نرم افزار یکپارچه حسابداری تیپ با قابلیت تهیه صورتهای مالی به همراه یادداشتهای توضیحی به صورت هوشمند و حسابداری مدیرت دارای تولید و قیمت تمام شده، انبارداری، بازرگانی، فروش، خرید، استعلام خرید، تسهیلات و محاسبه سود تسهیلات، سرشکن کردن هزینه های خرید، صورت مالی مقایسه ای با یادداشتهای توضیحی، حسابداری هوشمند، هوش مصنوعی، امکان حسابداری مدیریت

قیمت: شروع از ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ ريال
نحوه خرید: خرید حضوری / خرید از فروشگاه های سطح کشور / خرید از نمایندگی
راه های مشاهده: نمایش حضـوری

تاکنون دیدگاهی برای این نرم افزار ثبت نشده است
خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت
ارزیابی کلی
(0 از ۵)
نرم افزار حسابداری تیپ
کاتالوگ
برای دریافت کاتالوگ اینجا را کلیک کنید
نرم افزار حسابداری تیپ
دمو
این نرم افزار دارای دموی آنلاین می باشد، برای دسترسی به دمو اینجا را کلیک کنید.

مشخصات فروشندۀ این نرم افزار

وضعیت در آرمانت
« تایید شده »
تولید کننده
تراز ایده پرداز
دفتر مرکزی
تهران
از سال
۱۳۹۵
سایر محصولات
ندارد

راه های ارتباطی با تراز ایده پرداز

تلفن
۴۹۹۷۸
فکس
ایمیل
tipacc95@gmail.com
وب سایت
www.tipacc.com
آدرس
بلوار فردوس شرق- نبش خیابان قبادی- پلاک 160- طبقه 2- واحد 2

توضیحات

نرم افزار حسابداری تیپ
نرم افزاری یکپارچه مالی و حسابداری است که برای اولین بار در دنیا امکان تهیه ((صورتهای مالی با یادداشتهای توضیحی)) به صورت هوشمند به همراه صورت گردش وجوه نقد و همچنین صورت تطبیق به صورت یکپارچه و تنها در ۵ ثانیه وهر زمان دلخواه در این نرم افزار فراهم گردیده است.


نرم افزار حسابداری تیپ نرم افزاری یکپارچه، ویژه انجام امور مالی یک بنگاه اقتصادی شامل شرکتهای دولتی و خصوصی، تعاونی ها، کسب و کارهای کوچک و … می باشد. این نرم افزار با توجه به نیاز شرکتها در حوزه های مختلف خدماتی، بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری و همچنین مجموعه هایی که دارای فروش با حجم بالا می باشند طراحی و تولید شده است.

با توجه به اهمیت ویژه «حسابداری مدیریت» که شاید به دلیل نبود نرم افزاری در این زمینه یکی از اصول فراموش شده در حسابداری می باشد و به مدیران اطلاعات مفیدی را برای تصمیم‌گیری‌های آتی و حتی لحظه‌ای ارائه می‌نماید.

در این نرم افزار حسابداری سعی شده علاوه بر امکانات ثبت و نگهداری کالا و انبار، فرمول ساخت (BOM) محصولات تولیدی، شناسایی هزینه‌های تولید بر مبنای فعالیت (ABC)، حسابداری پیمانکاری، مراکز هزینه، شناسایی تسهیلات و تشخیص هزینه و درآمد بهره تسهیلات، کنترل فرایند خرید با نازلترین قیمت، کنترل هزینه های خرید و فروش و … امکان تعریف اختصاصی هر کدام از رویدادهای روزانه با توجه به شرایط تعیین شده و خط مشی تعریف شده شرکت بر اساس سیاست های فروش و با شرایط روانی، احساسی، اقتصادی جاری بازار فراهم شود.

همچنین در نرم افزار حسابداری تیپ سعی شده گامی مهم برای شروع حسابداری مدیریت به صورت مکانیزه و هوشمند برداشته شود و تا تکمیل تمامی اجزاء و ماژولهای دیگر به صورت هوشمند، این تلاش ادامه خواهد داشت.

در نرم افزار حسابداری تیپ برای اولین بار در دنیا یکی از بزرگترین موانع دستیابی سریع مدیران به اطلاعات جامع و کاربردی شرکت برای تصمیم گیری و مشاهده وضعیت فعلی شرکت که همان تهیه «صورتهای مالی اساسی با یادداشتهای توضیحی» می باشد، برداشته شده است.

در این نرم افزار یکپارچه پس از انجام عملیات روزانه در هر زمان دلخواه میتوان به گزارش صورت های مالی مقایسه ای شرکت به همراه یادداشت های توضیحی، تنها در چند ثانیه دست یافت و دیگر برای تهیه صورتهای مالی نیازی به صرف هزینه ریالی و یا هزینه فرصت از دست رفته نیست.

به بیان ساده تر تهیه صورتهای مالی مقایسه ای به همراه یادداشتهای توضیحی از ۶۴ نفر ساعت تا ۳۲۰ نفر ساعت در این نرم افزار به چند ثانیه کاهش یافته است.

در ضمن به منظور هرگونه اصلاح، کپی، تجزیه، جستجو و … اسناد امکانات بسیار سودمندی طراحی گردیده تا برای مثال در یک ثانیه تعداد زیادی از اسناد حسابداری اصلاح و نهایی شوند.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز تحت وب
دسته بندی
امور مالی و تجاری / نرم افزار های حسابداری
مناسب برای کسب و کارهای
کوچک (کمتر از 100 کارمند)
متوسط (کمتر از 500 کارمند)
بزرگ (بیش از 500 کارمند)

امکانات

عملیات خرید و فروش نقدی

مدیریت سود و هزینه های تولید

خرید و فروش کالا

خرید و فروش خدمات

مدیریت حساب های بانک

ثبت و صدور پیش فاکتور

ثبت و صدور فاکتور

عملیات خرید و فروش اقساطی

مدیریت اعتبار اشخاص

مدیریت انبار کالا

طراحی دلخواه فیلدها و اسناد

طراحی دلخواه گزارش (گزارش ساز)

عملیات امور مالیاتی

طراحی دلخواه فرمول ها و توابع محاسباتی

مدیریت امور بازاریابی

مدیریت بیش از یک صندوق

محاسبه حقوق و دستمزد

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

تهیه صورتهای مالی هوشمند با یادداشتهای توضیحی ـ امکان انجام حسابداری مدیریت ـ خرید و فروش اقساطی ـ هوشمندی نرم افزار ـ تعیین هوشمندی توسط کاربر ـ سرشکن کردن هزینه های خرید به فی خرید ـ جلوگیری از خطای کاربر در ثبت هزینه ها ـ هوش مصنوعی

بسته و نسخه های نرم افزار

نرم افزار حسابداری ویژه شرکتهای خدماتی

شامل حسابداری محض و تعریف حسابها به صورت 6 سطحی میباشد. قیمت پایه نرم افزار با سیستم های انتخابی حسابداری ـ حسابداری پیمانکاری و خدماتی و زیر سیستم صورتهای مالی اساسی هوشمند 26 میلیون ریال است.

نرم افزار حسابداری ویژه شرکتهای بازرگانی

شامل حسابداری محض و تعریف حسابها به صورت 6 سطحی میباشد. امکان تعریف و عملیات مراکز هزینه و تفصیلی ثابت ـ کلیه عملیات بازرگانی شامل خرید و فروش و پیش فاکتورها و سفارش های خرید و فروش ـ کلیه عملیات انبار و کالا با امکان تعریف 5 واحد اندازه گیری - عملیات بازرگانی خدمات - کنترل خرید با نازلترین قیمت در این بسته فراهم شده است که با توجه به نیاز شرکت قابلیت اضافه کردن امکانات دیگر مهیا میباشد. قیمت پایه این بسته شامل سیستم های حسابداری ـ حسابداری پیمانکاری و خدماتی ـ انبار کالای تامین کنندگان و مشتریان ـ عملیات کالا ـ عملیات بازرگانی خرید و فروش و انبارداری و زیر سیستم های پنج واحدی کالا و صورتهای مالی اساسی هوشمند 59/5 میلیون ریال می باشد. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت شرکت مراجعه نمایید.

نرم افزار حسابداری ویژه شرکتهای پیمانکاری

شامل حسابداری محض و تعریف حسابها به صورت 6 سطحی میباشد. امکان تعریف و عملیات مراکز هزینه و تفصیلی ثابت ـ تعریف پیمانکاران و عملیات مربوطه ـ کلیه عملیات بازرگانی شامل خرید و فروش و پیش فاکتورها و سفارش های خرید و فروش ـ کلیه عملیات انبار و کالا با امکان تعریف 5 واحد اندازه گیری - عملیات بازرگانی خدمات - کنترل خرید با نازلترین قیمت در این بسته فراهم شده است که با توجه به نیاز شرکت قابلیت اضافه کردن امکانات دیگر مهیا میباشد. قیمت پایه این بسته شامل سیستم های حسابداری ـ حسابداری پیمانکاری و خدماتی ـ انبار کالای تامین کنندگان و مشتریان ـ عملیات کالا ـ عملیات بازرگانی خرید و فروش و انبارداری و زیر سیستم های پنج واحدی کالا و صورتهای مالی اساسی هوشمند 66 میلیون ریال می باشد. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت شرکت مراجعه نمایید.

نرم افزار حسابداری ویژه شرکتهای بازرگانی حجم بالا

شامل حسابداری محض و تعریف حسابها به صورت 6 سطحی میباشد. مهمترین امکان در این بسته ثبت فاکتورهای فروش با تعداد بالا به صورت منوی فروش دکمه ای میباشد که میتوان کلیه فاکتورها را در یک سند حسابداری واحد ثبت نمود. همچنین میتوان به صورت لحظه ای گزارش دستگاه پوز (کارتخوان) و صندوق و سایر عملیات مرتبط با پرداخت را به منظور مغایرتهای احتمالی صندوق کنترل و رصد نمود - امکان تعریف و عملیات مراکز هزینه و تفصیلی ثابت ـ تعریف پیمانکاران و عملیات مربوطه ـ کلیه عملیات بازرگانی شامل خرید و فروش و پیش فاکتورها و سفارش های خرید و فروش ـ کلیه عملیات انبار و کالا با امکان تعریف 5 واحد اندازه گیری - عملیات بازرگانی خدمات - کنترل خرید با نازلترین قیمت در این بسته فراهم شده است که با توجه به نیاز شرکت قابلیت اضافه کردن امکانات دیگر مهیا میباشد. قیمت پایه این بسته شامل سیستم های حسابداری ـ حسابداری پیمانکاری و خدماتی ـ انبار کالای تامین کنندگان و مشتریان ـ عملیات کالا ـ عملیات بازرگانی خرید و فروش و انبارداری ـ فروش حجم بالا با منوی کالا به صورت دکمه ای و زیر سیستم های پنج واحدی کالا و صورتهای مالی اساسی هوشمند 81.5 میلیون ریال می باشد. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت شرکت مراجعه نمایید.

نرم افزار حسابداری ویژه شرکتهای تولیدی حجم بالا

شامل حسابداری محض و تعریف حسابها به صورت 6 سطحی میباشد. مهمترین امکان در این بسته ثبت فاکتورهای فروش با تعداد بالا به صورت منوی فروش دکمه ای میباشد که میتوان کلیه فاکتورها را در یک سند حسابداری واحد ثبت نمود. همچنین میتوان به صورت لحظه ای گزارش دستگاه پوز (کارتخوان) و صندوق و سایر عملیات مرتبط با پرداخت را به منظور مغایرتهای احتمالی صندوق کنترل و رصد نمود - تعریف مراکز هزینه تولید و فرمول ساخت و تسهیم هزینه های سربار و حقوق و دستمزد به محصول و نیز امکان تعریف ثبت حسابداری اختصاصی برای هر محصول امکان پذیر می باشد. همچنین به منظور کنترل فرایند تولید میتوان مانده حساب کالای در جریان ساخت را نیز از حساب محصول نهایی جداگانه مدیریت و کنترل نمود ـ امکان تعریف و عملیات مراکز هزینه و تفصیلی ثابت ـ تعریف پیمانکاران و عملیات مربوطه ـ کلیه عملیات بازرگانی شامل خرید و فروش و پیش فاکتورها و سفارش های خرید و فروش ـ کلیه عملیات انبار و کالا با امکان تعریف 5 واحد اندازه گیری - عملیات بازرگانی خدمات - کنترل خرید با نازلترین قیمت در این بسته فراهم شده است که با توجه به نیاز شرکت قابلیت اضافه کردن امکانات دیگر مهیا میباشد. قیمت پایه این بسته شامل سیستم های حسابداری ـ حسابداری پیمانکاری و خدماتی ـ انبار کالای تامین کنندگان و مشتریان ـ عملیات کالا ـ عملیات بازرگانی خرید و فروش و انبارداری ـ فروش حجم بالا با منوی کالا به صورت دکمه ای ـ سیستم تولید و تسهیم هزینه های تولید و زیر سیستم های پنج واحدی کالا و صورتهای مالی اساسی هوشمند 106.5 میلیون ریال می باشد. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت شرکت مراجعه نمایید.

نرم افزار حسابداری ویژه شرکتهای تولیدی

شامل حسابداری محض و تعریف حسابها به صورت 6 سطحی میباشد. مهمترین امکان در این بسته تعریف مراکز هزینه تولید و فرمول ساخت و تسهیم هزینه های سربار و حقوق و دستمزد به محصول و نیز امکان تعریف ثبت حسابداری اختصاصی برای هر محصول امکان پذیر می باشد. همچنین به منظور کنترل فرایند تولید میتوان مانده حساب کالای در جریان ساخت را نیز از حساب محصول نهایی جداگانه مدیریت و کنترل نمود ـ امکان تعریف و عملیات مراکز هزینه و تفصیلی ثابت ـ تعریف پیمانکاران و عملیات مربوطه ـ کلیه عملیات بازرگانی شامل خرید و فروش و پیش فاکتورها و سفارش های خرید و فروش ـ کلیه عملیات انبار و کالا با امکان تعریف 5 واحد اندازه گیری - عملیات بازرگانی خدمات - کنترل خرید با نازلترین قیمت در این بسته فراهم شده است که با توجه به نیاز شرکت قابلیت اضافه کردن امکانات دیگر مهیا میباشد. قیمت پایه این بسته شامل سیستم های حسابداری ـ حسابداری پیمانکاری و خدماتی ـ انبار کالای تامین کنندگان و مشتریان ـ عملیات کالا ـ سیستم تولید و تسهیم هزینه های تولید و زیر سیستم های پنج واحدی کالا و صورتهای مالی اساسی هوشمند 84.5 میلیون ریال می باشد. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت شرکت مراجعه نمایید.

پلتفرم توسعه
Visual Basic
پایگاه داده
SqlServer
امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
کلیه ویندوزهای 7 و 10 و web
قفل و امنیت
قفل سخت افزاری
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
Setup
سخت افزارهای مورد نیاز
رم 4 گیگ

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان اولیه: ۶ ساعت
نحوه آموزش: Help / ویدئو آموزش / اینترنتی / حضوری
پشتیبانی رایگان اولیه: 12 ماه
نحوه پشتیبانی: تلفنی / اینترنتی / در محل مشتری / در محل شرکت

مشتریان

برخی از مشتریان:

گواهی ها و افتخارات

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک:

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد:

سایر گواهی ها و افتخارات: