد نیاز
قفل و امنیت
ندارد
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
نامشخـص
سخت افزارهای مورد نیاز
آموزش رایگان اولیه: نامشخص
نحوه آموزش: نامشخـص
پشتیبانی رایگان اولیه: نامشخص
نحوه پشتیبانی: نامشخـص

مشتریان این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک:

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد:

پرسش و پاسخ

چنانچه سوالی در مورد این نرم افزار دارید از تولید کننده ی آن بپرسید.

اگر می خواهید از پاسخ به این سوال از طریق ایمیل مطلع شوید، ایمیل خود را وارد کنید:

بروزرسانی اطلاعات

1 سال و 9 ماه پیش

آخرین اخبار

تاکنون برای این نرم افزار اخباری در آرمانت ثبت نشده است.

نقد و بررسی

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این نرم افزار ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
ثبت دیدگاه

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »