نرم‌افزار حسابداری هدیه نوسا با اهداف انجام عملیات حسابداری در ابعاد کاربرد شخصی و یا تجاری کوچک، بازنمایی محیط کاری و امکانات سیستم مالی نوسا برای عموم، و آموزش نرم‌افزار نوسا تولید و عرضه شده. تفکر اصلی طراحان سیستم این بوده که كيفيت بالای نرم‌افزار و ويژگي‌هاي آن را به نمایش بگذارند. در عین حال، توان خود را در پیاده‌سازی يك نرم‌افزار مستحکم و قابل اطمینان بازنمايي کنند. اين نرم‌افزار، به دلیل ماهیت همگانی و رایگان آن به صورت وسیع مورد استفاده قرار گرفته و در حوزه امکانات خود کامل و بدون نقص است به سهولت توسط کاربران قابل سنجش است.

قیمت: رایگان
نحوه خرید: خرید اینترنتی (آنلاین)
راه های مشاهده: نامشخـص

تاکنون دیدگاهی برای این نرم افزار ثبت نشده است
خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت
ارزیابی کلی
(0 از ۵)
نرم افزار حسابداری هدیه نوسا
کاتالوگ
برای دریافت کاتالوگ اینجا را کلیک کنید
نرم افزار حسابداری هدیه نوسا
دمو
این نرم افزار دارای دمو نمی باشد.

مشخصات فروشندۀ این نرم افزار

وضعیت در آرمانت
« تایید شده »
تولید کننده
شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)
دفتر مرکزی
تهران
از سال
۱۳۶۷
سایر محصولات
سیستم مالی یکپارچه نوسا / سرویس ابری سیستم مالی یکپارچه نوسا / نرم‌افزار حسابداری نوسا ( دولتی - پیمانکاری - تولیدی - بازرگانی - خدماتی )

راه های ارتباطی با شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)

تلفن
۰۲۱۷۱۳۹۵۰۰۰
فکس
۰۲۱۸۸۸۲۲۹۷۹
ایمیل
rmzadeh@nosa.com
وب سایت
www.nosa.com
آدرس
تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس خیابان نوآوری 11، پلاک 111، کد پستی : 1657167366

توضیحات

اين نرم‌افزار مبتني است بر نرم‌افزار حسابداري نوسا XP مدل M. درخت حسابها، درخت تفصيلي‌ها، امكان درج همزمان حساب و يك تفصيلي شناور در اسناد، تفويم، دفتر تلفن و نشاني و اغلب گزارش‌هاي حسابداري M در اين نرم‌افزار وجود دارند. برای دانلود و استفاده از این نرم‌افزار به سایت نوسا (www.nosa.com) مراجعه نمایید.

برخی از امکانات حسابداری M در اين نرم‌افزار پیاده‌سازی نشده‌اند: تصفیه رخدادهای مالی و صورت مغایرت، ایجاد و فراخوانی فايل‌هاي صادره، اصلاح يكباره اسناد و تعریف فرم‌های نمایش و چاپ گزارش‌ها. همچنین دو گزارش از منوی تحلیل (تفكيك حسابهای يك مجموعه به تفصيلي‌ها و برعکس) با توجه به اينكه بدون امکان تعریف فرم‌های گزارش قابل استفاده نمی‌باشند، از امکانات سیستم حذف شده‌اند. در اکثر امکانات حذف شده، محاوره مربوط به تنظیم پارامترها و جزييات عملیات، صرفا براي آشنايي کاربر نمایش داده خواهد شد.

تنها محدودیتی که نرم‌افزار هدیه نوسا XP بر روی داده‌ها اعمال مي‌كند مربوط به تعداد اسناد و رخدادهای مالی (سطرهای اسناد) است. حداکثر 4 سند در هر روز، 400 سند در هر سال مالی و 5000 سطر سند در هر سال مالی قابل درج می‌باشند.

پشتیبانی این نرم‌افزار فقط از سایت شرکت نوسا (استفاده از تالارهای گفتگو، ارسال پیغام مستقیم و ایمیل) امکان‌پذیر است. در صورت تمایل به سامانه پشتیبانی سيستم‌ هاي مالی نوسا مراجعه نماييد یا به accsupport@nosa.com رایمیل ارسال كنيد.

نصب سيستم

نرم‌افزار هدیه نوسا به صورت يك فايل فشرده zip در اختيار كاربران قرار داده مي‌شود. براي نصب سيستم كافي است يك فولدر با نام و مسير دلخواه در رايانه خود ايجاد نماييد و محتويات فايل فشرده را در آن فولدر بازيابي كنيد. برنامه اجرايي هديه به نام AccXPClt-Gift.exe در آن فولدر ايجاد مي‌شود. در صورت تمايل مي‌توانيد Shortcut اين فايل را در Desktop قرار دهيد.


مستندات

متن مفيدي در يك فايل با فرمت PDF به نام Read me در فايل فشرده هديه (همان فايلي كه از سايت قابل دريافت است) وجود دارد كه مطالعه آن اكيدا توصيه مي‌شود. به جز اين، تمامي مستندات نرم‌افزار حسابداري نوسا XP براي كاربران نرم‌افزار هديه نيز قابل استفاده مي‌باشند. مطالعه اين مستندات براي آشنايي با تمامي امكانات سيستم توصيه مي‌شود. براي دريافت اين مستندات لطفا به اين صفحه مراجعه كنيد.


Microsoft SQL Server

همانند سيستم مالي يكپارچه نوسا XP، نرم‌افزار مالي هديه نيز مبتني بر Microsoft SQL Server كار مي‌كند. بنابراين رايانه‌اي كه قرار است اين نرم‌افزار را اجرا نمايد بايد مجهز به Microsoft SQL Server باشد. چنانچه اين سرور از قبل بر روي رايانه شما نصب نشده باشد لازم است تا Microsoft SQL Server را نيز نصب نماييد. براي اخذ توضيحات بيشتر لطفا به اين صفحه مراجعه كنيد.


كاربر Admin

براي نصب نرم‌افزار(ها) لازم است تا كاربر، اختيارات كامل در رايانه مقصد داشته باشد - به عبارت ديگر كاربر بايد عضو گروه Administrators باشد. نيز استفاده از SQL Server معمولا فقط براي كاربران عضو گروه Administrators مجاز است – به همين دليل فقط چنين كاربراني امكان استفاده از سيستم مالي هديه نوسا را خواهند داشت. در سيستم عامل Windows، بر حسب نسخه و Updateهاي نصب شده برروي آن، ممكن است محدوديت‌هايي در زمينه اختيارات كاربر جاري (حتي كاربر عضو گروه Administrators) وجود داشته باشد. براي اخذ توضيحات بيشتر در اين زمينه لطفا به اين صفحه مراجعه كنيد.


زبان فارسي

نرم‌افزار فقط در حالتي كه زبان سيستم عامل، "فارسي" باشد قابل استفاده است. عمليات لازم براي تنظيم زبان فارسي به تفكيك نوع سيستم عامل در فايل Read me شرح داده شده است.


در پايان

ارائه يك نرم‌افزار رايگان با داده‌هاي مفصل و در ارتباط با SQL Server كه همزمان توانايي اجرا به عنوان Client سيستم اصلي (يكپارچه مالي نوسا XP) را نيز داشته باشد، از نظر حرفه‌اي بي‌سابقه است. به خصوص با توجه به اين نكته كه اين نرم‌افزار رايگان قرار است توسط كاربران عادي رايانه مورد استفاده قرار بگيرد.
از كاربران اين نرم‌افزار مي‌خواهيم كه در آينده با مراجعه به سايت شركت نوسا (www.nosa.com) از ارائه نسخه‌هاي بعدي نرم‌افزار مطلع شوند و در صورت تمايل آنرا دريافت كنند. نرم‌افزار هديه قابل كپي براي سايرين نيز مي‌باشد. براي كپي كافي است نسخه فشرده شده فايل اجرايي را در اختيار سايرين قرار دهيد. اين فايل در سايت شركت نيز براي دريافت موجود است: AccXPClt-Gift.zip. نسخه‌هاي آتي نرم‌افزار به صورت مشابه با همين فايل فشرده در سايت شركت قرار داده خواهد شد.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز
دسته بندی
امور مالی و تجاری / نرم افزار های حسابداری
مناسب برای کسب و کارهای
کوچک (کمتر از 100 کارمند)

امکانات

عملیات خرید و فروش نقدی

مدیریت سود و هزینه های تولید

خرید و فروش کالا

خرید و فروش خدمات

مدیریت حساب های بانک

ثبت و صدور پیش فاکتور

ثبت و صدور فاکتور

عملیات خرید و فروش اقساطی

مدیریت اعتبار اشخاص

مدیریت انبار کالا

طراحی دلخواه فیلدها و اسناد

طراحی دلخواه گزارش (گزارش ساز)

عملیات امور مالیاتی

طراحی دلخواه فرمول ها و توابع محاسباتی

مدیریت امور بازاریابی

مدیریت بیش از یک صندوق

محاسبه حقوق و دستمزد

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

بیش از ۳۰ سال تجربه در ساخت نرم‌افزارهای حرفه‌ای و با کیفیت - نرم افزاری مستحکم و رایگان - بیش از 5،000 مشتری و 50،000 استفاده کننده راضی

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

پلتفرم توسعه
Delphi
پایگاه داده
SqlServer
امکان اجرای تحت شبکه
ندارد
نرم افزارهای مورد نیاز
-
قفل و امنیت
ندارد
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
Setup
سخت افزارهای مورد نیاز
-

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان اولیه: فیلم، مستندات، و پرتال
نحوه آموزش: Help / ویدئو آموزش / اینترنتی
پشتیبانی رایگان اولیه: پرتال رایگان
نحوه پشتیبانی: اینترنتی

مشتریان این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک:

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد:

پرسش و پاسخ

چنانچه سوالی در مورد این نرم افزار دارید از تولید کننده ی آن بپرسید.

اگر می خواهید از پاسخ به این سوال از طریق ایمیل مطلع شوید، ایمیل خود را وارد کنید:

بروزرسانی اطلاعات

1 سال و 6 ماه پیش

آخرین اخبار

تاکنون برای این نرم افزار اخباری در آرمانت ثبت نشده است.

دیگر نرم افزار هایی که در این دسته می توانید مشاهده کنید:

نرم افزار حسابداری نسیم

تولید توسط سیفعلی گوزلی

معرفی نرم افزار:

نرم افزار حسابداری نسیم یک نرم افزار کم حجم با روشی سهل و آسان برای ثبت رویدادهای مالی میباشد.کلیه رویدادهای مالی را در دفتر روزنامه ثبت کنید، حسابها را به تفکیک در دفتر کل م...

پشتیبانی رایگان اولیه نامشخص
آموزش رایگان اولیه نامشخص
نرم افزار حسابداری نسیم
کاتالوگ
نامشخص
نرم افزار حسابداری نسیم
دمو
نامشخص
نرم افزار حسابداری نسیم
پشتیبانی رایگان
نامشخص
نرم افزار حسابداری نسیم
آموزش رایگان
نامشخص
چرا نرم افزار حسابداری نسیم از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

متاسفانه توضیحاتی برای این بخش ثبت نشده است!

قیمت: رایگان
مشاهده جزئیات

حسابداری شخصی گیلاس

تولید توسط سیفعلی گوزلی

معرفی نرم افزار:

نرم افزار حسابداری شخصی (حسابداری خانگی) »گیلاس» با هدف مدیریت درآمدها و هزینه ها توسط «وب سایت هف شنبه» طراحی و برنامه نویسی شده است، علاوه بر محاسبه درآمدها و هزینه ها امکان...

پشتیبانی رایگان اولیه نامحدود
آموزش رایگان اولیه نامشخص
دارای دمو
حسابداری شخصی گیلاس
کاتالوگ
نامشخص
حسابداری شخصی گیلاس
دمو
دارد
حسابداری شخصی گیلاس
پشتیبانی رایگان
نامحدود
حسابداری شخصی گیلاس
آموزش رایگان
نامشخص
چرا حسابداری شخصی گیلاس از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

سبک، کم حجم، بدون نیاز به نرم افزار جانبی

قیمت: رایگان
مشاهده جزئیات

نقد و بررسی

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این نرم افزار ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
ثبت دیدگاه

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »