نرم افزار مدیریت مطب پزشکان طراحان طب اولین نرم افزار پرتابل قابل نصب بر روی تبلت پزشکان و قابلیت حمل اطلاعات دستیابی کامل به تمامی اطلاعات تصویری و صوتی بیمار بدون نیاز به اینترنت + طراحی کارت ویزیت هوشمند بیماران جایگزین پرونده های کاغذی بیماران + اتصال به قلم نوری جهت مدیریت اطلاعات بیماران در صفحه پزشک با یک محیط کاربری کاملاً منحصربفرد و بینظیر برای پزشک - امکان حمل اطلاعات بیمار در تبلت با قابلیت ویرایش و اضافه نمودن اطلاعات تبلت با قلم تبلت و ذخیره سازی در هر مکان در هر زمان

قیمت: شروع از ۲۲,۵۰۰,۰۰۰ ريال
نحوه خرید: خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین)
راه های مشاهده: نمایش حضـوری / نمایش آنلاین

تاکنون دیدگاهی برای این نرم افزار ثبت نشده است
خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت
ارزیابی کلی
(0 از ۵)

مشخصات فروشندۀ این نرم افزار

وضعیت در آرمانت
« تایید شده »
تولید کننده
طرح اندیشان تولید « گروه طلای نرم »
دفتر مرکزی
تهران
از سال
۱۳۸۱
سایر محصولات
نرم افزار مدیریت کلینیک و درمانگاه / نرم افزار حضور و غیاب دانش آموزان / نرم افزار مدیریت هوشمند مدارس توانا - هوشمندسازی مدارس

راه های ارتباطی با طرح اندیشان تولید « گروه طلای نرم »

تلفن
۰۲۱۶۶۴۳۵۱۲۹ - ۰۹۱۲۰۳۳۹۱۹۵-۹۶ -۹۷-۹۸
فکس
ایمیل
softgoldco@gmail.com
وب سایت
http://www.Softgold.ir
آدرس
تهران جمهوری کوچه جعفر کریمی پور پلاک 17 واحد همکف

توضیحات

نرم افزار مطب رایگان | نرم افزار مدیریت مطب رایگان | نرم افزار مطب پزشکان | نرم افزار مطب و کلینیک | | نرم افزار مدیریت مطب نرم افزار مدیریت مطب دندان‌پزشکی | نرم افزارهای کاربردی ویژه مدیریت مراکز پزشکی (درمانگاه، کلینیک، مطب) |


با توجه به پیشرفت سریع علم پزشکی و نیاز مبرم این علم به ثبت اطلاعات بیمار که یکی از مهمترین زیرساخت‌های ارتقای سطح سلامت و توسعه‌ی اجتماعی محسوب می‌گردد، همچنین از آنجا که ثبت این اطلاعات در یک بانک اطلاعاتی نرم افزاری، جهت انجام برنامه ریزی‌های اقتصادی و شناخت الگوهای اجتماعی مورد نیاز است ، بر آن شدیم نرم افزار بی‌نظیری ارائه دهیم تا پاسخگوی تمام نیازهای یک مطب و کلینیک پزشکی باشد.

نرم افزار جامع مدیریت مطب پزشکان طراحان طب محصولی از شرکت طرح اندیشان تولید ( گروه طلای نرم ) جهت مدیریت الکترونیکی امور مطب و بیماران و به عبارتی اتوماسوین مطب پزشکان طراحی گردیده است.


با بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان شرکت جهت شناسایی نیازهای اصلی پزشکان و تلفیق آن با دانش تخصصی و فنی مهندسین خوش فکر گروه طلای نرم ، نرم افزاری تولید نموده ایم که با دارا بودن کاربری بسیار ساده و در عین حال امکانات پیشرفته ، با صرف کمترین زمان ، پزشک را در راه استفاده از فناوری های نوین همراه سازد.

دو ویژگی ممتاز نرم افزار مطب طراحان طب نسبت به سایر نرم افزارهای موجود ، ارائه کارت های ویزیت هوشمند بیمار ( جهت دسترسی فوق العاده سریع به اطلاعات و پرونده های پزشکی ) و قلم نوری ( ویژه پزشکان جهتنوشتن نسخه و ویرایش عکس های پزشکی ) می باشد. البته به دلیل طراحی بسیار زیبا ، جذاب و خاص این کارت ها ، جنبه تبلیغاتی آن برای پزشکان از اهداف دیگر ارائه کارت های هوشمند می باشد.

سیستم اتوماسیون مطب طراحان طب در حالت کلی از بخش های تشکیل پرونده الکترونیکی بیمار و صدور کارت ویزیت هوشمند ، صفحه کاربری منشی و لیست انتظار بیماران ، وقت دهی ، صفحه کاربری پزشک با استفاده از قلم نوری ، تهیه گزارشات ، ارسال sms تبلیغات و یادآوری تشکیل گردیده تا در کنار یکدیگر یک راه حل جامع نرم افزاری را جهت مدیریت مطب و کلینیک به شما ارائه دهند.


صفحه کاربری پزشک در نرم افزار مطب

طراحی هوشمند دسترسی به جزئیات اطلاعات در زمان مورد نیاز

مدیریت فایل های بیمارو قرارگیری تمامی این اطلاعات در یک سیستم مرکزی

مدیریت ارتباط با بیماران

شناخت بهتر بیماران و ارتباط عمیق تر با آنها از طریق مرور اطلاعات گذشته بیمار

ذخیره و استفاده از template های آماده تخصصی پزشکان

یادداشت های دیجیتالی پزشک

انجام تمامی امورات نگاشتن ، ویرایش عکس ها و آزمایشات از طریق قلم نوری

قابلیت اتصال به تمام دستگاه های پزشکی و دریافت مستقیم تصویر و فیلم

ضبط صدای پزشک

تعیین قرارهای بعدی

مدیریت امور مالی

قرارگیری اتوماتیک تاریخ بر روی دست نوشته

انواع تنطیمات دلخواه برای استفاده از قلم نوری

قوی ترین نرم افزار مطب در زمینه استفاده از قلم نوری با امکانات پیشرفته و منحصربفرد جهت هوشمندسازی امورات مطب و پزشک

کاملاً به این موضوع واقف هستیم که پزشکان محترم وقتی جهت استفاده از نرم افزار و درگیری با آن را ندارند ، به همین دلیل شاید در نگاه اول تمایل یا اشتیاقی در آنها جهت مکانیزه مطب وجود نداشته باشد . از این رو گروه طلای نرم آسانی استفاده و ارتباط با نرم افزار را برای پزشک به معنای واقعی مد نظر قرار داده و این نرم افزار را با مینیمم کلیک به گونه ای طراحی نموده است که پزشک را درگیر منوهای مختلف و یا تایپ نمودن نگرداند.

در این صفحه بعد از ورود بیمار ، با زدن دکمه پذیرش توسط منشی در پرونده بیمار ، تاریخ و ساعت ویزیت اتوماتیک ثبت خواهد گردید. همچنین پزشک قادر است لیست بیماران موجود در صف انتظار را مشاهده نماید. از همین صفحه ، جستجوی سریع ، لود پرونده الکترونیکی بیمار و امور مالی وی جهت بررسی توسط پزشک با یک کلیک قابل دسترسی می باشد.

تمامی فایل های بیمار اعم از نسخه های ثبت شده ، عکس های رادیوگرافی ، MRI ، رادیولوژی ، سی تی اسکن ، نوار قلب و ... ، اسکن آزمایشات ، آرشیو تصاویری از اعمال انجام گرفته بر روی فک و دندان ، یادداشت های دیجیتالی پزشک ، تصاویر و فیلم های دریافت شده از دوربین به هنگام اتصال به دستگاه های پزشکی و یا وب کم ، صداهای ضبط شده پزشک و ... نمایش داده می شوند که با یک نگاه می توان مروری بر کلیه اطلاعات و سوابق گذشته بیمار خواهد داشت. این امر باعث کاهش اشتباهات پزشکی ، افزایش سرعت در دستیابی به اطلاعات و حذف زمانی که پزشک صرف پرسش هایی که از بیمار می کند می گردد.

پزشک با استفاده از قلم نوری نسخه را بروی دفترچه مربوطه نوشته که دستخط به هنگام نگارش ، بر روی صفحه نیز نمایش داده می شود. در نهایت نسخه اصلی کاغذی در اختیار بیمار قرار داده می شود و نسخه دیجیتالی آن بصورت اتوماتیک در پرونده بیمار ثبت می گردد. همچنین تمامی تغییرات و ویرایشات بر روی کلیه فایل ها و تصاویر از طریق قلم نوری صورت می گیرد . پزشک می تواند هر فایل مورد نظر خود را به عنوان فایل های الگو (template (در نرم افزار ذخیره نماید تا بتواند آن را در مواقع نیاز به صورت آماده در صفحه بیماران بارگذاری نماید. چاپ تمامی جزئیات و نتایج طرح درمان ، همچنین دست نوشته پزشک در طرح پرونده مطب یا کلینیک و یا طرح نسخه امکانپذیر می باشد. تمامی عکس ها و فایل های موجود در پرونده بیمار قابل فشرده سازی بدون تغییر در کیفیت می باشد تا حجم اطلاعات پزشک در استفاده چندین ساله هم در مینیمم مقدار خود باشد.


امنیت و کاربران

می توانید با تعریف کاربر ، نوع کاربر و پسورد سطوح مختلف دسترسی به صفحات ، گزارشات و یا هر تابع موجود در نرم افزار را بر اساس نقش کاربر تعیین نمائید. به عنوان مثال می توانید امکان حذف اطلاعات توسط منشی را از بین ببرید.


نرم افزار ارسال sms اتوماتیک و هوشمند :

امکان ارسال sms تبلیغاتی ، تبریک اعیاد و مناسبتها و ...

امکان ارسال sms یادآوری ویزیت بیماران

امکان ارسال sms تبریک تولد به مشتریان وفادار

امکان ارسال sms یادآوری سررسید چک ها ، پرداخت بدهکاریها و ...

امکان ارسال هرگونه sms مورد نیاز بدون محدودیت به صورت خودکار

همچنین امکان مشاهده گزارشات sms های ارسالی و دریافتی ، میزان شارژ مصرفی و شارژ آنلاین و ... نیز وجود دارد.


گزارشات :

یکی از امکاناتی که باید یک نرم افزار مطب در اختیار پزشکان قرار دهد امکان تهیه گزارشات با آپشن های مختلف جهت انتخاب ، گروه بندی و گزینش اطلاعات می باشد که بتواند بر اساس آنها جزئیات اطلاعات مورد نظر خود را مشاهده نماید.

لیست بیماران ویزیت شده : انواع گزارشات مختلف از لیست بیماران ویزیت شده بر حسب تاریخ و ساعت ویزیت ، نوع درمان ، مبلغ دریافتی ، کد خدمات و ...

گزارش مالی بیماران. امکان تهیه و مشاهده انواع گزارشات مالی بر حسب بدهکاری ، بستانکاری ، تخفیفات ، مبلغ بازگشتی ، تاریخ دریافت ، شماره پرونده ، کد پذیرش و ...

لیست نسخ بیمه به تفکیک پزشک : تهیه گزارش لیست نسخ بیمه بر حسب تاریخ ویزیت ، نام سازمان بیمه ، شماره بیمه ، مبلغ کل ، مبلغ سهم سازمان ، کد و نوع بیمه دکتر ، نام پزشک ، تاریخ خدمات و ...

گزارش شکایت بیمار و تشخیص پزشک : تهیه گزارش شکایت بیمار بر حسب تشخیص ، نام بیمار و پزشک ، معاینه ، شکایت ، درمان و ....


قابلیت استفاده چند پزشک از نرم افزار به صورت همزمان


امکان پشتیبان گیری / بازیابی اطلاعات :

می توانید با یک کلیک روزانه / هفتگی / ماهانه از تمامی اطلاعات موجود در نرم افزار پشتیبان تهیه نمائید تا در صورت بوجود آمدن مشکل بتوانید آنها را بازیابی نمائید . لازم به ذکر است این اطلاعات با پاک شدن ویندوز از بین نخواهند رفت.

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز ویندوز فون تحت وب
دسته بندی
سلامت و درمان / نرم افزار های مطب
مناسب برای کسب و کارهای
نامشخـص

امکانات

مدیریت پذیرش

تشکیل پرونده

کارت ویزیت

مدیرت نوبت دهی

ارتباط با پزشک

ثبت نسخه پزشک

ثبت یادداشت دیجیتالی پزشک

اتصال به دستگاه های پزشکی

مدیریت امور مالی

محاسبه ی تخفیف بیمه

سیستم پیامکی ویزیت

سیستم حضور وغیاب

چاب قبض

جلسه درمانی

انواع شیفتهای کاری

سیستم الصاق تصویر

گزارش ساز

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

نرم افزار قابل اتصال به قلم نوری با مدیریت کامل اطلاعات بیماران در یک محیط کاربری کاملاً منحصربفرد، روان و بینظیر برای کار پزشک - طراحی کارت ویزیت هوشمند بیمار جایگزین پرونده کاغذی بیمار - قابلیت نصب در تبلت با قابلیت حمل و انتقال اطلاعات و دستیابی کامل به تمامی اطلاعات صوتی و تصویری بیمار بدون نیاز به اینترت

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

پلتفرم توسعه
نامشخص
پایگاه داده
Access
امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
-
قفل و امنیت
قفل سخت افزاری
نیاز به اینترنت
دارد
نحوه نصب
Setup / از راه دور / کپی فایل / حضوری
سخت افزارهای مورد نیاز
دو دستگاه سیستم کامپیوتر (منشی و پزشک ) - قلم نوری - پرینتر - اسکنر-

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان اولیه: بسته به مشتری
نحوه آموزش: Help / ویدئو آموزش / اینترنتی / حضوری
پشتیبانی رایگان اولیه: 12 ماه
نحوه پشتیبانی: تلفنی / اینترنتی / در محل مشتری / در محل شرکت / 24 ساعته

مشتریان این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک:

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد:

پرسش و پاسخ

چنانچه سوالی در مورد این نرم افزار دارید از تولید کننده ی آن بپرسید.

اگر می خواهید از پاسخ به این سوال از طریق ایمیل مطلع شوید، ایمیل خود را وارد کنید:

بروزرسانی اطلاعات

7 ماه پیش

آخرین اخبار

نرم افزار مطب طراحان طب با قابلیت نصب در تبلت ها و پرتابل بودن در خارج از مطب مانند کلینیک ها، بیمارستان و ... بدون نیاز به اینترنت توسط گروه طلای نرم طراحی شد. تبلت ها حاوی اطلاعات جامع گرافیکی و متنی در تبلت توسط پزشکان بدون اینترنت قابل دستیابی و ویرایش و ذخیره سازی می باشد.

11 خرداد 1395

دیگر نرم افزار هایی که در این دسته می توانید مشاهده کنید:

نرم افزار مطب قلب و عروق

تولید توسط طرح اندیشان تولید « گروه طلای نرم »

معرفی نرم افزار:

نرم افزار مدیریت مطب قلب و عروق طراحان طب نرم افزار اتوماسیون مطب قلب مبتنی بر کارت هوشمند ویزیت بیماران (مبدع کارت هوشمند ویزیت بیماران جایگزین پرونده کاغذی بیمار)- نرم اف...

پشتیبانی رایگان اولیه 12 ماه
آموزش رایگان اولیه بسته به مشتری
دارای دمو دارای کاتالوگ
نرم افزار مطب قلب و عروق
کاتالوگ
دارد
نرم افزار مطب قلب و عروق
دمو
دارد
نرم افزار مطب قلب و عروق
پشتیبانی رایگان
12 ماه
نرم افزار مطب قلب و عروق
آموزش رایگان
بسته به مشتری
چرا نرم افزار مطب قلب و عروق از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

اولین نرم افزار موفق در زمینه بکارگیری قلم نوری جهت افزایش روان سازی کار پزشک با سیستم با محیط کاربری فوق العاده بینظیر- اولین نرم افزار مطب مبتنی بر کارت هوشمند ویزیت بیماران...

قیمت: شروع از ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار مدیریت مطب زنان

تولید توسط طرح اندیشان تولید « گروه طلای نرم »

معرفی نرم افزار:

نرم افزار مدیریت مطب پزشک زنان و زایمان طراحان طب نرم افزاری جامع و پیشرفته جهت مدیریت و اتوماسیون مطب پزشک زنان می باشد. این نرم افزار مبتنی بر کارت هوشمند ویزیت بیماران می ب...

پشتیبانی رایگان اولیه 12 ماه
آموزش رایگان اولیه بسته به مشتری
دارای دمو دارای کاتالوگ
نرم افزار مدیریت مطب زنان
کاتالوگ
دارد
نرم افزار مدیریت مطب زنان
دمو
دارد
نرم افزار مدیریت مطب زنان
پشتیبانی رایگان
12 ماه
نرم افزار مدیریت مطب زنان
آموزش رایگان
بسته به مشتری
چرا نرم افزار مدیریت مطب زنان از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

قابلیت نصب بروی تبلت ها جهت مشاهده و ویرایش پرونده الکترنیکی بیمار اعم از گرافی ها، تصاویر، اسکن ها، نسخ و .... - ویرایش پرونده با قلم نوری در Allinone و PC ,... و ویرایش پرون...

قیمت: شروع از ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار مطب قابل نصب در تبلت

تولید توسط طرح اندیشان تولید « گروه طلای نرم »

معرفی نرم افزار:

نرم افزار مطب طراحان طب با قابلیت نصب بر روی کلیه تبلت ها - پرتابل بودن ( قابل حمل ) در هر مکانی حتی غیر از مطب مانند بیمارستان ، مراکز پزشکی - دستیابی به کلیه پرونده های بیما...

پشتیبانی رایگان اولیه 12 ماه
آموزش رایگان اولیه بسته به مشتری
دارای دمو دارای کاتالوگ
نرم افزار مطب قابل نصب در تبلت
کاتالوگ
دارد
نرم افزار مطب قابل نصب در تبلت
دمو
دارد
نرم افزار مطب قابل نصب در تبلت
پشتیبانی رایگان
12 ماه
نرم افزار مطب قابل نصب در تبلت
آموزش رایگان
بسته به مشتری
چرا نرم افزار مطب قابل نصب در تبلت از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

قابل نصب بر روی تبلت - قابل حمل بودن پرونده بیماران با کلیه جزئیات تصویری و متنی در جاهایی حتی غیر از مطب - ویرایش پرونده های بیماران با قلم و نوشتن یادداشت و .... و ذخیره در...

قیمت: شروع از ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار مطب اطفال

تولید توسط طرح اندیشان تولید « گروه طلای نرم »

معرفی نرم افزار:

نرم افزار مدیریت مطب اطفال طراحان طب اولین نرم افزار قابل نصب بر روی تبلت با خاصیت پرتابل ( قابلیت جابجایی و دستیابی به اطلاعات در هر زمان و هر مکان ) بدون نیاز به اینترنت - ...

پشتیبانی رایگان اولیه 12 ماه
آموزش رایگان اولیه بسته به مشتری
دارای دمو دارای کاتالوگ
نرم افزار مطب اطفال
کاتالوگ
دارد
نرم افزار مطب اطفال
دمو
دارد
نرم افزار مطب اطفال
پشتیبانی رایگان
12 ماه
نرم افزار مطب اطفال
آموزش رایگان
بسته به مشتری
چرا نرم افزار مطب اطفال از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

اولین و تنها نرم افزار قابل نصب بر روی تبلت پزشکان با قابلیت دسترسی با سرعت بالا به اطلاعات جامع پرونده اطفال بیمار در هر زمان ئ هر مکانی غیر از مطب خود بدون نیاز به اینترنت -...

قیمت: شروع از ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نقد و بررسی

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این نرم افزار ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
ثبت دیدگاه

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (طرح اندیشان تولید « گروه طلای نرم ») مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »