مزایای اتوماسیون اداری

استفاده بهینه از زمان
سیستم یکپارچه مکاتبات اداری با مدیریت گردش انواع نامه‌ها و فرم‌ها و ساماندهی جلسات و قرار‌ها موجب آسان‌سازی در امور سازمانی و صرفه‌جویی در هزینه و زمان می‌شود.
از جمله امکانات سیستم اتوماسیون اداری برای افزایش بهره‌وری در سازمان، عملیات اتوماتیک است. با این امکان، کارهای روزانه شما به صورت خودکار انجام می‌شود و گردش کارها تسهیل می‌گردد. به این ترتیب، شما می‌توانید از زمان خود برای انجام فعالیت‌های مهم‌تر در سازمان سود ببرید. در واقع عملیات خودکار، امکان انجام چند کار تکراری را تنها با زدن یک دکمه ممکن می‌سازد.

همچنین با سامانده شخصی شما می‌توانید تنظیم، ثبت و نگهداری، برگزاری و پیگیری جلسات را همراه با امکاناتی از قبیل جستجوی زمان آزاد، دعوت و ارسال دستورجلسه، یادآوری به دعوت‌شدگان، بایگانی صورت‌جلسات، تخصیص فعالیت‌های مرتبط به کاربران، کنترل پیشرفت وظایف محوله و ... با سیستم انجام دهید.
انجام کارهای اداری از هر نقطه جغرافیایی

به‌کارگیری اتوماسیون اداری ، به همراه کارتابل امکان دسترسی آسان به مکاتبات از هر نقطه جغرافیایی را برای کاربران فراهم می‌کند.

به این ترتیب، با این سیستم می‌توانید به‌جای کارتابل‌ها و زونکن‌های فیزیکی از کارتابل‌های مجازی سود ببرید. دسترسی به کارتابل شما از طریق اینترنت محدودیت‌های مکانی را از بین می‌برد و لزومی به حضور همیشگی در محیط کار جهت رسیدگی به مکاتبات وجود ندارد. این امر به تحقق دورکاری کمک می‌کند.

افزون بر این و در صورت عدم دسترسی به اینترنت شما می‌توانید از کارتابل سود ببرید. با این ابزار، می‌توانید در هر نقطه‌ای از جهان به نامه‌ها و ارجاع‌های خود دسترسی داشته باشید و عملیاتی از قبیل دیدن نامه‌ها و ارجاع کارها به همراه پاراف را بدون نیاز به اینترنت انجام دهید. سپس و در اولین دسترسی به اینترنت انتقال مجموعه عملیاتِ انجام شده به سیستم تحت وب امکان‌‌پذیر خواهد بود.منبع: ( شرکت مهندسی راهکار آفرین آدا)www.adaitco.com